Piłka nożna. CLJ U18: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4:1

Juniorzy Śląska Wrocław (U18) pewnie pokonali 4:1 swoich rówieśników z Zagłębia Lubin w zaległym meczu 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

W pierwotnym terminie spotkanie zostało odwołane z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem. Mecz rozgrywano w Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław Kłokoczyce. Pierwsi gola strzelili goście. Wynik otworzył Kacper Masiak. Jeszcze przed przerwą wyrównał Michał Dryja. Druga połowa to był już popis wrocławian. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Szymon Michalski, Kacper Dachnowski i Hubert Konstanty, dla którego była to już 13 bramka w tym sezonie. Zagłębie po tej porażce jest wciąż wiceliderem (50 punktów). WKS awansował na czwarte miejsce (43 punkty), korzystając z remisu 3:3 Legii z Cracovią. Do końca rozgrywek zostało pięć kolejek. Liderem jest Wisła Kraków (53 punkty).

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4:1 (1:1)
Gole: Dryja 44, Michalski 48, Dachnowski 82, Konstanty 88 - Masiak 33