Tragedia w Tatrach. Ksiądz z Dzierżoniowa kilka razy trafiony piorunem pod Giewontem

MM, DABZaktualizowano 
Wśród osób poszkodowanych podczas wczorajszej burzy w Tatrach jest m.in. ks. Jerzy Kozłowski, wikariusz parafii pw. Matki Kościoła w Dzierżoniowie. Ksiądz przebywa w szpitalu w Zakopanem

- Ma poranione nogi. Dostał trzy razy piorunem. Jest stabilnie. Dziś albo jutro czeka go jeszcze badanie tomografem, które pomoże sprawdzić czy nie ma obrażeń wewnętrznych. Na zewnątrz widać dość pokaźne rany: limo, zszyty łuk brwiowy i spuchnięta twarz. Cały jest też posiniaczony, a w łopatce ma dziurę - powiedziała Gościowi Świdnickiemu siostra księdza.

Po burzy, która przeszła nad Tatrami, tylko po stronie polskiej poszkodowanych jest około 100 osób. Cztery osoby nie żyją. Już wiadomo, że to dwie kobiety w wieku 46 i 24 lat oraz dwójka dzieci - 10-letnia dziewczynka i 10-letni chłopiec. W szpitalach wciąż przebywa 34 najbardziej poszkodowanych turystów. Ofiary śmiertelne pochodziły z różnych regionów Polski - to mieszkańcy województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, podlaskiego oraz małopolskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

Tatry: Piorun uderzył w turystów. TOPR: Kilka osób nie żyje

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 84

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

C
Czarek
23 sierpnia, 15:50, Try:

Wystarczyło aby Gazeta Wr. prowokacyjnie w tytule napisała "ksiądz" żeby znowu jednostki z przeoranymi sumieniami mogły sobie w najbardziej prymitywny sposób ulżyć

Szkoda że na temat tego sekielskiego się nie wypowiadaja. Niech zrobi film o muzykach i pedofilii wśród nich ale nie zrobi bo sadowski nie nosi sutanny. Ci wszyscy którzy piszą te komentarze bluzniace są jak sekielski nawalujacy do agresji na określoną grupę społeczna.

G
Gość

Czy to prawda że ksiądz wraz z reszta osób to byli pielgrzymi szlakiem papieskim w Tatrach? Dlatego histeria religijną odebrała im rozum i wchodzili wraz ze swoim kapłanem aby dotknąć krzyża tak blogoslowianego przez Dzej Pi Tu.

M
Marta

A o innych wiarach powinni się wypowiadać jej wyznawcy.A nie katolicy w dodatku delikatnie mówiąc z niechęcią i kłamstwami.

G
Gość
2019-08-23T14:47:41 02:00, EwelinaMoc:

Uważam, że na tematy kościelne, związane z ludźmi świętymi, czyli ksiezmi oraz z wiernymi, mają prawo wypowiadać się tylko członkowie kościoła. To powinno być standardem na forach

2019-08-23T21:27:04 02:00, Marco:

Do tego o sprawach małżeństwa powinni się wypowiadać tylko małżonkowie (a księża i niezamężni gęba w kubeł), a o sprawach gejów tylko geje, a ci hetero ani mru mru.

Popieram, mam nadzieję, że katolicy zaczną tu świecić przykładem.

2019-08-24T08:24:35 02:00, Gość:

Doskonałe podsumowanie :)

2019-08-24T09:56:39 02:00, Gość:

A o normalnych ludziach (hetero) powinni wypowiadac sie, tylko normalni (hetero). Zero mieszania sie dziwolagow lgbtxyz do nauki w szkolach. Dosc spedalania spoleczenstwa.

W spedalani społeczeństwa KK ma OGROMNE ZASŁUGI ;)

G
Gość
2019-08-23T14:47:41 02:00, EwelinaMoc:

Uważam, że na tematy kościelne, związane z ludźmi świętymi, czyli ksiezmi oraz z wiernymi, mają prawo wypowiadać się tylko członkowie kościoła. To powinno być standardem na forach

2019-08-23T21:27:04 02:00, Marco:

Do tego o sprawach małżeństwa powinni się wypowiadać tylko małżonkowie (a księża i niezamężni gęba w kubeł), a o sprawach gejów tylko geje, a ci hetero ani mru mru.

Popieram, mam nadzieję, że katolicy zaczną tu świecić przykładem.

2019-08-24T08:24:35 02:00, Gość:

Doskonałe podsumowanie :)

2019-08-24T09:56:39 02:00, Gość:

A o normalnych ludziach (hetero) powinni wypowiadac sie, tylko normalni (hetero). Zero mieszania sie dziwolagow lgbtxyz do nauki w szkolach. Dosc spedalania spoleczenstwa.

2019-08-24T10:10:07 02:00, Gość:

Dokładnie tak.

Żeby głupota była lżejsza od powietrza, to byś latała jak gołębica. Księża ludzie święci?? Od kiedy to zboczeńcy gwałcący dzieci są święci? Pisowski Trollu!

G
Gość
2019-08-23T23:35:45 02:00, Neo:

nawet Piorun go nie chciał

2019-08-24T02:35:06 02:00, Gość:

Bozia go nie mìała w opece

ZNOWY PRZYĆPAŁEŚ?

G
Gość

a kogo to obchodzi ze ksiadz porazony !! obchodzi mnie to ze 140 osób ucierpiało w tym 5 nie zyje. ze ludzie cierpią to nas obchodzi i współczujemy a czy to ksiadz, gej lekarz czy pani pracujaca w warzywniaku to nie ma znaczenia kazdy tak samo cierpi i go boli !!

G
Gość

Powinni zdemontować ten krzyż z góry - tylko ściąga pioruny i stwarza zagrożenie, życia....za życia.

G
Gość
2019-08-23T14:47:41 02:00, EwelinaMoc:

Uważam, że na tematy kościelne, związane z ludźmi świętymi, czyli ksiezmi oraz z wiernymi, mają prawo wypowiadać się tylko członkowie kościoła. To powinno być standardem na forach

2019-08-23T21:27:04 02:00, Marco:

Do tego o sprawach małżeństwa powinni się wypowiadać tylko małżonkowie (a księża i niezamężni gęba w kubeł), a o sprawach gejów tylko geje, a ci hetero ani mru mru.

Popieram, mam nadzieję, że katolicy zaczną tu świecić przykładem.

2019-08-24T08:24:35 02:00, Gość:

Doskonałe podsumowanie :)

2019-08-24T09:56:39 02:00, Gość:

A o normalnych ludziach (hetero) powinni wypowiadac sie, tylko normalni (hetero). Zero mieszania sie dziwolagow lgbtxyz do nauki w szkolach. Dosc spedalania spoleczenstwa.

2019-08-24T10:10:07 02:00, Gość:

Dokładnie tak.

ŚWIĘTA PRAWDA. Nic dodać , nic ująć!

G
Gość

Tak jasne. Trzy razy go piorun trafił i żyje. Przestańcie bzdury pisać.

G
Gość
2019-08-23T20:38:45 02:00, Dlaczego Górale:

Nie zamkną kolejki na kasprowy w stanach zagrożenia pogodowego?

Bo stracili by za dużo na dudkach?

Gdzie jest jakaś odpowiedzialność za narażanie czyjegoś życia lub zdrowia?

zamykają. 29 lipca była słoneczna pogoda, ale kolejka zamknięta bo prognozowano burze

G
Gość
2019-08-23T14:47:41 02:00, EwelinaMoc:

Uważam, że na tematy kościelne, związane z ludźmi świętymi, czyli ksiezmi oraz z wiernymi, mają prawo wypowiadać się tylko członkowie kościoła. To powinno być standardem na forach

2019-08-23T21:27:04 02:00, Marco:

Do tego o sprawach małżeństwa powinni się wypowiadać tylko małżonkowie (a księża i niezamężni gęba w kubeł), a o sprawach gejów tylko geje, a ci hetero ani mru mru.

Popieram, mam nadzieję, że katolicy zaczną tu świecić przykładem.

2019-08-24T08:24:35 02:00, Gość:

Doskonałe podsumowanie :)

2019-08-24T09:56:39 02:00, Gość:

A o normalnych ludziach (hetero) powinni wypowiadac sie, tylko normalni (hetero). Zero mieszania sie dziwolagow lgbtxyz do nauki w szkolach. Dosc spedalania spoleczenstwa.

Dokładnie tak.

G
Gość
2019-08-23T14:47:41 02:00, EwelinaMoc:

Uważam, że na tematy kościelne, związane z ludźmi świętymi, czyli ksiezmi oraz z wiernymi, mają prawo wypowiadać się tylko członkowie kościoła. To powinno być standardem na forach

2019-08-23T21:27:04 02:00, Marco:

Do tego o sprawach małżeństwa powinni się wypowiadać tylko małżonkowie (a księża i niezamężni gęba w kubeł), a o sprawach gejów tylko geje, a ci hetero ani mru mru.

Popieram, mam nadzieję, że katolicy zaczną tu świecić przykładem.

2019-08-24T08:24:35 02:00, Gość:

Doskonałe podsumowanie :)

A o normalnych ludziach (hetero) powinni wypowiadac sie, tylko normalni (hetero). Zero mieszania sie dziwolagow lgbtxyz do nauki w szkolach. Dosc spedalania spoleczenstwa.

G
Gość
2019-08-23T14:47:41 02:00, EwelinaMoc:

Uważam, że na tematy kościelne, związane z ludźmi świętymi, czyli ksiezmi oraz z wiernymi, mają prawo wypowiadać się tylko członkowie kościoła. To powinno być standardem na forach

2019-08-23T21:27:04 02:00, Marco:

Do tego o sprawach małżeństwa powinni się wypowiadać tylko małżonkowie (a księża i niezamężni gęba w kubeł), a o sprawach gejów tylko geje, a ci hetero ani mru mru.

Popieram, mam nadzieję, że katolicy zaczną tu świecić przykładem.

Doskonałe podsumowanie :)

G
Gość

Przecież pioruny na grzeszników były zsylane zawsze przez bogów, przecież to nie wyróżnienie tylko kara

Dodaj ogłoszenie