MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Magda Pasiewicz / Polska Press

Praca w MPK Wrocław. Miejski przewoźnik poszukuje inspektorów, ślusarzy, kontrolerów biletów. Jakie oferuje warunki? [OFERTY]

Kontroler stanu technicznego pojazdów

Zakres obowiązków:
- kontrola stanu technicznego i eksploatacji pojazdów;
- kontrola jakości materiałów, części i podzespołów;
- odbiór techniczny taboru po remontach, naprawach i przeglądach;
- udział w komisjach powypadkowych;
- monitorowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe techniczne, mile widziane średnie techniczne;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych;
- znajomość budowy i zasad działania urządzeń i zespołów wchodzących w skład pojazdów;
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- dyspozycyjność/praca 3-zmianowa;
- mile widziane prawo jazdy kat. D;
- mile widziane uprawnienia diagnosty.
- mile widziane uprawnienia SEP.

W ofercie:
- umowa o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- stabilne warunki zatrudnienia.​

Kogo jeszcze potrzebuje MPK Wrocław? Sprawdźcie aktualne oferty >>