Wrocławski magistrat zaplanował w 2014 roku 4,5 mln zł. na nagrody dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tej kwocie 919 tys. zł to to nagroda organu prowadzącego, czyli prezydenta Wrocławia. Każdy nagrodzony przez Rafała Dutkiewicza nauczyciel otrzymał 5 tys. zł brutto.
Lista nagrodzonych nauczycieli:
- Anna Góralska - Zespół Żłobkowo-Przedszkolny nr 1, dyrektor
- Ewa Bartosz - Przedszkole nr 1, dyrektor
- Katarzyna Krępska - Przedszkole nr 28, dyrektor
- Iwona Balawajder-Brożek - Przedszkole nr 48, dyrektor
- Małgorzata Boczek - Przedszkole nr 50, dyrektor
- Grażyna Barczyk - Przedszkole nr 55, dyrektor
- Beata Ścisłowska - Przedszkole nr 63, dyrektor
- Marzena Słowińska-Maćkiewicz - Przedszkole nr 71, dyrektor
- Angelika Dempniak - Przedszkole nr 73, dyrektor
- Małgorzata Kaźmierowska - Przedszkole nr 87, dyrektor
- Maria Bednarek - Przedszkole nr 119, dyrektor
- Anna Czarnecka - Przedszkole nr 146, dyrektor
- Krystyna Marczyńska - Przedszkole nr 150, dyrektor
- Marta Hołub - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, dyrektor
- Mariusz Rusinek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, dyrektor
- Małgorzata Rymań - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, dyrektor
- Edyta Mataczyno - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10, dyrektor
- Grażyna Szternel-Orzech - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17, dyrektor
- Jacek Kowieski - Szkoła Podstawowa nr 2, dyrektor
- Dariusz Kopaczewski - Szkoła Podstawowa nr 20, dyrektor
- Elżbieta Pytka - Szkoła Podstawowa nr 28, dyrektor
- Krystyna Gęsiak-Piątkowska - Szkoła Podstawowa nr 64, dyrektor
- Ewa Filipczak - Szkoła Podstawowa nr 85, dyrektor
- Danuta Kawa - Szkoła Podstawowa nr 96, dyrektor
- Alicja Brzozowska - Szkoła Podstawowa nr 109, dyrektor
- Renata Fluder - Gimnazjum nr 3, dyrektor
- Iwona Czubata - Gimnazjum nr 6, dyrektor
- Halina Bereś - Gimnazjum nr 8, dyrektor
- Ilona Zioło - Gimnazjum nr 21, dyrektor
- Marzanna Wolska - Gimnazjum nr 24, dyrektor
- Michał Głowacki - Liceum Ogólnokształcące nr III, dyrektor
- Krystyna Socha - Liceum Ogólnokształcące nr VIII, dyrektor
- Roman Kowalczyk - Liceum Ogólnokształcące nr XVII dyrektor
- Marian Ramut - Zespół Szkół nr 2, dyrektor
- Urszula Spałka - Zespół Szkół nr 5, dyrektor
- Marek Łaźniak - Zespół Szkół nr 14, dyrektor
- Piotr Lusar - Zespół Szkół nr 18, dyrektor
- Stella Gazdulska - Zespół Szkół nr 23, dyrektor
- Małgorzata Szafoni-Chorbińska - Zespół Szkół nr 24, dyrektor
- Czesława Gersztyn - Zespół Szkół Zawodowych nr 5, dyrektor
- Dorota Wilińska - Elektroniczne Zakłady Naukowe, dyrektor
- Grzegorz Łazorczyk - Zespół Szkół Budowlanych, dyrektor
- Marzanna Nowacka-Duda - Zespół Szkół Integracyjnych, dyrektor
- Adam Żabiński - Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, dyrektor
- Jacek Marek - Zespół Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, dyrektor
- Joanna Irzyk - Zespół Szkół nr 12, dyrektor
- Robert Fuławka - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2, dyrektor
- Krystyna Kawecka - Zespół Żłobkowo-Przedszkolny nr 3, nauczyciel
- Małgorzata Suszycka - Przedszkole nr 4, nauczyciel
- Bernadetta Bober - Przedszkole nr 10, nauczyciel
- Lidia Kulesza - Przedszkole nr 27, nauczyciel
- Emil Rogalewicz - Przedszkole nr 49, nauczyciel
- Grażyna Bock - Przedszkole nr 66, nauczyciel
- Halina Bielawska - Przedszkole nr 77, nauczyciel
- Renata Damek - Przedszkole nr 90, nauczyciel
- Maria Golczyk - Przedszkole nr 96, nauczyciel
- Anna Domańska - Przedszkole nr 104, wicedyrektor
- Bożena Macewicz - Przedszkole nr 107, wicedyrektor
- Dorota Ratuszna - Przedszkole nr 108, nauczyciel
- Irena Młyńczak - Przedszkole nr 109, nauczyciel
- Halina Studenny - Przedszkole nr 119, nauczyciel
- Grażyna Czerniecka - Przedszkole Integracyjne nr 125, nauczyciel
- Dorota Mazur - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, nauczyciel
- Beata Mazur - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, nauczyciel
- Renata Gruchot - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, nauczyciel
- Kinga Ignaszewska-Łaz - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, nauczyciel
- Eleonora Żmijowska-Wnęk - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, nauczyciel
- Barbara Zawadzka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17, nauczyciel
- Barbara Wołek - Szkoła Podstawowa nr 1, nauczyciel
- Gabriela Budziszewska - Szkoła Podstawowa nr 3, nauczyciel
- Jolanta Sulicz - Szkoła Podstawowa nr 9, nauczyciel
- Dorota Safian - Szkoła Podstawowa nr 22, nauczyciel
- Jarosław Dzikowski - Szkoła Podstawowa nr 23, nauczyciel
- Dagmara Szulc-Wawrzyniak - Szkoła Podstawowa nr 28, nauczyciel
- Edyta Zgud-Pawelec - Szkoła Podstawowa nr 37, nauczyciel
- Agnieszka Matkowska - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46, nauczyciel
- Barbara Łuczyk - Szkoła Podstawowa nr 50, nauczyciel
- Bożena Małachowska - Szkoła Podstawowa nr 58, nauczycie!
- Anna Skoczylas - Szkoła Podstawowa nr 63, nauczyciel
- Maria Ziółkowska-Wojtasik - Szkoła Podstawowa nr 71, nauczyciel
- Margareta Paruszewska - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 72, nauczycie!
- Roman Ptak - Szkoła Podstawowa nr 78, nauczyciel
- Renata Pochroń - Szkoła Podstawowa nr 93, nauczyciel
- Mariola Malinowska - Szkoła Podstawowa nr 96, nauczyciel
- Michał Staniów - Szkoła Podstawowa nr 99, nauczycie!
- Agata Wodzińska - Szkoła Podstawowa nr 107, nauczyciel
- Krystyna Kwasigroch - Szkoła Podstawowa nr 118, nauczyciel
- Ineza Kuprianowicz - Zespół Szkół nr 9, nauczyciel
- Danuta Krawczyk - Zespół Szkół nr 11, nauczyciel (pedagog)
- Ryszarda Stróżyk - Zespół Szkół nr 15,- wicedyrektor
- Gemma Dżugaj-Michalska - Zespół Szkół nr 20, nauczyciel
- Elżbieta Symonowicz - Zespół Szkół nr 21, nauczyciel
- Romana Woźniak - Gimnazjum nr 1, wicedyrektor
- Krzysztof Wójcicki - Gimnazjum nr 2, wicedyrektor
- Małgorzata Kołodziej - Gimnazjum nr 4, nauczyciel
- Bożena Borowiec - Gimnazjum nr 7, nauczyciel
- Ewa Wachowska - Gimnazjum nr 9, nauczyciel
- Wojciech Walczak - Gimnazjum nr 13, nauczyciel
- Jan Rycombel - Gimnazjum nr 14, nauczyciel
- Elżbieta Kazańska - Gimnazjum nr 16, nauczyciel
- Mariola Stryjewska - Gimnazjum nr 17, nauczyciel
- Lidia Zyga - Gimnazjum nr 18, nauczyciel
- Iwona Jurek - Gimnazjum nr 23, nauczyciel
- Sabina Świtała - Gimnazjum nr 29, wicedyrektor
- Dorota Kowalińska - Gimnazjum nr 30, nauczyciel
- Joanna Liguzińska - Gimnazjum nr 40, nauczycie!
- Katarzyna Gietner - Liceum Ogólnokształcące nr I, nauczyciel
- Bożena Brunner - Liceum Ogólnokształcące nr III, nauczyciel
- Beata Laszkiewicz - Liceum Ogólnokształcące nr III, nauczyciel
- Magdalena Michalska - Wieczorek Liceum Ogólnokształcące nr IV, nauczyciel
- Małgorzata Wółkiewicz - Liceum Ogólnokształcące nr IV, nauczyciel
- Eugenia Bieniek - Liceum Ogólnokształcące nr VII, nauczyciel
- Bogusława Głogowska-Nowak - Liceum Ogólnokształcące nr VII, nauczyciel
- Marta Gładysz - Liceum Ogólnokształcące nr VIII, wicedyrektor
- Ewa Obara-Grączewska - Liceum Ogólnokształcące nr X, nauczycie!
- Anna Skubisz - Liceum Ogólnokształcące nr XII, nauczyciel
- Agnieszka Wrońska - Liceum Ogólnokształcące nr XII, wicedyrektor
- Bartosz Kicki - Liceum Ogólnokształcące nr XV, nauczyciel
- Bożena Święch - Liceum Ogólnokształcące nr XV, nauczyciel
- Elżbieta Ilska - Zespół Szkół nr 1, wicedyrektor
- Barbara Kłaniewska - Zespół Szkół nr 2, nauczyciel
- Mariusz Rudkiewicz - Zespół Szkół nr 3, nauczyciel
- Małgorzata Wiater-Mohr - Zespół Szkół nr 5, nauczyciel
- Krzysztof Kiniorski - Zespół Szkół nr 14, nauczyciel
- Anna Maćkowska - Zespół Szkół nr 14, wicedyrektor
- Cezary Urban - Zespół Szkół nr 14, nauczyciel
- Grzegorz Widanka - Zespół Szkół nr 18, nauczyciel
- Iwona Jodłowska - Zespół Szkół nr 19, nauczyciel
- Antoni Winiarski - Zespół Szkół nr 23, nauczyciel
- Aleksandra Migała - Zespół Szkół nr 24, nauczyciel
- Marek Sosnowski - Zespół Szkół nr 25, nauczyciel
- Grażyna Kusiak-Kozik - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, wicedyrektor
- Anna Matkowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, nauczyciel
- Agnieszka Niedziela - Elektroniczne Zakłady Naukowe, nauczyciel
- Joanna Trojanowska - Zespół Szkół Budowlanych, nauczyciel
- Jolanta Matkowska - Zespół Szkół Ekonomicznych, nauczyciel
- Maria Jasińska - Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, nauczyciel
- Joanna Mikszta - Zespół Szkół Gastronomicznych, nauczyciel
- Anna Olkuska - Zespół Szkół Gastronomicznych, nauczyciel
- Sławomir Janczyński - Zespół Szkół Integracyjnych, nauczyciel
- Beata Pawlikowska - Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych, nauczyciel
- Dorota Karbowska - Zespół Szkół Zawodowych nr 5, nauczyciel
- Irena Dudziak - Centrum Kształcenia Ustawicznego, wicedyrektor
- Janusz Marut - Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście, nauczyciel
- Alina Żwirblińska - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, nauczyciel
- Nina Majek -Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 10, nauczyciel
- Marek Rybka - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2, nauczyciel
- Elżbieta Ptak - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5, nauczyciel (psycholog)
- Wioletta Bach-Sworowska - Zespół Placówek Oświatowych nr 1, nauczyciel
- Urszula Sobieska - Zespół Placówek Oświatowych nr 1, nauczyciel
- Jolanta Parchem - Zespół Placówek Oświatowych nr 1, nauczyciel
- Justyna Buczel - Zespół Placówek Oświatowych nr 3, wicedyrektor
- Krzysztof Popiel - Wrocławskie Centrum Doskonalenia, nauczycieli
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?