Wypadek na Pomorskiej. Nie kursują tramwaje (ZDJĘCIA)

JJZaktualizowano 
Po godzinie 15 przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Paulińskiej samochód osobowy marki Kia potrącił około 30-letniego mężczyznę. Są duże utrudnienia w ruchu. Nie kursują tramwaje.

Według relacji świadków mężczyzna przebiegał przez ulicę Pomorską w niedozwolonym miejscu. Został potrącony przez samochód jadący w stronę skrzyżowania z ulicą Dubois. Rannego trzydziestolatka zabrało pogotowie.

WPROWADZONO OBJAZDY MPK:



polecane: Korytarz Życia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

z
zwyrol
2019-08-24T18:09:15 02:00, Gość:

Z opisu wynika że to przygłup wlazł pod samochód, a nie ten go potracił

25 sierpnia, ‎17‎:‎52, Gość:

Dla tych logicznie myślących niech zobaczę w którym miejscu stoi samochód i jakie ma uszkodzenia. Kierowca z premedytacja rozjechał pieszszego. Środek drogi i szyba rozbita po stornie kierowcy. Z opisu świadków wynika ze pojazd włączał się do ruchu w sposób nieprzepisowy ( brak kierunkowskaza). Zgodnie z kodeksem o ruchu drogowym dopuszcza się przejście przez jezdnie jeśli w odległości nie większej niż 50 m znajduje się przejście dla pieszszych. Co do stanu trzeźwości pismak nic nie orzekł wiec to są tylko domysły mógł być pod wpływem czegokolwiek albo i nie.

Dopuszcza się przejście, ale przechodzący nie ma pierwszeństwa przed pojazdami. Taki subtelny acz istotny szczegół. Poza tym 100m, nie 50. To raz. Dwa, nie rozjechał tylko potrącił, druga subtelna różnica. Trzy, czy celowo tego nie wiesz, a poza tym pieszy miał biec, więc uszkodzenia pojazdu mogą być w innym miejscu, niż gdyby ów pieszy szedł, zależnie od prędkości pojazdu. Takie drobne szczegóły, a trochę zmieniają.

G
Gość
2019-08-24T18:09:15 02:00, Gość:

Z opisu wynika że to przygłup wlazł pod samochód, a nie ten go potracił

Dla tych logicznie myślących niech zobaczę w którym miejscu stoi samochód i jakie ma uszkodzenia. Kierowca z premedytacja rozjechał pieszszego. Środek drogi i szyba rozbita po stornie kierowcy. Z opisu świadków wynika ze pojazd włączał się do ruchu w sposób nieprzepisowy ( brak kierunkowskaza). Zgodnie z kodeksem o ruchu drogowym dopuszcza się przejście przez jezdnie jeśli w odległości nie większej niż 50 m znajduje się przejście dla pieszszych. Co do stanu trzeźwości pismak nic nie orzekł wiec to są tylko domysły mógł być pod wpływem czegokolwiek albo i nie.

G
Gość
2019-08-24T19:50:01 02:00, Gość:

To normalne w tamtym miejscu. Za duża odległość między przejściami dla pieszych w tamtym rejonie i wiele osób robi sobie skróty.

2019-08-25T00:20:56 02:00, Gość:

W momencie, gdy ktoś świadomie łamie przepisy, z premedytacją zamierza biec w miejscu niedozwolonym (nie dotyczy osób starszych i o ograniczonej możliwości ruchu, oni nie muszą przechodzić przez przejścia itd.) i z pełną odpowiedzialnością naraża życie, zdrowie swoje i innych, tak skoro już zdecydował się na taki krok to niech używa oczu, uszów i patrzy na lewo, na prawo, na lewo - tak, jak uczono małe dzieci...a jednocześnie, gdy już wyjdzie ze szpitala, niech pokrywa straty materialne.

Zwróciłem może uwagę na ustawienie samochodu względem jezdni? Ten samochód nie powinien się tam znaleźć.

A
AntyDuren
2019-08-24T19:50:01 02:00, Gość:

To normalne w tamtym miejscu. Za duża odległość między przejściami dla pieszych w tamtym rejonie i wiele osób robi sobie skróty.

2019-08-25T00:20:56 02:00, Gość:

W momencie, gdy ktoś świadomie łamie przepisy, z premedytacją zamierza biec w miejscu niedozwolonym (nie dotyczy osób starszych i o ograniczonej możliwości ruchu, oni nie muszą przechodzić przez przejścia itd.) i z pełną odpowiedzialnością naraża życie, zdrowie swoje i innych, tak skoro już zdecydował się na taki krok to niech używa oczu, uszów i patrzy na lewo, na prawo, na lewo - tak, jak uczono małe dzieci...a jednocześnie, gdy już wyjdzie ze szpitala, niech pokrywa straty materialne.

Nie dotyczy kulawych i innych bo oni nie muszą??? Buhaha ty durniu!

G
Gość
2019-08-24T19:50:01 02:00, Gość:

To normalne w tamtym miejscu. Za duża odległość między przejściami dla pieszych w tamtym rejonie i wiele osób robi sobie skróty.

W momencie, gdy ktoś świadomie łamie przepisy, z premedytacją zamierza biec w miejscu niedozwolonym (nie dotyczy osób starszych i o ograniczonej możliwości ruchu, oni nie muszą przechodzić przez przejścia itd.) i z pełną odpowiedzialnością naraża życie, zdrowie swoje i innych, tak skoro już zdecydował się na taki krok to niech używa oczu, uszów i patrzy na lewo, na prawo, na lewo - tak, jak uczono małe dzieci...a jednocześnie, gdy już wyjdzie ze szpitala, niech pokrywa straty materialne.

G
Gość
2019-08-24T15:52:18 02:00, Gość:

trzezwy ten biegacz?

Jak każdy biegacz na Pomorskiej... pędził na metę po ślepuchę, a że sporo jej spożywa, to już nie widział samochodu.

G
Gość
2019-08-24T16:46:50 02:00, lgbt:

Sutryk co ze stadionem przynoszącym straty

Pewnie to samo co z Narodowym Forum Muzyki które przynosi jeszcze większe straty.

a
aaa

Standardowe zachowanie patoli w tym miejscu wracają do swoich melin z Lewiatana czynnego 24 H z małpkami bączkami flaszkami i (piwem) za 1,90

G
Gość

To normalne w tamtym miejscu. Za duża odległość między przejściami dla pieszych w tamtym rejonie i wiele osób robi sobie skróty.

G
Gość
2019-08-24T15:52:18 02:00, Gość:

trzezwy ten biegacz?

2019-08-24T18:06:31 02:00, Gość:

Nieistotne, trzeba być debilem, żeby przechodząc w tamtym miejscu pozwolić się potrącić przez samochód...

https://www.google.pl/maps/@51.1200497,17.0313118,3a,75y,180.45h,74.37t/data=!3m5!1e1!3m3!1sk6I9AKIoQA3-XEyFQOcP0Q!2e0!6s//geo0.ggpht.com/cbk?panoid=k6I9AKIoQA3-XEyFQOcP0Q

2019-08-24T18:10:24 02:00, Gość:

A pomyślałeś że to równie dobrze samochodziarz był debilem i za-pi-erdalał ponad ograniczenie? Widzisz, dopóki nie miałeś internetu to tylko rodzina i znajomi wiedzieli żeś debil.

2019-08-24T19:03:23 02:00, Wojtek:

Dokładnie tak. "tylko rodzina i znajomi wiedzieli żeś debil". A ty jakbyś nim nie był to byś wiedział, że prędkość 50km/h jest prędkością względnie bezpieczną dla osób postronnych, a potrącony pieszy ma bardzo duże szanse na przeżycie. Jakby kierowca, jak to ująłeś, "za-pi-erdalał", to by tego potrąconego ludka odwoził karawan, a nie karetka. Zrób eksperyment. Wejdź pod samochód jadący 70km/h i zobacz czy przeżyjesz. O twoim sukcesie dowiemy się z nekrologu. Nie pozdrawiam.

Nie filozofuj

W
Wojtek
2019-08-24T15:52:18 02:00, Gość:

trzezwy ten biegacz?

2019-08-24T18:06:31 02:00, Gość:

Nieistotne, trzeba być debilem, żeby przechodząc w tamtym miejscu pozwolić się potrącić przez samochód...

https://www.google.pl/maps/@51.1200497,17.0313118,3a,75y,180.45h,74.37t/data=!3m5!1e1!3m3!1sk6I9AKIoQA3-XEyFQOcP0Q!2e0!6s//geo0.ggpht.com/cbk?panoid=k6I9AKIoQA3-XEyFQOcP0Q

2019-08-24T18:10:24 02:00, Gość:

A pomyślałeś że to równie dobrze samochodziarz był debilem i za-pi-erdalał ponad ograniczenie? Widzisz, dopóki nie miałeś internetu to tylko rodzina i znajomi wiedzieli żeś debil.

Dokładnie tak. "tylko rodzina i znajomi wiedzieli żeś debil". A ty jakbyś nim nie był to byś wiedział, że prędkość 50km/h jest prędkością względnie bezpieczną dla osób postronnych, a potrącony pieszy ma bardzo duże szanse na przeżycie. Jakby kierowca, jak to ująłeś, "za-pi-erdalał", to by tego potrąconego ludka odwoził karawan, a nie karetka. Zrób eksperyment. Wejdź pod samochód jadący 70km/h i zobacz czy przeżyjesz. O twoim sukcesie dowiemy się z nekrologu. Nie pozdrawiam.

P
Pioter
2019-08-24T18:48:09 02:00, Tymon:

Znowu Uber bieda spowodował wypadek. To już zaczyna być niebezpieczne

U kurła, tate. Ale cię piecze xD

T
Tymon

Znowu Uber bieda spowodował wypadek. To już zaczyna być niebezpieczne

G
Gość
2019-08-24T15:50:01 02:00, Gość:

Głupota ludzka nie zna granic, przebiegać w niedozwolonym miejscu, nie lepiej dojść do pasów i bezpiecznie przejść na drugą stronę..

2019-08-24T18:14:47 02:00, Gość:

Zobacz jak dużo potrąceń jest na pasach, nie gwarantują bezpieczeństwa bo za dużo w tym kraju upośledzonych imbecyli popisujących się prędkością i głupotą. Dopiero jak zaostrzą prawo i będą karać piratów drogowych długą odsiadką o stolcu i wodzie, siadaniem na ich twarzy, defekacją do ich gardła i złomowaniem ich pojazdu (zamiast śmiesznych zawiasów i 400zł mandatu) to się coś poprawi.

dziwne masz fetysze...

G
Gość
2019-08-24T15:50:01 02:00, Gość:

Głupota ludzka nie zna granic, przebiegać w niedozwolonym miejscu, nie lepiej dojść do pasów i bezpiecznie przejść na drugą stronę..

Zobacz jak dużo potrąceń jest na pasach, nie gwarantują bezpieczeństwa bo za dużo w tym kraju upośledzonych imbecyli popisujących się prędkością i głupotą. Dopiero jak zaostrzą prawo i będą karać piratów drogowych długą odsiadką o stolcu i wodzie, siadaniem na ich twarzy, defekacją do ich gardła i złomowaniem ich pojazdu (zamiast śmiesznych zawiasów i 400zł mandatu) to się coś poprawi.

Dodaj ogłoszenie