4 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Głogów...
fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Praca w KGHM czeka na chętnych. W listopadzie czeka ponad 50 atrakcyjnych wakatów na Dolnym Śląsku

Laborant

Miejsce pracy: Głogów
Twój zakres obowiązków:
Przyjmowanie, rejestrowanie i przygotowanie próbek do badań, pomiarów i archiwizowania tam, gdzie jest to wymagane.
Przygotowanie próbek do analiz (suszenie, odważanie, mineralizacja próbek w układzie otwartym i zamkniętym).
Wykonywanie analiz wagowych, miareczkowych, spektrofotometrycznych, spektrometrycznych.
Bieżące sprawdzanie wyposażenia pomiarowego i pomocniczego do badań.
Sporządzanie starannych i jednoznacznych zapisów z wykonywanych badań i innych czynności z tym związanych.
Rzetelne i terminowe wykonywanie badań i/lub pomiarów zgodnie z obowiązującymi instrukcjami operacyjnymi.
Udział w szkoleniach i instruktażach

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
Możliwość korzystania ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. świadczenie wypoczynkowe, dopłaty do kolonii i obozów dla dzieci, karty Multisport i Medicover.
Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
Dodatkowe wynagrodzenie m.in.: nagrodę tzw. „14 pensję”; nagrodę z okazji Dnia Spółki.
Abonamentową opiekę medyczną.
Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

Wymagania:
wykształcenie - średnie chemiczne lub pokrewne lub inne techniczne
Teoretyczna znajomość zagadnień związanych z analizą chemiczną i instrumentalną.
Teoretyczna znajomość zagadnień procesu technologicznego huty oraz analiz fizyko-chemicznych.
Praca w systemie trzyzmianowym również w soboty, niedziele i święta.

Mile widziane:
Skrupulatność/sumienność
Rzetelność
Umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność
Komunikatywność
Ogólna znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025 i PN-ISO 9001 – dodatkowym atutem