3 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 zł...
fot. Łukasz Kaczanowski / Polska Press

Urząd pracy we Wrocławiu. Najnowsze oferty pracy z PUP Wrocław. Ile zarobisz na tych stanowiskach?

KUCHARZ

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 zł

Miejsce pracy: Ruska 34, 50-079 Wrocław

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków:
Układanie menu pod grupy i gości hotelowych. Menu śniadaniowe, obiadowe i obiadokolacje.

Praca w godz.: 6:00-14:00, 11:00-19:00.

Wymagania:
Wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: min. 5 lat, sanepid - książeczka, umiejętność organizacji pracy kuchni.

Na sygnale na porodówkę. Policja eskortowała rodzącą do szpitala

Ależ zdjęcie! Nie Tatry, nie Bieszczady. Niedźwiedź odwiedził Korzenną

NOWE

Joker z głosem Marka Hamilla – aktor powraca w nadchodzącej grze

Lek hormonalny wycofany z obrotu. Jest niebezpieczny. Nie stosuj go!

Przymrozki wracają na Dolny Śląsk! Tutaj będzie na minusie