Toyota daje ci auto hybrydowe na weekend! (KONKURS)

PWRZaktualizowano 
Tak wygląda toyota yaris, którą można wygrać na weekend<br>
Tak wygląda toyota yaris, którą można wygrać na weekend fot. PWR
Od czwartku testujemy hybrydową toyotę yaris w ramach akcji Hybrydowy Wrocław organizowanej przez Gazetę Wrocławską i Toyotę Lubin Dobrygowski. Sprawdziliśmy już spalanie takiego samochodu w warunkach popołudniowych korków, trasy z Wrocławia do Świdnicy, albo czy uda się nam rozpędzić auto do 60km/h tylko na silniku elektrycznym.

Zaskakujące jest to, że gdy podniesiemy maskę zobaczymy dwa silniki elektryczny i benzynowy. A jadącego powoli auta niemal w ogóle nie słychać.

Teraz także Ty możesz przetestować, jak jeździ się takim samochodem. Możesz wygrać toyotę yaris hybrid 100 z pełnym bakiem na weekend 18-19 maja 2013.

Aby ją dostać od dealera Toyota Lubin Dobrygowski, musisz wysłać swój pomysł na wymarzoną trasę na adres mejlowy przemyslaw.wronecki@gazeta.wroc.pl.

Na propozycje czekamy do środy 15 maja 2013 r. do godz. 20. Każda odpowiedź na zadanie konkursowe zostanie opublikowana na stronie www.gazetawroclawska.pl

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której odpowiedź opublikowana na naszej stronie zyska najwięcej głosów "Lubię to" z portalu społecznościowego Facebook.com. Przekazanie zwycięzcy auta na weekend nastąpi w piątek po południu.

Regulamin konkursu na 2. stronie
Regulamin konkursu "Hybrydowy Wrocław"

1. Organizator Konkursu
Organizatorem konkursu są Polskapresse Sp.z o.o. Oddział Prasa Wrocławska, ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław, NIP: 522-01-03-609. oraz Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o. o. ul. Przemysłowa 1E, 59-300 Lubin.

2. Zasady konkursu

1) uczestnikiem konkursu może być osoba, która ukończyła 18 rok życia,
2) Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila pod adres: przemyslaw.wronecki@gazeta.wroc.pl o temacie: Hybrydowy Wrocław, a w treści opisać nam, jak spędziłbyś weekend z hybrydową Toyotą i podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
3) Na maile konkursowe czekamy do 15 maja 2013 r. do godz. 20.00
4) Każda odpowiedź na zadanie konkursowe zostanie opublikowana na stronie www.gazetawroclawska.pl
Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której odpowiedź opublikowana na naszej stronie zyska najwięcej głosów "Lubie to" z portalu społecznościowefo facebook.com (po lewej stronie przy każdym artykule na naszej stronie widnieje facebookowy przycisk "Lubię to")
5) Koniec głosowania nastąpi w piątek 17 maja o godz. 16.00
6) Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie

3. Nagrody

1) Nagrodą w konkursie jest hybrydowa Toyota na weekend 18-19 maja 2013 z pełnym bakiem.
2) Wszelkie zasady użytkowania samochodu zawarte będą w umowie, którą zwycięzca podpisuje z Toyota Lubin Dobrygowski Sp. z o. o. ul. Przemysłowa 1E, 59-300 Lubin.

4. Postanowienia końcowe

1) Wybór Zwycięzców jest ostateczny i niezaskarżalny. 

2) Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w konkursie. 

3) Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie. 

4) Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża nadto zgodę na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach. 

5) Nadesłanie odpowiedzi oznacza akceptację warunków Konkursu i Regulaminu.

6) Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikowania odpowiedzi niespełniających wymogów konkursu. 

7) Organizator zastrzega sobie prawo do niewydania nagrody w przypadku pozostającego w związku z Konkursem naruszenia przez Uczestników przepisów Regulaminu lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa. 

8) W kwestiach nieuregulowanych znajdują zastosowanie odpowiednie postanowienia Kodeksu Cywilnego. 

9) Wszelkie spory powstałe na tle wykonania niniejszego Regulaminu rozstrzyga Sąd właściwy dla siedziby Organizatora. 

10) Niniejszy Regulamin dostępny jest do wglądu w redakcji Gazety Wrocławskiej we Wrocławiu i na WWW.gazetawroclawska.pl

11) Organizator przewiduje możliwość przedłużenia Konkursu i zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu bez powiadomienia Uczestników. 

polecane: Wybory 2019

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
Karol

To chyba ściema coś czuję :-)

O
Obserwator

Kiedy będzie konkurs?

t
tomek

Ja właśnie też czekam na opublikowane odpowiedzi.

K
Karol

Sorry ,gdzie można znaleść te opublikowane odpowiedzi? Coś ich nie widzę na stronie.

I
Italiano

Co do kosztów to zgoda. Ale zależy jak na nie spojrzymy. Gdyby tak było to po drogach jeździłyby same dacie, taty i pandy. Koszt to subiektywna ocena. W którym z komentarzy pojawiła się cena około 60 000 zł, więć nie taka kosmonautyka. Liczę, że redaktorzy zbiorą to do kupy te cyferki i pokażą w jakimś skrócie. Co do lpg to poza estetyką razi mnie znieczulenie w Polszy na kwestie bezpieczeństwa. Tak jak nigdy nie kupię auta z kratką - na bank żadna marka nie testowała fur w zderzeniach z polską kratką vatowską (kwestia kurtyn, poduszek bocznych etc.) tak nigdy nie założę sobie lpg (np. 0dzwon z tyłu) aż boję się myśleć co się stanie. Co do diesla to jestem otwarty... i dlatego ciekaw tego testu. Sam mam dieselka, tyle że starego więc bez tych wszystkich europejskich dodatków urzędniczych jak jakieś filtry te nowe etc. Poza tym, zawsze zastanawiał mnie fakt, dlaczego olej napędowy jest popularny tylko w euopie a np. w stanach to trucki na nim jeżdża a osobówki tylko na benzynie... Pan redaktor jak się postara to może ogarnie te tematy, he?

a
alkoholowiec nałogowy

Na weekend to się pije a nie samochodami hybrydowymi rozbija.

O
Obserwator

Jeździsz godzinę po wytyczonej trasie z pracownikiem salonu. Tu dostajesz auto z pełnym bakiem na weekend

j
ja

A przy polskich zarobkach patrzy się, żeby auto kupić jak najtańszym kosztem. Szczególnie jeśli chodzi o hybrydy. Takie auta są kosmicznie drogie, a i ich utrzymanie (poza paliwem) też kosztuje znacznie więcej. Dlatego są u nas mało popularne. U nas lepiej opłaci się kupić jakiegoś oszczędnego diesla, albo zwykłego benzyniaka z instalacją LPG. Wychodzi znacznie korzystniej.

I
Italiano

Dla mnie test to mega ciekawostka. Caly swiat jezdzi automatami, w Polszy malo kto. W londynie, veronie, paryzu duzo hybryd w Polszy niet. Na razie ciezko mi ocenic czy oplaca sie kupic hybryde, Pan Redaktor musialby pokazac to na liczbach. Wg tych samych krulyteriow co np. autobusy hybrydowe ( nie ma znaczenia jaka marka) zostaly odrzucone przez kochane miasto. w polsce hybryd malo autobusow a polsks firma solaros puszcza je masowo za granice. To jak to jest? Ogladam ostatnio na onecue chyba wywiad z radnym katowic jakie to ulgi wprowadzaja dla aut elektrycznych jak rowniez hybrydowych a kochane miasto jakby nie podejmuje tematu. Ps. A ten konkurs to fura tylko dla siebie na kilka dni czy jazda z pracownikiem salonu?

kłamiesz

j
ja

"Zaskakujące jest to, że gdy podniesiemy maskę zobaczymy dwa silniki elektryczny i benzynowy. A jadącego powoli auta niemal w ogóle nie słychać. "

No rzeczywiście jest to bardzo zaskakujące. A czego wyście droga redakcjo się tam spodziewali pod tą maską? Zdyszanego murzyna proszącego o wodę :D

a
abc

Mogę sobie pójść do salonu Toyoty, umówić się na jazdę testową i żadne "konkursy" nie są mi potrzebne. :P

P
Przemek Wronecki

To tak nie działa :-) to jest test hybrydy, a nie reklama toyoty. Nie dostajemy pieniędzy od Dobrygowskiego - dealer udostępnił tylko swój samochód i pokrywa koszty paliwa na czas testów. Bo nie chodzi o to, czy wygodnie się jeździ yarisem, tylko czy hybryda jako taka się w ogóle we Wrocławiu opłaca. Czy to toyota, nissan czy...

Na co dzień jeżdżę dieslem - co prawda spalanie jest większe, ale osiągi też - na razie bym się nie zamienił :-) ale sprawdzę jeszcze auto z mocniejszym silnikiem. Jak masz pomysł na test to daj, proszę, znać!

M
Max

jak w tytule

j
ja

"Zaskakujące jest to, że gdy podniesiemy maskę zobaczymy dwa silniki elektryczny i benzynowy." - w samochodach hybrydowych to jest zdecydowanie zaskakujące.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3