MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Obowiązki:...
fot. Pixabay/gerald

Praca we Wrocławiu od zaraz! Od hydraulika, przez kierowcę taxi, do lekarza! Ci pracodawcy z Wrocławia płacą ponad 5 tys. złotych na rękę

Praca we Wrocławiu - Przedstawiciel handlowy

Obowiązki:
* bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem
* profesjonalne doradztwo z zakresu oferowanych produktów
* kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
* doświadczenie z zakresu sprzedaży

Umowa: samozatrudnienie

Wynagrodzenie brutto: 12 000 - 25 000 zł

Pracodawca: GreenMAX

Oferta z portalu olx.pl