Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 20 000 do 30 000 złotych...
fot. Mariusz Kapala / Polska Press

Szukasz pracy? Możesz ją znaleźć w czwartek na targach w urzędzie pracy. Sprawdziliśmy 10 najnowszych ofert

KIEROWNIK ZESPOŁU DS. ANALIZ BIZNESOWYCH

Wynagrodzenie brutto: od 20 000 do 30 000 złotych
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem 10-30 osób analityków biznesowych. Śledzenie i aktywne ulepszanie zdefiniowanego procesu tworzenia oprogramowania i egzekwowanie go w projekcie. Zarządzanie procesem realizacji w projekcie wielostrumieniowym. Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji projektowej i związanej z klientem. Wdrażanie i analiza metryk jakości w projekcie, uczestniczy w definiowaniu metryk.

Wymagania: Wykształcenie wyższe co najmniej 6 m-cy na tym stanowisku Umiejętność pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub klasycznymi (np. Waterfall).um. tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów w projekcie. Umiejętność skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych.