Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wychowawca Roku 2011 - aktualne wyniki

PK
Trwa finał trzeciego, ogólnopolskiego Konkursu na Wychowawcę Roku 2011 organizowanego przez naszą gazetę w społecznym programie "Szkoła bez przemocy".

W pierwszym etapie konkursu prosiliśmy uczniów i rodziców o zgłaszanie kandydatów za pośrednictwem internetu. Spośród nich wyłonionych zostało 10 finalistów. Teraz prosimy naszych Czytelników o wskazanie, ich zdaniem, najlepszego nauczyciela wychowawcy.

Głos można oddawać za pośrednictwem kuponów (będziemy je drukować do 17 maja) lub SMS-ów (tu głosowanie potrwa do 24 maja). Zwycięży ten wychowawca, który otrzyma łącznie (kupony i SMS-y) największą liczbę głosów. Dopuszczalne jest głosowanie przez jedną osobę za pośrednictwem i kuponu i SMS-a.

Zobacz aktualne wyniki

Wyniki ogłosimy 25 maja w gazecie i na stronie programu "Szkoła bez przemocy". Gala wręczenia nagród Wychowawca Roku 2011 odbędzie się na początku czerwca w Warszawie. Nagrodą dla zwycięzców jest dofinansowanie inicjatyw wychowawczych na kwotę 1500 złotych.

Aby oddać głos na wybranego przez nas nauczyciela na kuponie, zaznaczamy kratkę obok jego nazwiska i przesyłamy wypełniony kupon na adres: "Polska-Gazeta Wrocławska", ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław, z dopiskiem "Wychowawca Roku 2011". Aby oddać głos SMS-em, wpisujemy w treści indywidualny numer (jest on obok nazwiska każdego nauczyciela) i wysyłamy na numer: 7155. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Program Szkoła bez przemocy prowadzi Gazeta Wrocławska wraz z Fundacją Orange. Partnerem programu jest Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Patronem honorowym jest prezydent RP Bronisław Komorowski

Zobacz regulamin konkursu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska