Polska - Dania 3:2! Trzy gole Lewego, po jednym Glika i Poulsena. Wygrywamy! WYNIK, RELACJA, ZDJĘCIA

JU, Gol24.pl
Polska - Dania 3:2; 08.10.2016 WYNIK NA ŻYWO, SKŁADY, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE, STREAM Bartek Syta / Polska Press
Polska wygrywa z Danią 3:2 na PGE Narodowym! Trzy gole Roberta Lewandowskiego, jedna samobójcza bramka Kamila Glika i jedna Yussufa Yuraya Poulsena - to bilans bramek w Warszawie. Było bardzo nerwowo, ale Polacy zgarniają wszystkie punkty w tym spotkaniu! To pierwsze zwycięstwo biało-czerwonych w grupie E eliminacji do Mistrzostw Świata w 2018 roku! POLSKA - DANIA PGE NARODOWY 08.10.2016, GODZ. 20:45, WYNIK, RELACJA, ZDJĘCIA

Mecz Polska - Dania za namiż dziś! Hat-trick Roberta Lewandowskiego dał reprezentacji Polski zwycięstwo nad Danią 3:2, ale na Stadionie Narodowym nie zabrakło nerwów. Choć kadra Adama Nawałki prowadziła już 3:0, to bramka samobójcza Kamila Glika oraz trafienie Yussufa Poulsena pozwoliły zbliżyć się rywalom na zaledwie jednego gola. Polacy zdołali jednak dowieźć korzystny wynik do końcowego gwizdka i odnieśli pierwsze zwycięstwo w eliminacjach rosyjskiego mundialu.

Spotkanie z Danią biało-czerwoni rozpoczęli bardzo dobrze - w 20 minucie po podaniu Grosickiego piłkę do bramki posłał Robert Lewandowski. W 35 minucie sędzia Gianluca Rocchi (Włochy) podyktował jedenastkę, po tym jak po zagraniu Kamila Grosickiego Arkadiusz Milik został zahaczony przez Jannika Vestergaarda. Duńczycy protestowali, jednak na nic im się to zdało. Rzut karny wykorzystał nie kto inny, jak Robert Lewandowski. Już w drugiej połowie Lewy trafił do bramki po raz trzeci! W 47 minucie, po dalekim wybiciu Łukasza Piszczka, piłkę przejął właśnie Lewandowski - uciekł dwóm rywalom i uderzeniem po bliższym słupku trafił do siatki! To jego 39 bramka dla reprezentacji!

Niestety chwilę później - w 48 minucie Łukasza Fabiańskiego pokonał... Glik! Chciał głową zgrać do naszego bramkarza, ale przelobował go! W 68 minucie drugiego gola dla Danii strzelił Yussuf Yuray Poulsen. Na szczęście Polakom udało się utrzymać wynik do końca i z Narodowego wynoszą komplet punktów!

Lewandowski show na Narodowym, ale nie zabrakło nerwów. Polska pokonała Danię 3:2

TAK ZAPOWIADALIŚMY SPOTKANIE POLSKA - DANIA

Selekcjoner Adam Nawałka był zadowolony z tego, jak wyglądało zgrupowanie przed sobotnim meczem Polska - Dania. - Przeanalizowaliśmy mecz z Kazachstanem. Wiemy, gdzie popełniliśmy błędy. Będziemy poprawiać to, co było złe, a szlifować elementy, które były w naszym wykonaniu dobre. Jesteśmy doskonale przygotowani, z optymizmem przystąpimy do nadchodzących spotkań. Pierwszy mecz będzie bardzo ważny. Zrobimy wszystko, by zakończył się po naszej myśli. Wierzymy we własne umiejętności. Mamy wiele atutów. Postaramy się je wykorzystać - zaznacza.

SPRAWDŹ SIĘ PRZED MECZEM POLSKA - DANIA. JESTEŚ PRAWDZIWYM KIBICEM REPREZENTACJI? KLIKNIJ I ROZWIĄŻ TEST!

Selekcjoner reprezentacji Polski przed meczem z Danią podkreślił, że to od nas zależy, jak to spotkanie będzie wyglądało. - Nasz przeciwnik jest na fali wznoszącej i prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Przede wszystkim jednak to od nas zależy jak ten mecz będzie wyglądał. Szanujemy rywala, prezentuje wysoką kulturę gry, świetną organizację, znakomity fizycznie. Znamy i te słabsze i te mocniejsze ich strony, ale to boisko zawsze weryfikuje wszystkie plany. My jesteśmy przygotowani na bardzo intensywny mecz - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka przed meczem z Danią (8.10.2016) w eliminacjach MŚ 2018.

Adam Nawałka przed meczem Polska - Dania: To od nas zależy, jak to spotkanie będzie wyglądało

POLSKA - DANIA, 08.10.2016 - SKŁADY:
Skład Polski na mecz z Danią: Łukasz Fabiański – Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk – Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Ławka rezerwowych: Artur Boruc, Maciej Rybus, Igor Lewczuk, Paweł Dawidowicz, Karol Linetty, Paweł Wszołek, Krzysztof Mączyński, Tomasz Jodłowiec, Sławomir Peszko, Kamil Wilczek, Łukasz Teodorczyk.

Skład Danii na mecz z Polską: Kasper Schmeichel - Simon Kjaer, Andreas Christensen, Jannik Vestergaard - William Kvist, Pierre Hojbjerg, Peter Ankersen, Christian Eriksen, Riza Durmisi - Viktor Fischer, Nicolai Jorgensen.

Ławka rezerwowych: Jonas Lossl, Frederik Ronnow, Thomas Delaney, Andrea Bjelland, Mathias Jorgensen, Erik Sviatchenko, Pione Sisto, Jens Stryger Larsen, Rasmus Falk, Lasse Schone, Yussuf Poulsen, Andrea Cornelius.

POLSKA DANIA MECZ EL. MŚ 2018 - gdzie w TV [TRANSMISJA W TV, WYNIK]
Mecz Polska - Dania już dziś, w sobotę - 8 października, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Gdzie i o której transmisja spotkania w TV. Gdzie oglądać mecz Polska - Dania? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisja meczu w telewizji Polsat i Polsat Sport. Studio na żywo w Polsacie od godz. 20:05.

POLSKA DANIA ELIMINACJE MŚ 2018 - WYNIK NA ŻYWO, RELACJA ONLINE
Relacja na żywo z meczu Polska - Dania także na gol24.pl. Wynik również na gazetawroclawska.pl

POLSKA DANIA MŚ 2018 NA ŻYWO ONLINE LEGALNY STREAM
Gdzie mecze el. MŚ 2018 na żywo online? Eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej można oglądać także w internecie - legalny stream tylko na ipla.tv.