MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sportowiec Roku 2021 - ZGŁOŚ KANDYDATA! Plebiscyt Gazety Wrocławskiej

Jakub Guder
Jakub Guder
SPORTOWIEC ROKU 2021. Rozpoczynamy 69. Plebiscyt Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku. Jak zawsze w ostatnich latach pierwsza część to wybór najpopularniejszych w poszczególnych powiatach. Czekamy na Wasze zgłoszenia! #sportowiecrokuGWr

SPORTOWIEC ROKU 2021

Najpopularniejsi sportowcy na Dolnym Śląsku 2021
W ubiegłym roku nasz plebiscyt przewróciła do góry nogami pandemia. Sportowe życie pomału jednak wróciło do normy, a i my wracamy na właściwie tory. Oczywiście jak zawsze kulminacją wyborów będzie ogłoszenia na specjalnej gali 10 najlepszych sportowców na Dolnym Śląsku. Wcześniej jednak kolejny raz chcieliśmy głos oddać Wam, dolnośląskim kibicom. Macie znów szansę wyróżnić najpopularniejszych sportowców w swoich powiatach.

W tegorocznej edycji plebiscytu wśród najpopularniejszych wybierać będziemy:

  • najpopularniejszy Sportowiec Roku (osobno kobiety i mężczyźni)
  • najpopularniejszy Trener Roku
  • Sportowy Talent Roku
  • najpopularniejsza Drużyna Roku

W tej chwili czekamy na wasze zgłoszenia do etapu powiatowego. Pamiętajcie - to nie muszą być wielka nazwiska. Chcemy wyróżnić i docenić tych, którzy są gwiazdami w swoich małych ojczyznach. Kandydatów możecie zgłaszać poprzez prosty formularz poniżej.

ZGŁOŚ KANDYDATA

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to głosowanie w I etapie (powiatowym) rozpocznie się 22 listopada i potrwa do 18-19 grudnia. Zwycięzcy poszczególnych kategorii z danych regionów awansują do finału dolnośląskiego. Tu głosowanie będzie trwało 10 dni (20-30 grudnia). Najlepsi będą mieli szansę sprawdzić się w finale ogólnopolskim, gdzie ich rywalami będą zwycięzcy plebiscytów organizowanych przez inne lokalne redakcje Polska Press.

Będziemy informować was na bieżąco o wszystkich szczegółach na stronie www.GazetaWroclawska.pl/sport/plebiscyt. Tam wkrótce znajdziecie regulamin plebiscytu, dokładny terminarz (z ewentualnymi zmianami), a także informacji o gali finałowej i nagrodach dla laureatów. Wszelkie pytania i wątpliwości najlepiej kierować mailem: [email protected]. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Najważniejsze daty:

  • 22.11 - start głosowania w etapie powiatowym
  • 18-19.12 - koniec głosowania w etapie powiatowym
  • 20.12 - start finałów wojewódzkich
  • 30.12- finały wojewódzkie
Sportowców
nagrodzi także kapituła

To oczywiście nie wszystko, bo aby tradycji stało się zadość wybierzemy Najlepszego Sportowca i Najlepszego Trenera Roku 2021 na Dolnym Śląsku, którzy to zadziwili sportowy świat wynikami. Tu listę nominowanych przygotuje redakcja sportowa Gazety Wrocławskiej. Ogłosimy ją na początku grudnia. Oczywiście możecie nam zgłaszać swoje sugestie ([email protected]). Pamiętajcie, że nie bierzmy pod uwagę tylko zawodników reprezentujących dolnośląskie kluby, ale także tych mocno związanych z regionem.

Potem najważniejszy głos będzie należał do czcigodnej kapituły, która oprócz dziesiątki sportowców i piątki trenerów, wskaże także najlepszą drużynę i odkrycie roku, a także wybierze imprezę roku na Dolnym Śląsku.

To będzie już 69. edycja naszego plebiscytu. Starszy jest tylko plebiscyt Przeglądu Sportowego.

Plebiscyt Sportowy "Gazety Wrocławskiej" to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie. W tym roku nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów i drużyny zostaną przyznane już po raz 69. Od kilku lat plebiscyt jest prowadzony w szerokiej formule, w której głosami naszych Czytelników nagradzani są nie tylko zawodnicy, lecz także trenerzy, drużyny i ludzie sportu wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli.

Finał 69. Plebiscytu „Gazety Wrocławskiej” na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 25 lutego w hotelu The Bridge we Wrocławiu.
Organizatorem plebiscytu i gali finałowej - razem z „Gazetą Wrocławską” - jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, który funduje nagrody finansowe dla zwycięzców. Partnerami generalnymi plebiscytu są: PKN ORLEN oraz KGHM. Partnerami imprezy są także: Tarczyński Arena, Aquapark Wrocław, PCC Rokita i Duda Cars. Partnerem medialnym jest TVP3 Wrocław.

Sportowiec Roku 2021 #sportowiecrokuGWr

Organizatorzy i partnerzy plebiscytu:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wydanie specjalne Gol24 - Studio EURO 2024 - odcinek 1

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska