Siatkówka: Impel Gwardia - Stal Mielec 3:2

JG
Impel Gwardia Wrocław w III kolejce PlusLigi Kobiet pokonała 3:2 Stal Mielec.

Dla gwardzistek był to trudny mecz. Nie przypominały ekipy, która na inaugurację pokonała pewnie Organikę Łódź 3:0. Wrocławianki pierwszego seta oddały do 15. Drugiego co prawda wygrały, ale musiały się bardzo napracować.

W trzeciej odsłonie przegrywały już 15:21, by w końcówce mieć piłkę setową. Nie wykorzystały jej i przegrywały 1:2. W partii czwartej prowadziły nawet 16:11, ale dały się dogonić. Na szczęście zdobyły ostatni punkt seta.

W finałowym starciu na przerwie miały przewagę czterech oczek (8:4), ale potem musiały bronić piłek meczowych. Ostatecznie wygrały jednak do 16.