MKTG SR - pasek na kartach artykułów
3 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 zł...
fot. Piotr Krzyżanowski/Polska Press

Nowe, aktualne oferty pracy we Wrocławiu. Wśród nich tatuator, pracownik ochrony i... policjant! [OFERTY]

TOKARZ/FREZER

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 zł

Miejsce pracy: Gospodarska 2, 51-503 Wrocław

Zakres obowiązków:
* Wykonywanie detali na potrzeby montażu urządzeń,
* wykonywanie elementów do maszyn według rysunków technicznych,
* obróbka elementów metalowych i z tworzyw sztucznych zgodnie z dokumentacją,
* uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn konwencjonalnych.
* Praca w godzinach 7:00-15:00.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony, 3 lata

Wymagania:
Prace frezerskie na maszynach manualnych, ustawianie maszyn, dobór narzędzi, korekty oprogramowania. Doświadczenie w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem. Znajomość rysunku technicznego. Wykonywanie elementów do maszyn wg rysunków technicznych. Dobór parametrów i narzędzi. Pomiar i kontrola elementów poddawanych obróbce. Kontrola sprawności maszyn w procesie produkcji. Wykształcenie zas. zawodowe, cięcie stali. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy. MDS SYSTEMS Sp. z o.o., Gospodarska 2, 51-503 Wrocław, tel. 661470660, mail: [email protected]

Oferty znajdziesz na kolejnych slajdach - możesz na nie przechodzić za pomocą gestów, strzałek lub kursora