Śląsk - Cracovia. Blisko 17 tys. fanów! (ZDJĘCIA KIBICÓW)

jg, fot. Tomasz HołodZaktualizowano 
Śląsk - Cracovia: blisko 17 tys. kibiców na stadionie!Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1 (KIBICE, ZDJĘCIA KIBICÓW, Ekstraklasa 17.08.2019, KIBICE ŚLĄSKA WROCŁAW). Blisko 17 tys. osób przyszło na Stadion Wrocław by w sobotę obejrzeć, jak lider ekstraklasy pokonuje Cracovię. Takiej frekwencji dawno na meczu WKS-u nie było, ale trudno się dziwić, skoro wrocławianie są niepokonani w tym sezonie. BYŁEŚ NA MECZU? ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH!WAŻNE - DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻESZ PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK fot. Tomasz Hołod
Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1 (KIBICE, ZDJĘCIA KIBICÓW, Ekstraklasa 17.08.2019, KIBICE ŚLĄSKA WROCŁAW). Blisko 17 tys. osób przyszło na Stadion Wrocław by w sobotę obejrzeć, jak lider ekstraklasy pokonuje Cracovię. Takiej frekwencji dawno na meczu WKS-u nie było, ale trudno się dziwić, skoro wrocławianie są niepokonani w tym sezonie. BYŁEŚ NA MECZU? ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH! WAŻNE - DO KOLEJNYCH ZDJĘĆ MOŻESZ PRZEJŚĆ ZA POMOCĄ GESTÓW LUB STRZAŁEK

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marek K. Breslauer49

01. września wybieram się z piękną Martą z Chojnowa na mecz z Pogonią.

Ja jestem z Wroclawia.

Z
Zum

Skąd ściągneli ten motłoch . Chyba wszystkie kolonie

R
ROZUMIECIE ???
2019-08-19T08:30:39 02:00, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

Mam klikać 187 razy? ... porąbało was ???????????????? Potem się cieszycie że gazetawroclawska.pl ma dużą klikalność

W lipcu 2019 roku serwis gazetawroclawska.pl był wyświetlany ponad 37 mln razy! .... https://gazetawroclawska.pl/organizujesz-wydarzenie-i-szukasz-patrona-medialnego-zglos-sie-do-nas-a-wesprzemy-twoje-dzialania/ar/c15-14359375

G
Gość
2019-08-19T08:30:39 02:00, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

Mam klikać 187 razy? ... porąbało was ???????????????? Potem się cieszycie że gazetawroclawska.pl ma dużą klikalność

Wchodzisz po prostu w "ZOBACZ GALERIĘ" i wybierasz tylko te zdjęcia , które Cię interesują... AAA TAAAKI CH#J!!! FRANAS KAZAŁ USUNĄĆ GALERIĘ, BO BY NIKT NIE KLIKAŁ WSZYSTKICH ZDJĘĆ A TYLKO TAK MOGĄ NASTUKAĆ STATYSTYKI ŻEBY ICH NIE ZLIKWIDOWALI. I TAK NIEMIEC DOKŁADA DO INTERESU ALE PRZYNAJMNIEJ MOŻE PROWADZIĆ SWOJĄ PROPAGANDĘ.

G
Gość
2019-08-19T08:30:39 02:00, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:

Mam klikać 187 razy? ... porąbało was ???????????????? Potem się cieszycie że gazetawroclawska.pl ma dużą klikalność

GAZETA WROCŁAWSKA NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANĄ GAZETĄ WE WSZECHŚWIECIE!!!!

PONAD CZTERYSTA CZTERDZIEŚCI MILIARDÓW TRYLIARDÓW SEKSTYLIARDÓW UNIKATOWYCH WYŚWIETLEŃ GAZETY WROCŁAWSKIEJ!!!! (NAPRAWDĘ!!!!!)

REKLAMODAWCY WYBIERZCIE NAS!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam klikać 187 razy? ... porąbało was ???????????????? Potem się cieszycie że gazetawroclawska.pl ma dużą klikalność

w
wiem że to ty wąsik
2019-08-18T20:18:24 02:00, Gość:

Ależ ci sympatycy Śląska blokują swoimi autami ,,starą'' Lotniczą. Czy was kibice nie stać na parking przy stadionie?Toż to wy kibice czy szmaciarze.

A ty gość przebijający opony? Jest tam zakaz? Na ile ci blokują Lotniczą na dwie godziny, potem masz miejsca ile wlezie. Ja mieszkam w centrum i nie mówię: szmaciarze blokujecie miejsca parkingowe. Trochę szacunku, a jak nie lubisz piłki to twój problem, żaden żużel nie przebije najbardziej rozpoznawalnej dyscypliny sportowej jaką jest kopana.

G
Gość
2019-08-18T11:16:45 02:00, Pan z Wrocławia:

Skąd nagle tyle śmierdzącej patologii na meczu? Jakieś przepustki w więzieniach na większą skale czy dwa razy fartem szmacie śląskiej udało się wygrać i z melin powychodził ciemnogród?

2019-08-18T12:35:17 02:00, Jgw:

Ty ch.ju,z ciebie pan jak z kociej dupy trąba.

2019-08-18T13:27:36 02:00, Gość:

Jgw uważaj na słowa!!

2019-08-18T14:00:41 02:00, Peran:

JGW

C.W.E.L.U jebany

J a

G ówno

W iem

G
Gość

Są wyniki, są kibice. Tak powinno być. Warto inwestować w jakość drużyny i w dniu meczowym zarabiać. Obawiam się jednak,że bez sponsora nie ma szans na dłuższą dominację i grę na wysokim poziomie. Slavia Praga pokazała, jak się szuka sponsora. Dziś są europejską potęgą, a wszystko dopiero przed nimi. Gdyby tak Śląsk miał tyle szczęścia.

w
w kwestii formalnej
2019-08-18T15:28:37 02:00, W kwestii formalnej:

Kto dał redakcji prawo do publikacji wizerunku osób prywatnych? Wiem, że są w publicznym miejscu na publicznej imprezie, no ale chyba wypadałoby jakieś zgody uzyskać, prawda? I prosze nie zasłaniać się prawem prasowym, bo żaden paragraf w nim zawarty aż takiej swobody Wam nie daje. Jak najmniejszej ilości pozwów życzę.

2019-08-18T16:09:43 02:00, Krokus:

Żeby się wypowiadać w tej sprawie trzeba znać prawo o ochronie danych. Redakcja nie złamała prawa, doczytaj ustawę

A wyobraź sobie, że przepisy znam. I o ile zdjęcia przedstawiające grupę ludzi (np. fotki 3,4) faktycznie zgody nie wymagają o tyle zdjęcia kadrowane, skupiające uwagę na pojedynczej osobie takiej zgody już potrzebują. Chyba, ze dana osoba otrzymała wynagrodzenie za zgodę na publikację wizerunku, wtedy sprawy nei ma. Ale nie sądzę, żeby panowie ze zdjęć chociażby 2 i 5 takie wynagrodzenie otrzymali.

G
Gość

Ależ ci sympatycy Śląska blokują swoimi autami ,,starą'' Lotniczą. Czy was kibice nie stać na parking przy stadionie?Toż to wy kibice czy szmaciarze.

K
Krokus
2019-08-18T15:28:37 02:00, W kwestii formalnej:

Kto dał redakcji prawo do publikacji wizerunku osób prywatnych? Wiem, że są w publicznym miejscu na publicznej imprezie, no ale chyba wypadałoby jakieś zgody uzyskać, prawda? I prosze nie zasłaniać się prawem prasowym, bo żaden paragraf w nim zawarty aż takiej swobody Wam nie daje. Jak najmniejszej ilości pozwów życzę.

Żeby się wypowiadać w tej sprawie trzeba znać prawo o ochronie danych. Redakcja nie złamała prawa, doczytaj ustawę

W
W kwestii formalnej

Kto dał redakcji prawo do publikacji wizerunku osób prywatnych? Wiem, że są w publicznym miejscu na publicznej imprezie, no ale chyba wypadałoby jakieś zgody uzyskać, prawda? I prosze nie zasłaniać się prawem prasowym, bo żaden paragraf w nim zawarty aż takiej swobody Wam nie daje. Jak najmniejszej ilości pozwów życzę.

G
Gość
2019-08-18T12:04:36 02:00, Gość:

Po co to kogokolwiek obrażać najeżdżać. Zasadniczo problemem jest to ,że Śląsk nie jest dobrze zarządzany. Wiadomo, że jest kolesiostwo i nie ma normalności. Ktoś komuś łapę poda i tak się kręci te piekiełko. No ale patrząc po tym co się teraz dzieje ,może zmierza do normalności. Są dobre wyniki. Jak są wyniki ( zwycięstwa ), pojawiają się kibice. Nie ma co się czarować. Ludzie chcą wyników. Nie chcą oglądać ładnej gry po której się przegrywa tylko chcą wyników. Jak już są te wyniki to pojawiają się ludzie na stadionie 10 tyś, 15 tyś, 22 tyś a z czasem i do 30 się dociągnie. Jak by to miało trwać dłużej to i sponsor konkretny się pojawi. Dlaczego koszykarsko Śląsk tak upadł we Wrocławiu. Bo nie ma sukcesów, tylko tułanie się po pierwszych ligach. Gdzie te czasy co Śląsk w hali ludowej bił Csk Moskwa. Wtedy ludzie byli na meczu

Dokładnie zgadzam się

G
Gość
2019-08-18T11:16:45 02:00, Pan z Wrocławia:

Skąd nagle tyle śmierdzącej patologii na meczu? Jakieś przepustki w więzieniach na większą skale czy dwa razy fartem szmacie śląskiej udało się wygrać i z melin powychodził ciemnogród?

2019-08-18T12:35:17 02:00, Jgw:

Ty ch.ju,z ciebie pan jak z kociej dupy trąba.

Jgw uważaj na słowa!!

Dodaj ogłoszenie