Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Praca w KGHM - oto najnowsze oferty. Na chętnych czeka ponad 40 atrakcyjnych wakatów

Mateusz Różański
Koniec miesiąca to dobry moment, żeby rozejrzeć się nową pracą. Rekrutację prowadzi niezmiennie KGHM, czyli największa firma na Dolnym Śląsku. Poszukiwani są m.in. mechanicy, specjaliści, finansiści. Na kolejnych stronach najnowsze ogłoszenia pracy w KGHM.Do kolejnych slajdów przejdziesz za pomocą gestów, strzałki lub kursora.
Koniec miesiąca to dobry moment, żeby rozejrzeć się nową pracą. Rekrutację prowadzi niezmiennie KGHM, czyli największa firma na Dolnym Śląsku. Poszukiwani są m.in. mechanicy, specjaliści, finansiści. Na kolejnych stronach najnowsze ogłoszenia pracy w KGHM.Do kolejnych slajdów przejdziesz za pomocą gestów, strzałki lub kursora. Piotr Krzyżanowski / Polska Press
KGHM to jedna z największych firm w kraju i największa na Dolnym Śląsku. W szeregach jej pracowników znajdziemy obok Dolnoślązaków również mieszkańców m.in. woj. lubuskiego. Spółka nieprzerwanie prowadzi rekrutację. Obecnie czeka ponad 40 wakatów.

Praca w KGHM - czeka 40 wakatów

Koniec miesiąca to dobry moment, żeby rozejrzeć się nową pracą. Rekrutację prowadzi niezmiennie KGHM, czyli największa firma na Dolnym Śląsku. Poszukiwani są m.in.:

  • mechanicy,
  • elektromonterzy,
  • specjaliści ds. finansowych,
  • spawacze,
  • konstruktorzy,
  • inżynierowie.

Zobacz również (dalsza część artykułu pod filmem):

od 16 lat

Fabryka Bosch na Dolnym Śląsku

Praca w KGHM - jak aplikować?

Proces rekrutacji w KGHM jest wyjątkowo klarowny. Osoby poszukujące pracy powinny na początek odwiedzić zakładkę rekrutacja na stronie miedziowego giganta. Tam znajdziemy wszystkie wakaty. Po rozwinięciu strony odpowiedniego stanowiska poznamy

  1. takie informacje jak:
  2. dokładne miejsce pracy,
  3. zakres obowiązków,
  4. wymagania,
  5. profity oferowane przez pracodawcę,
  6. termin składania ofert.

Pod każdą z ofert znajdziemy przycisk "aplikuj", który przeniesie nas do systemu rejestracji kandydatów do pracy w KGHM Polska Miedź S.A. oraz Spółek Grupy Kapitałowej KGHM. Przed wypełnieniem kolejnych kroków warto przygotować sobie CV oraz dokumenty potwierdzające ukończone szkoły.

Kariera w KGHM - proces rekrutacji

Kandydat na wypełnienie aplikacji ma 60 minut. Rejestrację internetową uznaje się za ważną, jeżeli została wysłana w wyznaczonym terminie, po wprowadzeniu przez kandydata wszystkich niezbędnych danych, potwierdzona stosownie do informacji wysłanej przez system do kandydata. Kandydaci, których oferty zostały rozpatrzone pozytywnie zostaną powiadomieni odrębnie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!