Zryw Kotla drugi w igrzyskach LZS

Marcin Kaźmierczak
W Głogowie odbyły się igrzyska LZS-ów

W minioną sobotę, 22 sierpnia, Głogów był gospodarzem turnieju "Puchar Lata - Orlik 2015", który odbył się w ramach XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast.

Na boisku SP 14 rywalizowały drużyny do lat trzynastu, które zwyciężyły w eliminacjach.

Nasz region reprezentowała drużyna GLKS Zryw Kotla, która zajęła drugie miejsce, w finale ulegając drużynie z podlegnickich Prochowic 1:3.

Piłkarze trenowani przez Zdzisława Stachowa zgarnęli również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem zawodów został Jakub Gąsiorek a za najlepszego bramkarza uznano Dawida Zaleśnego.