4 z 14
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Polkowice...
fot. Piotr Krzyżanowski / Polska Press

Praca w KGHM - oto najnowsze oferty. Na chętnych czeka ponad 40 atrakcyjnych wakatów

Specjalista ds. Technicznych

Miejsce pracy: Polkowice
Twój zakres obowiązków:

Wykonywanie czynności konserwacyjnych, przeglądów technicznych i napraw wyposażenia zgodnie z dokumentacją urządzeń oraz wewnętrznych instrukcji.
Nadzór prac w zakresie konserwacji i przeglądów technicznych WPiP wykonywanych również przez firmy zewnętrzne.
Dbanie o aktualność dokumentacji technicznej.
Dbanie o software i hardware urządzeń zgodnie z instrukcjami.
Składanie zamówień na części zamienne i odbiór techniczny przy dostawach części zamiennych.
OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe, pomocy szkolnych,dopłaty do kolonii i obozów dla dzieci, karty Multisport i Medicover.
Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
Dodatkowe wynagrodzenie m.in.: nagrodę tzw. „14 pensję”; nagrodę z okazji Dnia Spółki.
Abonamentową opiekę medyczną.
Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Nasze wymagania:

wykształcenie - średnie techniczne lub wyższe o kierunku automatyka; elektronika; mechatronika; elektryczne
wymagany staż - 2 lata
Znajomość podstaw elektroniki, elektryki lub automatyki (PLC Siemens)
Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
Znajomość programów komputerowych
Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych
Samodzielność, asertywność
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność / dyscyplina wewnętrzna
język angielski na poziomie A2

Do kolejnych slajdów przejdziesz za pomocą gestów, strzałki lub kursora.