3 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 20 000 zł...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

TOP 10 aktualnych ofert pracy z najwyższą pensją we Wrocławiu. Tutaj zarobisz najwięcej

KIEROWNIK PRODUKCJI

Wynagrodzenie brutto: 20 000 zł

Miejsce pracy: Wrocław

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków:
- monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości, wydajności oraz spełniania wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
- organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem, przygotowywanie średnio- i długookresowych planów produkcji z uwzględnieniem zapotrzebowania na produkty, czasochłonności i kosztów ich wytwarzania oraz zasobów osobowych, raportowanie w języku koreańskim, kontakt z zarządem w języku koreańskim,
- praca w godzinach 8:00-17:00.

Wymagania:
- wykształcenie - wyższe (w tym licencjat),
- język obcy - koreański (mowa: C2 - biegły, pismo: C2 - biegły),
- staż pracy ogółem - lata: 17.

Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Gliniana 20/22, 50-525 Wrocław, tel. 717701711