Ruszyła kolejna edycja na najlepsze blogi Dolnego Śląska

  Ruszyła kolejna edycja na najlepsze blogi Dolnego Śląska

  MAT

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  5 lipca ruszyła kolejna, czwarta już edycja konkursu na najlepsze blogi Dolnego Śląska. Przez najbliższy miesiąc blogerzy będą mogli zgłaszać swoje strony w jednej z pięciu kategorii: „Rodzina”, „Moda i uroda”, „Dom i wnętrza”, „Lifestyle i pasje” oraz „Wroclove”. W tym roku na ulubiony blog po raz pierwszy zagłosują również internauci.
  Blog Day 2014 to już IV edycja konkursu adresowanego do blogerów z Dolnego Śląska. Jego organizatorem jest CHR Pasaż Grunwaldzki. Lokalna inicjatywa nawiązuje do idei Międzynarodowego Dnia Bloga i Blogera, zachęcającej do wyszukiwania i polecania sobie nawzajem ciekawych platform. – Konkurs cieszy się dużą popularnością wśród blogerów, ponieważ umożliwia im szerzej zaistnieć w świadomości internautów oraz poddać swoją twórczość pod ocenę specjalistów.
  Celem przedsięwzięcia jest nie tylko wyłonienie najlepszych blogów, lecz również integracja środowiska i wymiana doświadczeń. Nowością w tegorocznym konkursie jest kategoria „Blog internautów”, czyli nagroda dla najlepszego bloga wybranego w głosowaniu internetowym – mówi z uśmiechem Agnieszka Lis, Manager ds. Marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki.

  Zasady konkursu Blog Day 2014

  Aby wziąć udział w konkursie, należy do 5 sierpnia przesłać zgłoszenie na adres: zgloszenia@blogday.pl z odnośnikiem do autorskiego bloga. Jego tematyka powinna nawiązywać do jednej z pięciu kategorii. Wyboru najlepszych blogów dokona jury w składzie: Grzegorz Chmielowski, dziennikarz Gazety Wrocławskiej, Urszula Jagielnicka, dziennikarka Wroclaw.pl, Łukasz Stępień, autor bloga Kryzysowo.pl – zwycięzca poprzedniej edycji konkursu w kategorii „Blog specjalistyczny” oraz Maria i Jakub Paskowie, twórcy bloga parentingowego Oczekujac.pl. Na zwycięzców czekają bony o wartości 400 zł ufundowane przez Pasaż Grunwaldzki. Wyniki zostaną ogłoszone 31 sierpnia – w święto wszystkich blogerów.

  Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl, a przebieg rywalizacji będzie można śledzić na fan page`ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego:
  www.facebook.com/BlogDayWroclaw
  www.facebook.com/PasazGrunwaldzki

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Już piszę bloga!

  dolnoślązak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 19 / 1

  Buhahaha! Szczególnie dużo blogów z całego Dolnego Śląska spłynie w ostatniej kategorii - "Wroclove". Z przykładami "miłości" rozmaitych wrocLoviaków wobec Romów, studentów, rowerzystów, "słoików",...rozwiń całość

  Buhahaha! Szczególnie dużo blogów z całego Dolnego Śląska spłynie w ostatniej kategorii - "Wroclove". Z przykładami "miłości" rozmaitych wrocLoviaków wobec Romów, studentów, rowerzystów, "słoików", "warsiawiaków" i innych grup. Uśmiałem się z debilnego konkursu.

  Wrocław - patologiczne, "brunatne" miasto. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo