Studio urody KODI zaprasza

km

Studio urody KODI to miejsce relaksu, gdzie wśród woni aromatycznych olejków eterycznych i delikatnej muzyki znajdą Państwo ukojenie nie tylko dla ciała, ale i dla zmysłów. Przytulne i nastrojowe gabinety zapewniają pełen komfort i wysoką jakość wykonywanych zabiegów. Wyjątkowy charakter oraz atmosfera tego miejsca to jedynie cząstka jego nadzwyczajności.
W naszym salonie specjalnie dla Państwa potrzeb stosujemy światowe

Decleor – francuska marka o 40 letniej tradycji specjalizująca się w pielęgnacji opartej na bazie olejków roślinnych, które są w 100% naturalne, czyste, aktywne i wolne od konserwantów
Sothys – ekskluzywna, rodzinna marka wywodząca się z Francji, partner spa i instytutów urody od ponad 60 lat, który dzięki zaawansowaniu produktów i zabiegów „szytych na miarę” jest w stanie wydobyć piękno i wyjątkowość każdej kobiety
Image Skin Care – znajduje się w czołówce amerykańskiej listy najbardziej skutecznych kosmeceutyków. Podstawowym zadaniem preparatów tej marki jest spłycenie zmarszczek, naprawianie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka.
Elgon – włoska marka fryzjerska rozwijająca się poprzez wprowadzanie na rynek produktów efektywnych, delikatnych, bezpiecznych w użyciu oraz skutecznych. Wykorzystuję język naturalny, aby uczcić wewnętrzne piękno człowieka i przyrody, tworząc wysokiej jakości kosmetyki do stylizacji.

W ofercie posiadamy także pełną gamę zabiegów na twarz i ciało z wykorzystaniem innowacyjnych urządzeń opartych na nowoczesnych technologiach takich jak: LipoRadioLogie Vinci, Laser NdYag i IPL.

Oferujemy Państwu prestiżowe i wyjątkowe miejsce wyróżniające się na tle setek gabinetów we Wrocławiu, powstałe z pasji i doświadczenia grupy młodych, ambitnych osób, dla których najważniejszy jest klient.

Z poważaniem
KODI studio urody

Wideo

Dodaj ogłoszenie