SOŁTYS ROKU | Materiały promocyjne | Numery 2001 - 2347

MW
  • Materiały są uporządkowane według numerów w głosowaniu przypisanych poszczególnym sołtysom.
  • Aby pobrać grafikę na Facebook, wystarczy odnaleźć kandydata w tabeli poniżej i kliknąć w nazwę wybranego projektu.
  • Projekt otworzy się w oknie przeglądarki. Należy zapisać ją na swoim urządzeniu (na komputerze: prawy klawisz myszki -> Zapisz obraz jako...)
  • Grafikę można zawiesić na stronie sołectwa, gminy lub innych zaprzyjaźnionych stronach www, lub wydrukować i wyeksponować na terenie miejscowości, wsi, można je również wydrukować w formacie ulotek do rozdania mieszkańcom wsi
  • Grafiki można zamieszczać na Facebooku na prywatnych profilach, fanpage'ach i stronach www.
  • Wybierz dobrą godzinę publikacji posta. To powinien być czas, w którym wielu Twoich znajomych lub fanów zagląda na Facebooka.
  • Publikując post na Facebooku napisz w nim kilka słów zachęcających do głosowania. Poproś o lajkowanie, udostępnianie i komentowanie posta. Później odpowiadaj na komentarze - dzięki temu Twój post wyświetli się u większej liczby znajomych lub fanów.
  • Najlepszym i najskuteczniejszym działaniem na Facebooku jest utworzenie Wydarzenia dotyczącego udziału w plebiscycie i zaproszenie wszystkich znajomych lub fanów.
  • Jeśli w tabeli brakuje materiałów dla Ciebie lub jeśli chcesz wprowadzić jakieś poprawki napisz na marketing@gazeta.wroc.pl lub zadzwoń pod nr 512 499 815
2001Stanisław Falkowski, KukliceGrafika na FB
2002Maria Szafraniec, MagniceGrafika na FB
2003Andrzej Adamczyk, MałuszówGrafika na FB
2004Zygmunt Żak, NowinyGrafika na FB
2005Piotr Lizak, OwsiankaGrafika na FB
2006Tomasz Stalski, PełczyceGrafika na FB
2007Ireneusz Urzędowski, Pustków WilczkowskiGrafika na FB
2008Magdalena Sondej, Pustków ŻurawskiGrafika na FB
2009Julian Rakoczy, RolantowiceGrafika na FB
2010Wiesław Winter, SolnaGrafika na FB
2011Katarzyna Pacek - Bagińska, SzczepankowiceGrafika na FB
2012Wiesław Muraczewski , ŚlęzaGrafika na FB
2013Janusz Gargała, TyniecGrafika na FB
2014Łukasz Orfin, Tyniec nad ŚlęząGrafika na FB
2015Ryszard Czarny, WierzbiceGrafika na FB
2016Stanisław Iwach, WysokaGrafika na FB
2017Andrzej Krzesłowski, Żerniki Małe - Racławice WielkieGrafika na FB
2018Paweł Kuriata, ŻurawiceGrafika na FB
2019Jolanta Polańska, BorzygniewGrafika na FB
2020Damian Spychalski, ChwałówGrafika na FB
2021Paweł Borgosz, DomaniceGrafika na FB
2022Jarosław Kępa, DzikowaGrafika na FB
2023Bogumiła Bielak, ManiówGrafika na FB
2024Małgorzata Gargała, Maniów MałyGrafika na FB
2025Grażyna Siennicka, Maniów WielkiGrafika na FB
2026Jolanta Borecka, MietkówGrafika na FB
2027Krystyna Janicka, MilinGrafika na FB
2028Wacław Parka, PiławaGrafika na FB
2029Wanda Pawlak, ProszkowiceGrafika na FB
2030Mirosław Dziedzic, StróżaGrafika na FB
2031Gabriela Walkiewicz, UjówGrafika na FB
2032Marzena Kałamarz, WawrzeńczyceGrafika na FB
2033Anna Janicka, Biestrzyków- RadomierzyceGrafika na FB
2034Marek Bednarz, BogusławiceGrafika na FB
2035Danuta Ziobrowska, Groblice-DurokGrafika na FB
2036Joanna Bredzel, GrodziszówGrafika na FB
2037Maria Sulikowska, IwinyGrafika na FB
2038Małgorzata Mokrowska, KotowiceGrafika na FB
2039Czesław Kowalczyk, ŁukaszowiceGrafika na FB
2040Marcin Rorat, Mokry DwórGrafika na FB
2041Zofia Janusz, OzorzyceGrafika na FB
2042Krzysztof Sobera, RadwaniceGrafika na FB
2043Anna Jerkiewicz, SiechniceGrafika na FB
2044Małgorzata Kowcz, SmardzówGrafika na FB
2045Andrzej Szymczak, SulimówGrafika na FB
2046Izabela Schayer-Sadowska, Sulęcin-SzostakowiceGrafika na FB
2047Andrzej Idzikowski, Święta KatarzynaGrafika na FB
2048Beata Dolejsz, Trestno-BlizanowiceGrafika na FB
2049Czesława Danielska, ZacharzyceGrafika na FB
2050Robert Kobberger, ZębiceGrafika na FB
2051Małgorzata Stawicka, Żerniki WrocławskieGrafika na FB
2052Piotr Murawski, BędkowiceGrafika na FB
2053Grzegorz Chrzan, GarncarskoGrafika na FB
2054Tomasz Siudek, KryształowiceGrafika na FB
2055Rafał Kotwica, Księginice MałeGrafika na FB
2056Paweł Fabian, KunówGrafika na FB
2057Małgorzata Bronowicka, MichałowiceGrafika na FB
2058Iwona Czyż, MirosławiceGrafika na FB
2059Władysław Targoni, NasławiceGrafika na FB
2060Andrzej Rakowski, OkuliceGrafika na FB
2061Norbert Bronicki, OlbrachtowiceGrafika na FB
2062Joanna Palonka-Korol, PrzemiłówGrafika na FB
2063Lidia Matyja, PrzezdrowiceGrafika na FB
2064Renata Watras, RękówGrafika na FB
2065Beata Ochej, Rogów SobóckiGrafika na FB
2066Jerzy Czerwiec, SiedlakowiceGrafika na FB
2067Ryszard Saltarski, SobótkaGrafika na FB
2068Leszek Petryszyn, StaryzamekGrafika na FB
2069Sylwia Niedźwiedź , StrachówGrafika na FB
2070Antoni Longier , StrzegomianyGrafika na FB
2071Bogusława Wiśniewska, SulistrowiceGrafika na FB
2072Marek Juraszek, SulistrowiczkiGrafika na FB
2073Ryszard Godek, ŚwiątnikiGrafika na FB
2074Stanisław Dziedziński, WojnarowiceGrafika na FB
2075Iwona Medyńska, ŻerzuszyceGrafika na FB
2076Joanna Siarkowska, Bratowice - ZagródkiGrafika na FB
2077Bożena Żurawska, BogunówGrafika na FB
2078Józef Gabryel, GalowiceGrafika na FB
2079Anna Sławska, JaksonówGrafika na FB
2080Beata Maziarczyk, JarosławiceGrafika na FB
2081Tomasz Krzywda, Karwiany-KomorowiceGrafika na FB
2082Marian Zawiślak, KrajkówGrafika na FB
2083Marian Garbowski, MędłówGrafika na FB
2084Ewa Chomicz, MilejowiceGrafika na FB
2085Anna Michalak, MnichowiceGrafika na FB
2086Grażyna Kuriata, NowojowiceGrafika na FB
2087Małgorzata Kukla, Nowy ŚleszówGrafika na FB
2088Bogusław Chorążewski, PolakowiceGrafika na FB
2089Ryszard Węgłowski, PrzecławiceGrafika na FB
2090Leszek Kordy, Racławice MałeGrafika na FB
2091Liliana Łabatczuk, Rzeplin- SzukaliceGrafika na FB
2092Sebastian Siuta, Stary ŚleszówGrafika na FB
2093Henryk Kasprzak, Suchy DwórGrafika na FB
2094Stanisław Wawrzynów, TurówGrafika na FB
2095Kamila Sieradzka, WilczkówGrafika na FB
2096Marcin Łukasz Osiński, WilkowiceGrafika na FB
2097Ewa Pukal, Węgry, Brzeście, MarcinkowiceGrafika na FB
2098Bogdan Klepuszewski, WojkowiceGrafika na FB
2099Jan Szczutowski, Żerniki WielkieGrafika na FB
2100Jolanta Piasecka, ŻórawinaGrafika na FB
2101Danuta Gurdak, BrzeźnicaGrafika na FB
2102Grzegorz Fil, DębowinaGrafika na FB
2103Jerzy Zyskowski, DzbanówGrafika na FB
2104Zbigniew Duś, GrochowaGrafika na FB
2105Barbara Sowa, JanowiecGrafika na FB
2106Adam Tokarz, LaskówkaGrafika na FB
2107Zdzisław Chądzel, OpolnicaGrafika na FB
2108Marek Uramowski, PotworówGrafika na FB
2109Henryk Rożniatowski, PrzyłękGrafika na FB
2110Henryk Koziołkiewicz, BaldwinowiceGrafika na FB
2111Izabela Olejarnik, BrochocinGrafika na FB
2112Wiesław Piróg, CienkowiceGrafika na FB
2113Grzegorz Bielecki, CiepłowodyGrafika na FB
2114Bożena Rachwał, CzesławiceGrafika na FB
2115Katarzyna Wieczorek, DobrzeniceGrafika na FB
2116Józef Białkowski, JakubówGrafika na FB
2117Katarzyna Kędzia, JanówkaGrafika na FB
2118Czesław Biel, KarczowiceGrafika na FB
2119Ewa Jaroszuk, Kobyla GłowaGrafika na FB
2120Halina Zapotoczna, KoźmiceGrafika na FB
2121Paweł Kopeć, MuszkowiceGrafika na FB
2122Joanna Książek, Piotrowice PolskieGrafika na FB
2123Jacek Wolski, Stary HenrykówGrafika na FB
2124Teodozja Ułan, TargowicaGrafika na FB
2125Aleksander Bereźnicki, TomiceGrafika na FB
2126Monika Kłocko, WilamowiceGrafika na FB
2127Tadeusz Cenarski, ByczeńGrafika na FB
2128Marcin Marzec, ChałupkiGrafika na FB
2129Stanisław Sarzyński, DoboszowiceGrafika na FB
2130Bogusława Tokarz, Kamieniec Ząbkowicki IGrafika na FB
2131Ryszard Glina, Kamieniec Ząbkowicki IIGrafika na FB
2132Emilia Czerniawska, MrokocinGrafika na FB
2133Beata Postawa, OżaryGrafika na FB
2134Jadwiga Kopacz, Pomianów GórnyGrafika na FB
2135Lucjan Koper, SławęcinGrafika na FB
2136Ryszard Bierut, SosnowaGrafika na FB
2137Radosław Myszogląd, StarczówGrafika na FB
2138Wanda Fedan, SuszkaGrafika na FB
2139Weronika Malecka, ŚremGrafika na FB
2140Antoni Gąsior, TopolaGrafika na FB
2141Zbigniew Hojdus, Srebrna GóraGrafika na FB
2142Elżbieta Szopian, StoszowiceGrafika na FB
2143Joanna Chmiel, BudzówGrafika na FB
2144Grażyna Grycaj, JemnaGrafika na FB
2145Zbigniew Bocan, ŻdanówGrafika na FB
2146Jerzy Zając, LutomierzGrafika na FB
2147Anna Gołdyn, PrzedborowaGrafika na FB
2148Mieczysław Zięba, RóżanaGrafika na FB
2149Piotr Furcoń, GrodziszczeGrafika na FB
2150Alina Andruszko, MikołajówGrafika na FB
2151Tadeusz Kowalczyk, RudnicaGrafika na FB
2152Adam Garbowski, BoboliceGrafika na FB
2153Renata Wereśniak, BraszowiceGrafika na FB
2154Jerzy Nowak, BrodziszówGrafika na FB
2155Aleksander Paw, GrochowiskaGrafika na FB
2156Kazimierz Wojtaczka, JaworekGrafika na FB
2157Robert Kinasz, KluczowaGrafika na FB
2158Henryk Zięba, KoziniecGrafika na FB
2159Izabela Skowron-Cisak, Olbrachcice WielkieGrafika na FB
2160Zofia Listwan, PawłowiceGrafika na FB
2161Elżbieta Prażuch, SieroszówGrafika na FB
2162Andrzej Dominik, StolecGrafika na FB
2163Paweł Panek, StrąkowaGrafika na FB
2164Kamil Kłopot, SulisławiceGrafika na FB
2165Michał Drut, SzklaryGrafika na FB
2166Piotr Rogowski, TarnówGrafika na FB
2167Zbigniew Adamkiewicz, ZwróconaGrafika na FB
2168Jerzy Rzepka, Ulica KamienieckaGrafika na FB
2169Robert Stachnik, BiernaciceGrafika na FB
2170Jan Tracz, BożnowiceGrafika na FB
2171Mariola Pędziwiatr, BrukaliceGrafika na FB
2172Józef Bieńka, CzerńczyceGrafika na FB
2173Elżbieta Sawicka, DębowiecGrafika na FB
2174Bernardyn Kozłowski, GłębokaGrafika na FB
2175Ryszard Dziuba, HenrykówGrafika na FB
2176Danielak Józef, JasienicaGrafika na FB
2177Violetta Szarek, Kalinowice DolneGrafika na FB
2178Jolanta Bednarz, Kalinowice GórneGrafika na FB
2179Tomasz Wolanin, KrzelkówGrafika na FB
2180Andrzej Kapuściński, LipaGrafika na FB
2181Artur Piekarski, LubnówGrafika na FB
2182Adam Giziński, NiedźwiednikGrafika na FB
2183Robert Szwarc, NiedźwiedźGrafika na FB
2184Emil Gołaszewski, NowinaGrafika na FB
2185Ludwik Lach, Nowy DwórGrafika na FB
2186Grzegorz Stojanowski, Osina MałaGrafika na FB
2187Grzegorz Ciszewski, Osina WielkaGrafika na FB
2188Wiesław Sala, Pomianów DolnyGrafika na FB
2189Zygmunt Celner, RaczyceGrafika na FB
2190Grzegorz Aibin, RososznicaGrafika na FB
2191Grzegorz Ślusarek, SkaliceGrafika na FB
2192Józef Kozłowski, SłużejówGrafika na FB
2193Marek Zając, StarczówekGrafika na FB
2194Jan Przyszlakiewicz, WadochowiceGrafika na FB
2195Zbigniew Kołodziej, WigańciceGrafika na FB
2196Przemysław Stróżewski, WitostowiceGrafika na FB
2197Banach Grażyna, ZiębiceGrafika na FB
2198Bogdan Sochacki, LaskiGrafika na FB
2199Urszula Wróbel, MąkolnoGrafika na FB
2200Andrzej Wielgus, ChwalisławGrafika na FB
2201Małgorzata Cebula, PłonicaGrafika na FB
2202Adam Grygiel, BłotnicaGrafika na FB
2203Marian Nieradka, BratkówGrafika na FB
2204Ewa Chorągwicka , BiałopoleGrafika na FB
2205Jan Sadowski, DziałoszynGrafika na FB
2206Krzysztof Legeżyński, Jasna GóraGrafika na FB
2207Mirosław Nowak , KopaczówGrafika na FB
2208Elżbieta Bortnik , KrzewinaGrafika na FB
2209Modesta Świdnicka , LutogniewiceGrafika na FB
2210Katarzyna Brakowiecka , Opolno-ZdrójGrafika na FB
2211Grażyna Staliś  , PosadaGrafika na FB
2212Mateusz Smosarski, PorajówGrafika na FB
2213Radosław Sawicki, SieniawkaGrafika na FB
2214Andrzej Dżulis, Wyszków – WolanówGrafika na FB
2215Helena Wesołowska, Bielawa Dolna Grafika na FB
2216Maciej Wołczyk, Bielawa Górna – StrzelnoGrafika na FB
2217Zbigniew Zabagło, Dłużyna DolnaGrafika na FB
2218Arkadiusz Jaworski, Dłużyna GórnaGrafika na FB
2219Monika Piwowar, LasówGrafika na FB
2220Joanna Bartoniewicz, StojanówGrafika na FB
2221Andrzej Jakubas, Żarka nad NysąGrafika na FB
2222Irena Zając, Żarki ŚrednieGrafika na FB
2223Genowefa Wilczak-Raczak, BiernaGrafika na FB
2224Adam Czesnakowski, Mała Wieś DolnaGrafika na FB
2225Małgorzata Pławiak, Mała Wieś GórnaGrafika na FB
2226Robert Traczyk, MiedzianaGrafika na FB
2227Bożena Piątek, MikułowaGrafika na FB
2228Andrzej Polowy, Radzimów DolnyGrafika na FB
2229Ewa Wrzeszcz, Radzimów GórnyGrafika na FB
2230Stefan Namysło, SkrzydliceGrafika na FB
2231Mariusz Michalski, Stary ZawidówGrafika na FB
2232Franciszek Fleszar, Studniska DolneGrafika na FB
2233Ryszard Kurasiewicz, Studniska GórneGrafika na FB
2234Andrzej Kurek, SulikówGrafika na FB
2235Andrzej Ślipko, WilkaGrafika na FB
2236Bożena Chorąży-Uczkiewicz, Wilka BoryGrafika na FB
2237Wioletta Rynkiewicz, Wrociszów DolnyGrafika na FB
2238Ewangelis Zaras, Wrociszów GórnyGrafika na FB
2239Elżbieta Grabowska, Czerwona WodaGrafika na FB
2240Bogdan Mścichowski, JagodzinGrafika na FB
2241Czesław Kołodziejczak, Kościelna WieśGrafika na FB
2242Małgorzata von Mulert, PiasecznaGrafika na FB
2243Władysław Widuch, RuszówGrafika na FB
2244Barbara Fink, Stary WęgliniecGrafika na FB
2245Wanda Batog, ZielonkaGrafika na FB
2246Czesław Chorbotowicz, BiałogórzeGrafika na FB
2247Jan Zatylny, GozdaninGrafika na FB
2248Wojciech Dobrołowicz, GronówGrafika na FB
2249Krystyna Radzięta, JędrzychowiceGrafika na FB
2250Andrzej Szczęsny, JerzmankiGrafika na FB
2251Danuta Iwaniec, KostrzynaGrafika na FB
2252Stanisław Kolenda, KoźliceGrafika na FB
2253Jan Swacha, KoźminGrafika na FB
2254Maria Krzywak, KunówGrafika na FB
2255Grażyna Liszka, ŁagówGrafika na FB
2256Genowefa Pasek, ŁomnicaGrafika na FB
2257Weronika Szpak, NiedówGrafika na FB
2258Jadwiga Traczyk, Osiek ŁużyckiGrafika na FB
2259Bronisław Wojtków, PokrzywnikGrafika na FB
2260Mirosław Zwoliński, PrzesieczanyGrafika na FB
2261Bogdan Burban, RadomierzyceGrafika na FB
2262Małgorzata Brzęk, RęczynGrafika na FB
2263Karolina Słomka-Majkut, SławnikowiceGrafika na FB
2264Grażyna Legeżyńska, SpytkówGrafika na FB
2265Bolesław Wysocki, TyliceGrafika na FB
2266Anna Kronkowska, TrójcaGrafika na FB
2267Edmund Buko, Żarska WieśGrafika na FB
2268Czesław Chorbotowicz, BiałogórzeGrafika na FB
2269Jan Zatylny, GozdaninGrafika na FB
2270Wojciech Dobrołowicz, GronówGrafika na FB
2271Krystyna Radzięta, JędrzychowiceGrafika na FB
2272Andrzej Szczęsny, JerzmankiGrafika na FB
2273Danuta Iwaniec, KostrzynaGrafika na FB
2274Stanisław Kolenda, KoźliceGrafika na FB
2275Jan Swacha, KoźminGrafika na FB
2276Maria Krzywak, KunówGrafika na FB
2277Grażyna Liszka, ŁagówGrafika na FB
2278Genowefa Pasek, ŁomnicaGrafika na FB
2279Weronika Szpak, NiedówGrafika na FB
2280Jadwiga Traczyk, Osiek ŁużyckiGrafika na FB
2281Bronisław Wojtków, PokrzywnikGrafika na FB
2282Mirosław Zwoliński, PrzesieczanyGrafika na FB
2283Bogdan Burban, RadomierzyceGrafika na FB
2284Małgorzata Brzęk, RęczynGrafika na FB
2285Karolina Słomka-Majkut, SławnikowiceGrafika na FB
2286Grażyna Legeżyńska, SpytkówGrafika na FB
2287Bolesław Wysocki, TyliceGrafika na FB
2288Anna Kronkowska, TrójcaGrafika na FB
2289Edmund Buko, Żarska WieśGrafika na FB
2290Ewelina Szkutnik, CzapleGrafika na FB
2291Mirosław Korzystko, Nowa Wieś GrodziskaGrafika na FB
2292Małgorzata Gruszczyńska, WojcieszynGrafika na FB
2293Paweł Sługocki, PielgrzymkaGrafika na FB
2294Janusz Szliwa, Nowe ŁąkiGrafika na FB
2295Antoni Kwakszys, TwardociceGrafika na FB
2296Krystyna Jachimowska, ProboszczówGrafika na FB
2297Zofia Dertkowska, JastrzębnikGrafika na FB
2298Jadwiga Koziołkiewicz, SędzimirówGrafika na FB
2299Irena Gruszka, BiegoszówGrafika na FB
2300Edward Grabski, DobkówGrafika na FB
2301Kazimier Ciężka, GozdnoGrafika na FB
2302Aleksandra Matuszak, LubiechowaGrafika na FB
2303Zbigniew Zięba, Nowy KościółGrafika na FB
2304Justyna Sipowicz, PodgórkiGrafika na FB
2305Wiesław Romejko, RzeszówekGrafika na FB
2306Paweł Lipski, RząśnikGrafika na FB
2307Jadwiga Grzybczyk, SędziszowaGrafika na FB
2308Krzysztof Pióro, SokołowiecGrafika na FB
2309Tadeusz Kossowski, Stara KraśnicaGrafika na FB
2310Lilianna Sieradzka, ZagrodnoGrafika na FB
2311Czesław Gap, Zagrodno-OsiedleGrafika na FB
2312Anna Lisowska, OlszanicaGrafika na FB
2313Anna Senko, RadziechówGrafika na FB
2314Bartosz Janik, GrodziecGrafika na FB
2315Halina Pawlus, UniejowiceGrafika na FB
2316Danuta Kuźniar, ModlikowiceGrafika na FB
2317Antonina Rystau, WojciechówGrafika na FB
2318Stanisława Gibas, JadwisinGrafika na FB
2319Walenty Luszniewski, BrochocinGrafika na FB
2320Piotr Siwak, ŁukaszówGrafika na FB
2321Jan Krzepisz, BrennikGrafika na FB
2322Ryszard Grygorcewicz, GierałtowiecGrafika na FB
2323Edward Janiec, Jerzmanice ZdrójGrafika na FB
2324Małgorzata Mohylowska, KopaczGrafika na FB
2325Roman Leśny, KozówGrafika na FB
2326Danuta Sawicka, LeszczynaGrafika na FB
2327Elżbieta Posmyk, LubiatówGrafika na FB
2328Regina Popielarz, LaźnikiGrafika na FB
2329Grzegorz Kielar, Nowa Wieś ZłotoryjskaGrafika na FB
2330Czesław Pawlus, PodolanyGrafika na FB
2331Kazimierz Gregulski, PrusiceGrafika na FB
2332Stanisław Wróblewski, PyskowiceGrafika na FB
2333Barbara Cich-Słońska, RokitnicaGrafika na FB
2334Stefan Serediuk, RzymówkaGrafika na FB
2335Michał Behnke, SępówGrafika na FB
2336Joanna Traczyk, WilkówGrafika na FB
2337Tadeusz Chmielowski, WyskokGrafika na FB
2338Andrzej Całkowski, WysockoGrafika na FB
2339Przemysław Burzyński, Okrzeszyce-RynakowiceGrafika na FB
2340Robert Chrupcała, BrzezinkiGrafika na FB
2341Julian Regec, DębinaGrafika na FB
2342Paweł Żelazko, RędzinaGrafika na FB
2343Krystyna Kot, KopalinaGrafika na FB
2344Piotr Kopertowski, MiłociceGrafika na FB
2345Jolanta Łątka, Nowy DwórGrafika na FB
2346Piotr Widła, PiekaryGrafika na FB
2347Joanna Kamieńska, WójciceGrafika na FB

Wideo