Polska - Dania 3:2 - el. Mś 2018 (GDZIE W TV, KIEDY I O KTÓREJ GODZINIE, RELACJA NA ŻYWO ONLINE)

JU, TD, TVN/X-News
POLSKA - DANIA 08.10.2016, GODZ. 20:45, TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE W TV, O KTÓREJ GODZINIE RELACJA LIVE, STREAM, ONLINE Bartek Syta / Polska Press
Polska - Dania dziś, 08.10.2016, Polscy piłkarze chcą odnieść pierwsze zwycięstwo w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Po niepowodzeniu w Kazachstanie polscy piłkarze potrzebują zwycięstwa. Zadanie wcale nie jest łatwe, ale Polacy zaczęli bardzo dobrze. Trzy pierwsze bramki meczu Polska - Dania strzelił Lewandowski. Czwartą - samobójczą - Glik, piąty gol należał do Poulsena. O której godzinie mecz Polska - Dania w TV? Gdzie oglądać mecz Polska Dania w telewizji? Podpowiadamy! POLSKA - DANIA 8 października 2016, GODZ. 20:45, TRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE W TV, O KTÓREJ GODZINIE RELACJA LIVE, STREAM, ONLINE

SPRAWDŹ SIĘ! JESTEŚ PRAWDZIWYM KIBICEM REPREZENTACJI? KLIKNIJ I ROZWIĄŻ TEST!

Dziś, 08.10.2016, reprezentacja Adama Nawałki gra z Danią w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Po remisie 2:2 w Kazachstanie Polacy koniecznie chcą się zrehabilitować. W Kazachstanie biało-czerwoni do przerwy prowadzili 2:0, w drugiej połowie pozwolili jednak rywalom na odrobienie strat. Mecz z Danią biało-czerwoni rozpoczęli bardzo dobrze - w 20 minucie po podaniu Grosickiego piłkę do bramki posłał Robert Lewandowski. W 35 minucie sędzia Gianluca Rocchi (Włochy) podyktował jedenastkę, po tym jak po zagraniu Kamila Grosickiego Arkadiusz Milik został zahaczony przez Jannika Vestergaarda. Duńczycy protestowali, jednak na nic im się to zdało. Rzut karny wykorzystał nie kto inny, jak Robert Lewandowski. To była jego 38 bramka dla reprezentacji! Chwilę później podbił do 39 - strzelając gola po dalekim podaniu od Piszczka. Czwartą bramkę strzelił także nasz reprezentant - Kamil Glik w 48 minucie posłał piłkę do bramki Fabiańskiego. W 69’ strzela Yussuf Yuray Poulsen i jest 3:2.

Polska - Dania - rywale wymagający
Dania będzie z pewnością bardziej wymagającym rywalem od Kazachstanu. Reprezentacja naszych najbliższych przeciwników jest jednak w przebudowie, pełniącego rolę selekcjonera przez 15 lat Mortena Olsena zastąpił Norweg Åge Hareide. - Duńczycy to wymagający przeciwnik. Są rośli, atletyczni, ale przy tym dobrze czują się z piłką przy nodze. Czekamy na ciężki mecz, ale wierzymy w swoje umiejętności. Dwa najbliższe spotkania pokażą, czy będziemy mogli zapomnieć o remisie z Kazachstanem. Liczymy na sześć punktów z Danią i Armenią - zapowiada Grzegorz Krychowiak.

Z kolei Kamil Grosicki nie zwraca uwagi na to, z kim zagramy. - Musimy patrzeć na siebie, to my jesteśmy najważniejsi. Niezależnie od przeciwnika. Musimy wyjść na boisko i zrealizować plan trenera. Wracamy do domu, czujemy się tu bardzo dobrze. Chcemy się zrehabilitować za Kazachstan. Trzeba się pokazać z jak najlepszej strony i wygrać. Rywale są mocni, ale jeśli będziemy grać to, co do tej pory, o wynik jestem spokojny - podkreśla „Grosik”. - Przeciwnik prezentuje się bardzo dobrze, jest na fali wznoszącej. Ale to od nas zależy, jak będzie wyglądał ten mecz. Zawsze podchodzimy w ten sposób do strategii gry. Pod tym kątem dobieramy taktykę - dodaje Nawałka.

Kamil Grosicki przed meczem Polska - Dania

Polska - Dania przy zamkniętym dachu
Prognoza pogody na wieczór, 8 października 2016, nie jest sprzyjająca. Jednak komisarz FIFA na porannym spotkaniu podjął decyzję, że nie należy podejmować zbytniego ryzyka i mecz Polska - Dania odbędzie się przy zamkniętym dachu PGE Areny. Tę informację potwierdził rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej – Jakub Kwiatkowski. Dzięki temu unikniemy powtórki z października 2012 r., kiedy to nasz najnowocześniejszy stadion nie wytrzymał ciągłego deszczu i zamienił się w Basen Narodowy. Z prozaicznego dość powodu – wówczas nie zasunięto dachu. Mecz Polska – Anglia został więc przełożony na następny dzień. Pozostały nam memy i nagranie kibica, który w czepku wbiegł na murawę, by na niej popływać:

Spotkanie będzie dostępne w telewizji na kanałach Polsat i Polsat Sport. Polsat nabył prawa do nadawania całych kwalifikacji do mundialu w 2018 roku, więc mecz Polska – Dania będzie można obejrzeć z komentarzem Mateusza Borka i Tomasza Hajto. Spotkanie eliminacyjne Polska – Dania w internecie będzie transmitować również platforma Ipla TV.

POLSKA DANIA [KIEDY I GDZIE W TV]
Spotkania Polaków w całych kwalifikacji do mundialu w 2018 roku pokaże telewizja Polsat. TRANSMISJA NA ŻYWO z meczu Polska - Dania od godziny 20:45. Mecz będzie można obejrzeć na kanałach Polsat i Polsat Sport. Komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Studio meczowe live już od godz. 20:05.

POLSKA DANIA MŚ 2018 NA ŻYWO ONLINE LEGALNY STREAM
Mecz Polska Dania 08.10.2016 r. rozpocznie się o godzinie 20:45. Legalny stream tylko na ipla.tv.

Relacja na żywo z meczu Polska - Dania także na gol24.pl. Wynik również na gazetawroclawska.pl