MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 12 000 zł...
fot. Maciej Jeziorek / Polska Press

TOP 10 aktualnych ofert pracy z najwyższą pensją we Wrocławiu. Tutaj zarobisz najwięcej

KSIĘGOWA DS. NALEŻNOŚCI

Wynagrodzenie brutto: 12 000 zł

Miejsce pracy: Wrocław

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:
- Utrzymanie systemu rozliczeniowego; Generowanie faktur i wyciągów z konta; Przeprowadzanie uzgodnień kont; Prowadzenie plików i rejestrów należności; Tworzenie tygodniowych/ miesięcznych raportów finansowych; Badanie i rozwiązywanie wszelkich nieprawidłowości lub zapytań; Pomoc w ogólnym zarządzaniu finansami i analizach;
- praca w godzinach 9:00 - 17:00.

Wymagania:
- wykształcenie - wyższe (w tym licencjat),
- język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany)
- język obcy - rosyjski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany).

Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, tel. 717701705