Udany sparing ręcznych. Odskoczyli lubinianom

Kacper Chudzik
spr chrobry głogów
Dobra prognoza dla naszych piłkarzy przed wznowieniem gry w lidze.

Zawodnicy głogowskiego SPR-u mają za sobą udany sparing z Zagłębiem Lubin. Chrobry wygrał już pierwszą połowę tego spotkania, jednak na parkiecie była ona dość mocno wyrównana i szczypiorniści mocno walczyli o każdy punkt. Po przerwie SPR zdobył jednak solidną przewagę, przez którą Zagłębie musiało mocno się napocić, by dogonić gospodarzy. Mimo wszystko lubinianom prawie udało się wyrównać, doprowadzając do stanu 28:27 dla Chrobrego. Wtedy jednak gospodarze ponownie się zmobilizowali i odskoczyli od Zagłębia. Ostatecznie wygrali różnicą pięciu punktów 34:29.
- Cieszy nas każde zwycięstwo, nawet te sparingowe. Mamy jeszcze trochę rzeczy do poprawienia, ale postawa drużyny to dobra prognoza przed ligą - mówił trener Krzysztof Przybylski.
Głogowianie do spotkań ligowych wrócą już w sobotę, 7 lutego. Zmierzą się na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec.

KS SPR Chrobry Głogów - MKS Zagłębie Lubin 34:29 (16:14)
Chrobry: Stachera, Kapela | Kaczmarek 4, Bednarek 2, Witkowski 1, Płócienniczak 1, Gujski 2, Mochocki 1, Tylutki 3, Biegaj, babicz 3, Kandora 4, Kubała 5, Bąk 4, Świątek 2, Norbert Buda 2
Zagłębie: Paluch 6, Prosiek i Halibegovic po 4, Michałów, Gumiński i Czuwara po 3, Szymyślik 2, Przysiek, Kużdeba i Nowakowski po 1.