4 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 4 200 złotych...
fot. Marzena Bugala-Astaszow / Polska Press

Szukasz pracy? Możesz ją znaleźć w czwartek na targach w urzędzie pracy. Sprawdziliśmy 10 najnowszych ofert

WYCHOWAWCA

Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 4 200 złotych
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj umowy:  umowa o pracę na czas określony
Zakres obowiązków: Wychowawca w całodobowej placówce opiekuńczo-wychowawczej.
Umowa o pracę na czas określony, praca w godzinach od 8.00 do 8.00 w równoważnym systemie czasu pracy.

Wymagania: Wykształcenie wyższe -pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo wychowawczą na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji, albo przygotowanie pedagogiczne