Mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie...

1

0 1 połowa

• KONIEC SPOTKANIA!!!

MIEDŹ LEGNICA ZAPEWNIŁA SOBIE AWANS DO EKSTRAKLASY!!!

Awansowało tez Zagłębie Sosnowiec, które pokonało w Chorzowie Ruch 1:0. Chorzowianie spadają do II ligi

• Krótko trwała radość gospodarzy po bramce Bartkowiaka, który pokonał bramkarza gości. Był na spalonym.

• Jarosław Przybył doliczył 6 minut do drugiej połowy głównie za sprawą dymu nad stadionem po odpalonych racach. Połowa czasu upłynęła, niewiele działo się na murawie, na trybunach jest radość i świętowanie.

• Święto

• Bartkowiak z prawej strony pola karnego wykłada piłkę przed bramkę do Piaseckiego, który bez wahania kieruje ją do bramki bezradnego Janukiewicza!

• POGROM W LEGNICY! FABIAN PIASECKI!!!

• Michał Bartkowiak zastępuje Marquitosa.

• Mikołajczak trafia do siatki "szczupakiem" z bliskiej odległości. Gol nie zostaje jednak uznany, zamiast głową pchnął piłkę... ręką! Żółta kartka!.

• Za Pawła Zawistowskiego wchodzi Sebastian Steblecki.

• Obrońca Miedzi urwał się rywalowi przy centrze z rzutu rożnego i uderzeniem głową wpisuje się na listę strzelców tuż przy prawym słupku!

• GOL! GRZEGORZ BARTCZAK!!!

• Fantastyczna parada Janukiewicza -z trudem odbija piłkę po strzale Santany na rzut rożny! Rzut rożny.

• Owacje i głośne pożegnanie dla schodzącego z boiska Wojciecha Łobodzińskiego. Na ostatnie minuty pojawia się Łukasz Garguła.

• Łobodziński!!! Przeszedł na prawe skrzydło i od razu dostał piłkę. Przebiegł kilka metrów w stronę "szesnastki", po czym huknął minimalnie nad poprzeczką!

• Widać już bezradność w poczynaniach gości. Oskar Paprzycki skosił rywala jak trawę na wiosnę. Żółta kartka.

• ... tym bardziej, że jest zmieniony. Na murawie za Forsella jest już Fabian Piasecki.

• Forsell potrzebuje pomocy medycznej. Odczuwa już trudy tego meczu i zapewne nie wróci już do gry.

• Gospodarze niesieni dopingiem idą z kolejną akcją. Tym razem Łobodzińskiemu nie udało się opanować piłki w boisku.

• Gospodarze szybko wracają na dwubramkowe prowadzenie. Łobodziński ograł rywala na lewym skrzydle jak juniora i wbiegł z piłką w pole karne. Zagrywa przed bramkę do Piątkowskiego, który z kilku metrów kieruje ją do siatki!

• MATEUSZ PIĄTKOWSKI TRAFIA DO SIATKI!!!

• Tymczasem w Legnicy świętują awans

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Tomasza Boczka! Chojniczanka będzie grac w osłabieniu!

• Forsell strzela z dystansu daleko od bramki Janukiewicza.

• Teraz będzie długa przerwa. Gęsty dym unosi się nad boiskiem i nie da się grać!

• CHOJNICZANKA ŁAPIE KONTAKT! TOMASZ BOCZEK!!!

• Adam Ryczkowski zmienia Emila Drozdowicza.

• Spóźniona interwencja Forsella - sfaulował Boczka ok. 25 metrów od własnej bramki. Rzut wolny nie przynosi zagrożenia.

• Bartczak w roli lewoskrzydłowego. Nie poradził sobie z Filą, którego faulował. Atak spalił na panewce.

• Przerwa w grze. Ucierpiał w starciu jeden z zawodników Miedzi. Pomoc medyczna nie jest jednak konieczna.

• Sapela niepewnie odbija piłkę po strzale Zawistowskiego (z rzutu wolnego) wprost na głowę Mikołajczaka. Tę anemiczną próbą już pewnie złapał bramkarz gospodarzy.

• Żółta kartka dla Bozicia za faul na Bąku blisko własnego pola karnego.

• Santana nie trafia w piłkę przed bramką Janukiewicza po zagraniu Łobodzińskiego. Hiszpan mógł, a właściwie powinien "zamknąć" ten mecz!

• Forsell prostopadłym podaniem uruchomił na lewym skrzydle Łobodzińskiego. Fin dostał podanie zwrotne, ale tracił piłkę w prosty sposób.

• Drugą połową rozpoczynają gospodarze.

• Zmiana w ekipie gości na drugie trzy kwadranse. Tomasz Mikołajczak będzie grać za Macieja Górskiego.

• Wracamy do Legnicy na drugie trzy kwadranse meczu Miedź - Chojniczanka. W przedostatniej kolejce Nice 1 ligi gospodarze mogą zapewnić sobie awans do Ekstraklasy. Brakuje im 45 minut, bo dzisiaj gwarantował to nawet remis.

• Hiszpańska inkwizycja na razie prowadzi Miedź na salony. Jednak spotkania mogło mieć inny przebieg, gdyby trafienie Piotrowskiego z 23. minuty zostało uznane. Sędzia słusznie gola nie uznał ze względu na pozycję spaloną. Chwilę później prowadzenia podwyższył Marquitos. Wielkie wrażenie wywarł strzał Omara Santany z dystansu, po którym Janukiewicz musiał wyciągać piłkę z siatki.

Pamiętajmy, że "2:0 to niebezpieczny wynik". Czy Chojniczanka o tym wie i powalczy po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:1
        (przy takim wyniku Ruch spada do II ligi, a Zagłębie awansuje do Ekstraklasy)
      • Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0:0
    • +1' Drozdowicz nie trafia w piłkę po podaniu Pietruszki, więc sędzia Jarosława Przybył kończy pierwszą połowę. Miedź Legnica prowadzi z Chojniczanką po golach Omara Santany oraz Marquitosa z rzutu karnego . 45 minut dzielą gospodarzy od awansu do Ekstraklasy!

• Zupełnie nieudany strzał Górskiego z dystansu. Posłał piłkę w stronę najwyższych rzędów trybuny za bramką Sapeli.

• Dominik Nowak! Dominik Nowak!

- skandują kibice Miedzi.

• W odpowiedzi składny atak piłkarzy Krzysztofa Brede. Zawistowski uderza jednak zza linii 16. metra daleko od bramki gospodarzy.

• Piotrowski na spalonym.

• Anemiczny strzał Łobodzińskiego nie sprawił problemu bramkarzowi Chojniczanki. Po chwili bezskutecznie z ostrego kąta próbował Piotrowski.

• Po chwili pojedynek Górskiego z Boziciem. Górą był obrońca Miedzi, skutecznie odcinając rywala od podania.

• Pietruszka zakręcił a lewej stronie Zielińskim, po czym wrzuca na 8. metr do Zawistowskiego. Ten z woleja... nie trafia w piłkę, a ta po koźle odbija się od jego ręki.

• Żółta kartka dla Pawła Zawistowskiego.

• Zdaniem sędziego Forsell przekroczył przepisy, zabierając piłkę Boczkowi. Miało to miejsce blisko pola karnego Chojniczanki, więc z ulgą przyjął tę decyzję arbitra obrońca gości.

• Centra Marquitosa w pole karne nie znajduje adresata. Piłkę chwyta Janukiewicz.

• Wyciągnięty jak struna Janukiewicz paruje strzał Osyry, który dopadł do bezpańskiej piłki!

• Gospodarze idą za ciosem. Forsell wywalczył rzut rożny i sam go wyegzekwuje z prawej strony.

• A to dyskusyjna sytuacja z 23. minuty. Był spalony? Zdania są podzielone

• MARQUITOS PEWNIE Z JEDENASTU METRÓW!!!

Uderzył w środek bramki, a Janukiewicz rzucił się w stronę prawego słupka

• Żółta kartka dla Tomasza Boczka za faul

• Łobodziński skoszony w polu karnym przez rywala. Rzut karny dla Miedzi!

• Żółta kartka dla Piotrowskiego za dyskusje.

• Piotrowski kieruje piłkę do bramki Miedzi, ale sędzia gola nie uznaje. Jego zdaniem był spalony! Goście protestują. Bezskutecznie

• Piątkowski w sytuacji sam na sam z Janukiewiczem po zagraniu Mystkowskiego. Fatalnie przestrzelił z pola karnego. Ale okazało się, że był na blisko dwumetrowym spalonym.

• Tuż po bramce Omara Santany...

• Ajj, Było blisko podwyższenia prowadzenia! Dobra centra Zielińskiego z prawej strony i co prawda minął się z piłką Piątkowski, ale ta spadła pod nogi Forsella. Ten nie spodziewał się takiego "prezentu" - piłka odbiła się od jego kolana w stronę bramki, ale nie mogło to zaskoczyć bramkarza gości.

• Świetna kontra piłkarzy Dominika Nowaka. Santana dostał piłkę na ok. 25. metrze, skąd uderzył idealnie tuż przy lewym słupku! Janukiewicz bezradny!!!

• GOL DLA MIEDZI! OMAR SANTANA!!!

• Przerwa w grze. Na murawie leży Drozdowicz, który ucierpiał w starciu. Wydaje się, że może grać dalej.

A w Chorzowie Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Ruchem

• Aktywny od pierwszej minuty jest Łobodziński. Na lewej stronie pola karnego szukał miejsca do zagrania przed bramką Janukiewicza, ale skutecznie uniemożliwiał mu to Fila. Zagrywa tym samym na 20. metr do Forsella, którego zblokowany strzał broni golkiper Chojniczanki.

• Rzut wolny dla gości nie przynosi zagrożenia. Ostatecznie Sapela wznawia grę z "piątki".

• I jeszcze jeden korner dla Miedzi, po interwencji Boczka, który wślizgiem wybił piłkę spod nóg Łobodzińskiego.

• Nieudana centra Pietruszki w "szesnastkę". Sapela pewnie łapie piłkę.

• Żółto-czerwoni radzą sobie we własnym polu karnym. Dalekim wybiciem oddalili niebezpieczeństwo.

• Forsell rozrzuca akcję na lewą stroną do Łobodzińskiego. Ten lekko wypchnięty z ok. pola karnego centruje w pole karne, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Jarosław Przybył gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania! Za będzie losowanie storn. Kapitanami są Wojciech Łobodziński oraz Paweł Zawistowski.

• Ostatnie tygodnie w wykonaniu Miedzi i Chojniczanki prezentują się następująco

• Rezerwowi Miedzi: Piotr Smoluch - Łukasz Garguła, Fabian Piasecki, Michał Bartkowski, Jonatan De Amo Perez, Przemysław Mystkowski, Mladen Bartulović.

• Będzie się działo

• Rezerwowi Chojniczanki: Grzegorz Wnuk - Jakub Biskup, Tomasz Mikołajczak, Adam Ryczkowski, Sebastian Steblecki, Hubert Wołąkiewicz, Wojciech Lisowski.

• Przed rozpoczęciem spotkania przez sędziego Jarosława Przybyła warto zapoznać się z zapowiedzą, którą przygotował Bartosz Gąb:

• Wiele wskazuje na to, że już dzisiaj - w przedostatniej kolejce Nice 1 ligi - poznamy dwie drużyny, które zapewnią sobie awans do Ekstraklasy. o 12.45 rozlegną się gwizdki na wszystkich stadionach, ale nas najbardziej będzie interesować starcia w Legnicy, gdzie liderująca Miedź zmierzy się z Chojniczanką, i Chorzowie na meczu Ruchu z Zagłębiem Sosnowiec!

Na relację NA ŻYWO ze spotkania Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• W zapowiedzi mamy spoiler co potrzebuje drużyna Dominika Nowaka do awansu (ewentualnie może liczyć na potknięcie Zagłębia Sosnowiec). A jak to wygląda w przypadku gości? Jak podaje Paweł Mogielnicki z portalu 90minut.pl, Chojniczanka straci szanse na awans do Ekstraklasy w dzisiejszej (33.) kolejce jeśli nie wygra w Legnicy, a drugie w tabeli Zagłębie wygra w Chorzowie z Ruchem.

Bartosz Głąb

Gol24

Gol24

Mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W przedostatniej kolejce Nice 1 Ligi Miedź Legnica podejmie na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice. Jeśli Miedź nie przegra dzisiejszego spotkania, to już oficjalnie będzie mogła cieszyć się z awansu do Lotto Ekstraklasy. O awans walczy również Chojniczanka, dlatego na pewno tanio skóry nie sprzeda w tym meczu!

Mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice ONLINE

[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

Pojedynek w Legnicy zapowiada się niezwykle emocjonująco. Miedź jest niezwykle bliska awansu do Lotto Ekstraklasy, bo wystarczy, że dzisiaj nie przegra spotkania z Chojniczanką.
    Zwycięstwo, albo remis daje już oficjalnie awans drużynie z Legnicy, chociaż w teorii już dawno byli zdecydowanym faworytem, by grać w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dodatkową motywacją dla piłkarzy Miedzi jest świętowanie awansu na własnym stadionie, bo ostatni mecz zagrają na wyjeździe.

W Legnicy na awans Miedzi kibice czekają niezwykle rozemocjonowani. Na ostatni trening przed spotkaniem przyszło ponad dwa tysiące kibiców chcąc zachęcić swoich ulubieńców do zapewnienia awansu już dzisiaj. Na trybunach oczywiście pojawi się komplet publiczności, co nie jest zaskoczeniem, bo Miedź może zapewnić sobie pierwszy w historii awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Na to zapowiadało się jednak już od kilku sezonu, bo dla zespołu z Legnicy wyraźnie za ciasna zaczęła robić się 1. liga.

Chojniczanka natomiast również jest zaangażowana w walkę o awans do Lotto Ekstraklasy. Drużyna z Chojnic przed niedzielnymi spotkaniami zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli ze stratą dwóch "oczek" do Zagłębia Sosnowiec, tyle że ci grają z ostatnim w tabeli Ruchem Chorzów. Zatem zadania Chojniczanki jest dużo trudniejsze, ale nawet jeśli utrzymałaby się różnica punktowa pomiędzy oboma zespołami to drużyna z Chojnic wciąż będzie miała szanse na awans, chociaż będą one już nieco niższe.

Jesienny pojedynek obu ekip odbył się na początku listopada zeszłego roku. Wtedy Miedź podzieliła się punktami z Chojniczanką po bezbramkowym remisie, a wynik spotkania wydawał się być zasłużony, bo pojedynek w Chojnicach był naprawdę bardzo wyrównany.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

MIEDŹ LEGNICA
    Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 2:0 (Nice 1 Liga)
    Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:1 (Nice 1 Liga)
    Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 2:1 (Nice 1 Liga)
    GKS Tychy - Miedź Legnica 1:0 (Nice 1 Liga)
    Miedź Legnica - Ruch Chorzów 6:1 (Nice 1 Liga)

CHOJNICZANKA CHOJNICE
    Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 3:0 (Nice 1 Liga)
    Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 3:2 (Nice 1 Liga)
    Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:0 (Nice 1 Liga)
    Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 3:0 (Nice 1 Liga)
    Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 3:0 (Nice 1 Liga)

SĘDZIA - Jarosław Przybył (Kluczbork)

Sonda

Nice 1 Liga: Kto wygra mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice?

Mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Transmisję ze spotkania 33. kolejki Nice . Ligi Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice od 12:40 przeprowadzi Polsat Sport HD. Pojedynek prosto ze stadionu w Legnicy skomentują Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan. Relacja LIVE w GOL24.pl!

12:45 mecz Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
    Polsat Sport

Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

Tekstowa relacja na zywo z meczu Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice w GOL24.pl!