Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 złotych....
fot. Archiwum Polska Press

Szukasz pracy? Możesz ją znaleźć w czwartek na targach w urzędzie pracy. Sprawdziliśmy 10 najnowszych ofert

PRACOWNIK SOCJALNY

Wynagrodzenie brutto: od 3 490 złotych.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Zakres obowiązków: Opracowanie Indywidualnych Programów Zatrudnienia Socjalnego zgodnie z ustawą o zatrudnieniu socjalnym dla uczestników. Nadzór nad realizacją postanowień zawartych w Indywidualnych Programach Zatrudnienia Socjalnego. Prowadzenie warsztatów grupowych dla uczestników WCI z zakresu poprawy sytuacji życiowej i zawodowej.

Wymagania: wykształcenie Wykształcenie wyższe kierunkowe przygotowujące do zawodu pracownika socjalnego. Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku pracownika socjalnego. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Zobacz również

Dobre wyniki padły w 15. Memoriale Zdzisława Furmanka w Kielcach [FOTO]

Lechia z przytupem weszła do elity! Szymon Grabowski: Jeśli wracać to w takim stylu

Polecamy

Wczoraj kapitalny początek, a dziś 11-krotny mistrz świata. Zobacz gdzie i o której

Moc atrakcji w TV. W rolach głównych Biało-Czerwoni. Gdzie i o której obejrzeć?

Przerwana passa Messiego i gol Suareza w meczu Interu Miami w Montrealu [WIDEO]