Porto - Bayern. Liga Mistrzów - porażka Bayernu w ćwierćfinale. Lewandowski: To nie był nasz dzień

MH, DE RTL TV/x-news
Porto - Bayern. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów zakończył się przegraną Bayernu Monachium z FC porto 1:3. Już po 20 minutach Porto prowadziło z Bayernem 2:0. Sytuację Bawarczyków trochę poprawił gol strzelony przez Alcantarę. Jednak faworyci tego spotkania i tak ostatecznie przegrali. Teraz czeka ich rewanż, w którym zdaniem Matthiasa Sammera, dyrektora sportowego Bayern Monachium, piłkarze muszą wygrać 2:0 lub 3:1 na własnym boisku, aby doprowadzić do dogrywki i zasłużyć na awans.

Piłkarze FC Porto pokonali faworyzowany Bayern Monachium 3:1 w pierwszym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów. - Trudno wytłumaczyć czemu przytrafiły nam się błędy. To po prostu nie był nasz dzień. Przed rewanżem wciąż wszystko jest możliwe - mówił po spotkaniu napastnik Bayernu Robert Lewandowski.

PORTO - BAYERN. ĆWIERĆFINAŁ LIGI MISTRZÓW. WYNIK MECZU:

- Największym minusem tego spotkania było to, że stworzyliśmy bardzo mało dogodnych sytuacji. Największa szkoda, że wszystkie trzy błędy w defensywie zdarzyły się jednego dnia, w tym samym meczu - mówili po spotkaniu piłkarze Pepa Guardioli.