YLO VIOLIN SYMFONICZNIE - Ilona Perz-Golka w Wałbrzychu! KONCERT

Materiał promocyjny
Udostępnij:
Koncert wspaniałej skrzypaczki i kompozytorki Ilony Perz-Golki "YLO VIOLIN SYMFONICZNIE " już wkrótce , bo 28 marca 2020 roku w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu.

Będzie to wielkie wydarzenie w świecie muzycznym, a mianowicie YLO zagra utwory ze swojej autorskiej płyty "Timeless ", czyli muzykę nowoczesną na skrzypcach elektrycznych z Orkiestrą Symfoniczną.
Połączenie skrzypiec elektrycznych z klasycznym brzmieniem Orkiestry Symfonicznej jest dużym wyzwaniem artystycznym i aranżacyjnym.

Rozpisania partytur na Orkiestrę tak, by zachować oryginalny charakter płyty a jednocześnie podkreślić piękno klasycznego brzmienia Orkiestry, podjął się znakomity muzyk, Pan Marek Czekała, dyrektor Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, założyciel i dyrygent Orkiestry Salonowej w Bydgoszczy, wieloletni współpracownik i dyrygent Berlińskiej Orkiestry Symfonicznej. Koncert poprowadzi wspaniały dyrygent, dyrektor artystyczny Festiwalu Belle Voci w Brzegu Dolnym, nominowany przez Gazetę Wrocławską do Nagrody Osobowość Roku 2019 w kategorii Kultura . Do koncertu dołączy gościnnie jeden z najlepszych ,polskich perkusistów, a mianowicie Jacek Pelc.
Filharmonia Sudecka została wybrana przez YLO Violin nie przypadkiem ,albowiem Wałbrzych to jej miasto rodzinne tutaj rozpoczęła swoją edukację muzyczną w wieku 7 lat, którą kontynuowała na Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Holandii. Filharmonia Sudecka była też pierwszym miejscem pracy po ukończeniu studiów muzycznych .Koncertowała z zespołami kameralnymi oraz Orkiestrą Filharmonii Sudeckiej na wielu scenach muzycznych w Polsce, Europie i na świecie.

Już wszyscy wielbiciele pięknej Muzyki, pasjonaci odważnych aranżacji mogą odliczać czas do Muzycznej Uczty.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska