Ostrzeżenie pogodowe dla Wrocławia. "Zagrożenie zdrowia i życia"

m
Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Dla Wrocławia zostało wydane ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia - alarmuje Centrum Zarządzania Kryzysowego. Chodzi o upały, których synoptycy spodziewają się w mieście w najbliższym czasie.

- Temperatura maksymalna w dzień to 29 do 31 stopni Celsjusza, a minimalna w nocy to 15 do 17 stopni - prognozuje Barbara Wrona, dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW we Wrocławiu.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 13 w środę, 24 lipca do godz. 19 w czwartek, 25 lipca.

Co oznacza ostrzeżenie pierwszego stopnia? Jest najniższym w trzystopniowej skali.
Jest ogłaszane, gdy przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych jest utrudnione i niebezpieczne. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo

Komentarze 14

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-23T16:19:09 02:00, jaca:

Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!

2019-07-23T16:54:47 02:00, Gość:

500 plus działa, teraz na każde dziecko Jarus da to jak króliki..

2019-07-23T18:24:28 02:00, Gość:

Nic podobnego, nie ma żadnego efektu 500 , statystki są nieubłagane.

To prawda

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/liczba-narodziny-i-dzietnosc-w-polsce-spada,955296.html

G
Gość
Kiedy te pieprzone upały się wreszcie skończą!!!W ogóle to parszywe lato w tym kraju jak się rozpieprzy,to końca nie widać!!!MASAKRA!!!
R
Robert
2019-07-24T07:41:01 02:00, DeDe:

No nie dogodzisz polakowi. Nie ma bata. Tylko przypominam ,że mamy lato i wakacje. Jak w czerwcu grzało było gorąco, to zaraz narzekanie , że upał nie da się żyć za gorąco. Od początku lipca zimno i zachmurzone niebo padał deszcz. To narzekanie , że zimno że pada deszcz wieje co to za lato. Przecież są wakacje lipa z takim latem. Teraz jak pod koniec lipca znowu temperatura idzie trochę w górę, że w końcu będzie można jechać gdzieś odpocząć nad jezioro. To znowu narzekanie niezadowolonych. Ludzie !!!!

Brawo ty

U
Urzędniczka
2019-07-23T16:19:09 02:00, jaca:

Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!

2019-07-23T21:07:44 02:00, Gość:

Dlaczego "manipulować"?? Przecież od lat się mówiło, że Państwo Polskie nie dba o dzieci, bo na zachodzie Europy dają dzieciom zasiłki... No to macie 500 czyli zasiłki i co i co?? Znowu źle!! Masakra ludzie przestańcie bredzić o tym, że to źle, bo jeszcze dwa lata mówiliście, że przydałoby się coś na dzieci!!

Te przy nadziei to w 80% ukrainki. Szoszony u nas dostają więcej zapomóg niż Polacy. 500 , MOPSY, sropsy , a wiecie, że jeszcze miasto na wkład własny do kredytu im daje i po 5000zł na głowę, na urządzenie takiego mieszkania?

D
DeDe
No nie dogodzisz polakowi. Nie ma bata. Tylko przypominam ,że mamy lato i wakacje. Jak w czerwcu grzało było gorąco, to zaraz narzekanie , że upał nie da się żyć za gorąco. Od początku lipca zimno i zachmurzone niebo padał deszcz. To narzekanie , że zimno że pada deszcz wieje co to za lato. Przecież są wakacje lipa z takim latem. Teraz jak pod koniec lipca znowu temperatura idzie trochę w górę, że w końcu będzie można jechać gdzieś odpocząć nad jezioro. To znowu narzekanie niezadowolonych. Ludzie !!!!
p
po co drzewka ;)
AsfaltowoWrocLove ;) i jedziemy z temp do góry . Wiecej asfaltu więcej asfaltu !!
G
Gość
2019-07-23T16:19:09 02:00, jaca:

Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!

Dlaczego "manipulować"?? Przecież od lat się mówiło, że Państwo Polskie nie dba o dzieci, bo na zachodzie Europy dają dzieciom zasiłki... No to macie 500 czyli zasiłki i co i co?? Znowu źle!! Masakra ludzie przestańcie bredzić o tym, że to źle, bo jeszcze dwa lata mówiliście, że przydałoby się coś na dzieci!!

G
Gość
2019-07-23T16:19:09 02:00, jaca:

Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!

2019-07-23T18:04:36 02:00, Gościówa:

A ja myślę, że chodzi o klimatyzację:p normalnie siedziały w domu, a tu taki skwar, w ciąży czuję się upał dużo gorzej, więc ucieczka do klimatyzowanych pomieszczeń jest ratunkiem :)

Dawniej to by siedziały w chłodnych kościołach.

G
Gość
2019-07-23T16:19:09 02:00, jaca:

Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!

2019-07-23T16:54:47 02:00, Gość:

500 plus działa, teraz na każde dziecko Jarus da to jak króliki..

Nic podobnego, nie ma żadnego efektu 500 , statystki są nieubłagane.

G
Gość
2019-07-23T16:19:09 02:00, jaca:

Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!

500 plus działa, teraz na każde dziecko Jarus da to jak króliki..

j
jaca
Widzieliście , ile jest teraz kobiet przy nadziei we Wrocławiu??? Byłem w weekend w factory i mnie to przeraża. Jak można manipulować ludźmi-horror!
e
elo
No i juch.
Z
Zagrożenie życia
Już myślałem że chodzi o kolejny bus pas we Wrocławiu ... A to tylko ostrzeżenie pogodowe.
d
dark horse
otototo

w cieniu 24

potem po pol godzinki

45 :D

bo wiater

https://www.youtube.com/watch?v=0KSOMA3QBU0
Dodaj ogłoszenie