Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Cóż to był za mecz! Tradycyjnie już Śląsk z Lechią mierzył...

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk. Ostatnie 10 meczów Śląska z Lechią. Historia meczów Śląsk - Lechia

28 lipca 2017: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3:2

Cóż to był za mecz! Tradycyjnie już Śląsk z Lechią mierzył się na początku nowego sezonu. Tym razem nie w 4., a w 3. kolejce. WKS na Stadionie Wrocław do przerwy prowadził 2:0 po bramkach Piotra Celebana i Jakuba Koseckiego, by w 7 minut po przerwie roztrwonić całą przewagę. Dwa gole strzelił "Wojskowym" ich były piłkarz Marco Paixao. O wgranej gospodarzy przesądził w 80 min kapitan drużyny Piotr Celeban, zdobywając swojego drugiego gola w tym spotkaniu.

Spójnia – Śląsk: WKS krok bliżej brązowego medalu! We wtorek rozstrzygające spotkanie

"Wtedy myślałem, że Legia Warszawa zostanie mistrzem Polski"