Memy po meczu Polska - Estonia 5:1. Bezbłędni internauci komentują w swoim stylu

OPRAC.:
Jerzy Wójcik
Polska pokonała w Warszawie Estonię 5:1. Tak internauci komentują mecz na Stadionie Narodowym. Zobaczcie najlepsze memy Internet
Reprezentacja Polski sprostała zadaniu i na Stadionie Narodowym pokonała w czwartkowy wieczór Estonię aż 5:1. Od pierwszych minut biało-czerwoni ruszyli do ataku i zdominowali Estończyków, spychając ich do obrony. Naszym rywalom zadanie mocno utrudniła czerwona kartka. W drugiej połowie zdołali strzelić honorową bramkę, ale ani przez chwilę nie było wątpliwości, kto wygra ten mecz. Internauci nie próżnowali i komentowali mecz w memach. "Polacy, nic się nie stało". I rzeczywiście, jeszcze nic się nie stało, bo żeby zagrać na Euro 2024 w Niemczech, trzeba pokonać na wyjeździe w najbliższy wtorek. W jakich wtedy będziemy nastrojach?