Śląsk - Pogoń. Kto wygra? [SONDA, WYNIK, TRANSMISJA]

KCZ
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Tomasz Hołod, Polska Press
Dzisiaj o godz. 18. na Stadionie Wrocław rozpocznie się mecz Śląska z Pogonią Szczecin. Po ostatniej dramatycznej porażce Śląska z Legią (spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4) pytamy Was, jak obstawiacie wynik meczu Śląsk - Pogoń. Zobaczcie również, gdzie można zobaczyć transmisję meczu Śląsk - Pogoń. ŚLĄSK - POGOŃ. GDZIE OGLĄDAĆ? TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

ŚLĄSK - POGOŃ. MECZ JUŻ DZIŚ

Mecz Śląska z Legią rozstrzygnęły pierwsze minuty - Legii udało się rozbić Śląsk jeszcze w pierwszej połowie, a część kibiców już w przerwie zaczęła wychodzić ze stadionu. Czy Śląsk się podniesie? Wiarę kibiców może przywrócić wynik dzisiejszego meczu, a ten rozpocznie się już o godz. 18.00.

Przypomnijmy, że Śląsk w meczu z Legią poniósł sromotną porażkę. Wrocławianie pierwszą bramkę stracili po 24 sekundach. Rozpoczynali mecz od środka, ale piłkę stracili już przy drugim podaniu. Legioniści błyskawicznie posłali ją do wychodzącego przed Lubosa Kamenara Miroslava Radovicia i było 0:1.

Przy 0:2 pięknym samobójem popisał się wracający do składu po kartkach Filipe Goncalves. Na 3:0 dla Legii podwyższył Aleksandar Prijović, przy którym zarówno Piotr Celeban, jak i Lasza Dvali zachowali się katastrofalnie. Szwajcar został zatem sam i przerzucił piłkę nad wychodzącym bramkarzem. Tuż przed przerwą podwyższył na 4:0.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się po meczu Śląsk - Pogoń.

ŚLĄSK - POGOŃ. GDZIE I KIEDY?

Mecz Śląska z Pogonią odbędzie się 3 grudnia. Początek spotkania Śląsk - Pogoń o godz. 18.00.

ŚLĄSK - POGOŃ. KTO WYGRA?

A Wy jak sądzicie - kto wygra to spotkanie? Śląsk Wrocław czy Pogoń Szczecin?

ŚLĄSK - POGOŃ. GDZIE OGLĄDAĆ MECZ? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Ci, którzy zrezygnowali dziś z oglądania meczu na Stadionie Wrocław, mogą obejrzeć spotkanie Śląsk - Pogoń przed telewizorem. Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport. Początek transmisji meczu Śląsk - Pogoń o godz. 18.00.

ŚLĄSK - POGOŃ. JAKI WYNIK?

Relację z meczu Śląsk - Pogoń będziecie mogli przeczytać wkrótce na gazetawroclawska.pl. Opublikujemy także galerię zdjęć z meczu Śląsk - Pogoń.