Wasze zdjęcia
  Galeria wrocławskich kotów

  Dzień Kota 2019

  Rozwiń
  Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

  Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

  RED.

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

  ©Andrzej Szkocki

  Dobra informacja z drużyny #VolleyWrocław. Do trenowania, po miesięcznej przerwie, powróciła Weronika Wołodko. Pauza rozgrywającej wynikała z choroby, która uniemożliwiała profesjonalne uprawianie sportu.
  Weronika Wołodko z #VolleyWrocław wróciła do trenowania

  ©Andrzej Szkocki

  W styczniu Volley Wrocław ogłosił, że z powodu choroby do gry niezdolna jest Weronika Wołodko. Rozgrywająca musiała pauzować, a z powodu wielu niewiadomych – w tym czasu, jaki będzie potrzebny młodej siatkarce na powrót do pełnej sprawności – klub z Dolnego Śląska zdecydował się na zakontraktowanie nowej siatkarki – Jolanty Kelner.

  Organizm sportowca ma to do siebie, że często zdecydowanie szybciej radzi sobie z chorobami.
  Tak było i w przypadku Weroniki Wołodko, która do trenowania powróciła w połowie tego tygodnia. Na razie skupiać będzie się na odbudowaniu kondycji i formy, dzięki której będzie mogła pomóc zespołowi w walce w kolejnych meczach.

  – Bardzo się cieszę, że w końcu – po prawie miesięcznej przerwie, mogę wrócić do aktywności fizycznej. Doskonale zdaje sobie sprawę, ile ciężkiej pracy czeka mnie w najbliższych tygodniach. Jednak wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej zarówno z „czuciem piłki”, jak i z kondycją. Z niecierpliwością czekam na nasze najbliższe spotkania, które z pewnością dostarczą ogrom emocji, za którymi bardzo się stęskniłam. Mam nadzieję, że będę miała szansę pomóc mojej drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników w dalszej części sezonu – powiedziała Wołodko.

  Powrót do gry 20-latki to powód do radości dla wrocławskiego sztabu i pierwsza pozytywna informacja dotycząca zdrowia siatkarek w ostatnim czasie. W zespole pozostanie także Jolanta Kelner, która wsparła drużynę w trudnym czasie, podczas nieobecności Wołodko.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo