Pewna wygrana Euromastera z katowickimi akademikami

Kacper Chudzik
Bez większych problemów zawodnicy KGHM Euromastera Chrobry Głogów pokonali w swoim ostatnim meczu rywali z Katowic.

Głogowianie od samego początku pewnie prowadzili i na przerwę schodzili z przewagą dwóch bramek. Podobnie zakończyła się druga połowa. Kolejny mecz zawodnicy z Głogowa rozegrają 4 kwietnia z pierwszą drużyną tabeli - Wisłą Krakbet Kraków.

KGHM EUROMASTER CHROBRY GŁOGÓW - AZS UNIWERSYTET ŚLĄSKI KATOWICE 4-0 (2-0)
Bramki: 1-0 Kaczmar (6), 2-0, Ł. Pieczyński (8) 3-0 Pietruszko (38), 4-0 Pietruszko (40)
EUROMASTER CHROBRY: Długosz - Herbuś, Plewko, Pietruszko, Urbaniak, Tomkowiak, Nowak, Szala, Kaczmar, Ł. Pieczyński, D. Pieczyński.
AZS UŚ: Krzyśka - Korczyński, Piskorz, Szczurek, Słonina, Bednarczyk, Gładczak, Jasiński, Krzywka, Kuś, Tosik, Barański.