Twierdza padła, czyli MEMY po meczu Polska - Węgry [galeria]

ds
Polska reprezentacja przegrała na PGE Narodowym z Węgrami 1:2 w ostatnim meczu eliminacji mistrzostw świata i nie może być pewna rozstawienia w barażach. Biało-czerwoni zagrali bez Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. I nie wyszło najlepiej... Pod koniec pierwszej połowy fatalny błąd naszych obrońców wykorzystał Andras Schafer i uderzeniem z bliska pokonał Wojciecha Szczęsnego. W 61. minucie na 1:1 wyrównał Karol Świderski, ale w 81. minucie Szczęsnego pokonał Daniel Gazdag.W poniedziałkowy wieczór w formie byli tylko... internauci. Zobaczcie MEMY po meczu Polska - Węgry >>>Internet
Polska reprezentacja przegrała na PGE Narodowym z Węgrami 1:2 w ostatnim meczu eliminacji mistrzostw świata i nie może być pewna rozstawienia w barażach. Biało-czerwoni zagrali bez Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. I nie wyszło najlepiej... Pod koniec pierwszej połowy fatalny błąd naszych obrońców wykorzystał Andras Schafer i uderzeniem z bliska pokonał Wojciecha Szczęsnego. W 61. minucie na 1:1 wyrównał Karol Świderski, ale w 81. minucie Szczęsnego pokonał Daniel Gazdag. W poniedziałkowy wieczór w formie byli tylko... internauci. Zobaczcie memy z meczu Polska - Węgry >>>