Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Po zimowej przerwie wracają małe ligi!

II liga

ROW 1964 Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:2 (Bober 17, Jarabica 30, Brychlik 43 - Lewiński 41, Giel 55 k.), Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1:1 (Jarosz 67 - Pietroń 65 k.), Polonia Warszawa - Warta Poznań 1:1 (Pawela 76 - Ciarkowski 13), Odra Opole - GKS Bełchatów 3:1 (Niemczyk 58, Nowak 68, Wodecki 90 - Flaszka 48), Polonia Bytom - Gryf Wejherowo 1:0 (Lachowski 46), Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo 5:1 (Figiel 49 i 90, Czerkas 55, Płonka 71, Oziębała 80 - Madeński 78), Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (Piasecki 34 - Płatek 15, Stefanik 82), Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom 0:0, Rozwój Katowice - Puszcza Niepołomice 0:1 (Bartków 82).

1. Odra Opole224841:19

2. Raków Częstochowa224444:19

3. Radomiak Radom224224:16

4. Puszcza Niepołomice223823:13

5. Siarka Tarnobrzeg223536:27

6. Błękitni Stargard Sz.223131:22

7. Olimpia Elbląg223036:31

8. Legionovia Legionowo223034:30

9. ROW 1964 Rybnik222523:28

10. Stal Stalowa Wola222524:33

11. Gryf Wejherowo222528:38

12. Warta Poznań222426:40

13. Olimpia Zambrów222419:35

14. Polonia Warszawa222223:28

15. GKS Bełchatów222222:24

16. Rozwój Katowice222121:26

17. Kotwica Kołobrzeg221923:36

18. Polonia Bytom221619:32

Następna kolejka (25-26.03): Katowice - Stalowa Wola, Niepołomice - Stargard Szczeciński, Radom - Zambrów, Tarnobrzeg - Kołobrzeg, Rybnik - Częstochowa, Legionowo - Bytom, Wejherowo - Opole, Bełchatów - Warszawa, Poznań - Elbląg.

IV liga - grupa zachodnia

AKS Strzegom - Zamet Przemków 0:1, Zagłębie II Lubin - GKS Warta Bolesławiecka 3:0, Chrobry II Głogów - Stal Chocianów 2:1, Granica Bogatynia - Sparta Grębocice 1:2, Karkonosze Jelenia Góra - Orla Wąsosz 1:3, Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Wykroty 2:2, Nysa Zgorzelec - Apis Jędrzychowice 0:1, Orkan Szczedrzykowice - Włókniarz Mirsk odwołany.

1. Zagłębie II Lubin164171:8

2. Orkan Szczedrzykowice153332:16

3. Apis Jędrzychowice163336:22

4. Stal Chocianów162925:16

5. AKS Strzegom162848:25

6. Chrobry II Głogów162537:31

7. Orla Wąsosz162436:21

8. Karkonosze Jelenia Góra162129:22

9. Włókniarz Mirsk152121:18

10. Sparta Grębocice162128:37

11. GKS Warta Bol.161925:33

12. Nysa Zgorzelec161626:25

13. Piast Wykroty161531:47

14. Zamet Przemków161316:55

15. Lotnik Jeżów Sudecki161214:46

16. Granica Bogatynia16616:69

Następna kolejka (25-26.03): Mirsk - Zgorzelec,Szczedrzykowice - Strzegom, Jędrzychowice - Jeżów Sudecki, Wykroty - Jelenia Góra, Wąsosz - Bogatynia, Grębocice - Głogów II, Chocianów - Lubin II, Warta Bolesławiecka - Przemków.

IV liga - grupa wschodnia

MKP Wołów - Polonia-Stal Świdnica 4:3, Bielawianka Bielawa - Wiwa Goszcz 2:2, KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Victoria Świebodzice 4:2, Foto-Higiena Gać - Unia Bardo 5:3, GKS Kobierzyce - Orzeł Sadowice 0:2, Sokół Marcinkowice - Karolina Jaworzyna Śląska 4:1, Sokół Wielka Lipa - Pogoń Oleśnica 1:2, Orzeł Ząbkowice Śląskie - Piast Nowa Ruda 2:1.

1. Foto-Higiena Gać164645:15

2. Polonia-Stal Świdnica163529:14

3. Wiwa Goszcz162634:23

4. Pogoń Oleśnica162529:25

5. Unia Bardo162436:31

6. MKP Wołów162428:27

7. Orzeł Ząbkowice Śl.162322:23

8. Bielawianka Bielawa162226:23

9. Victoria Świebodzice162228:24

10. Sokół Wielka Lipa162129:25

11. GKS Kobierzyce162133:25

12. Karolina Jaworzyna Śl.162023:33

13. Bystrzyca Kąty Wr.161920:34

14. Sokół Marcinkowice161217:31

15. Orzeł Sadowice161013:38

16. Piast Nowa Ruda16814:35

Następna kolejka (25-26.03): Ząbkowice Śląskie - Bielawa, Nowa Ruda - Wielka Lipa, Oleśnica - Marcinkowice, Jaworzyna Śląska - Świdnica, Wołów - Kobierzyce, Sadowice - Gać, Bardo - Kąty Wrocławskie, Świebodzice - Goszcz.

Klasa okręgowa - Legnica

Prochowiczanka Prochowice - Kaczawa Bieniowice 3:1, Iskra Kochlice - Górnik Złotoryja 0:2, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Odra Chobienia 2:1, Konfeks Legnica - Iskra Księginice 2:5, Odra Ścinawa - Kuźnia Jawor 0:0, Chojnowianka Chojnów - Rodło Granowice 1:2, Przyszłość Prusice - Czarni Rokitki 1:1, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Huta Przemków 0:2.

1. Odra Ścinawa173948:13

2. Górnik Złotoryja173741:22

3. Iskra Księginice173549:23

4. Prochowiczanka173136:25

5. Kuźnia Jawor173042:22

6. Grom Wielowieś172935:34

7. Konfeks Legnica172627:26

8. Dąb Siedliska172439:33

9. Huta Przemków172033:34

10. Odra Chobienia171934:44

11. Iskra Kochlice161819:34

12. Kaczawa Bieniowice171731:47

13. Czarni Rokitki171626:50

14. Chojnowianka161623:38

15. Rodło Granowice171328:51

16. Przyszłość Prusice171323:44

Następna kolejka (25-26.03): Prochowice - Siedliska, Przemków - Prusice, Rokitki - Chojnów, Granowice - Ścinawa, Jawor - Chobienia, Gromadzyń-Wielowieś - Złotoryja, Kochlice - Legnica, Księginice - Bieniowice.

Klasa A - Legnica

Grupa I

Dragon Jaczów - Orzeł Czerna 3:0, Płomień Radwanice - Mieszko Ruszowice 3:2, Pogoń Góra - Łagoszowia Łagoszów 1:0, Sokół Jerzmanowa - Korona Czernina 6:1, Victoria Parchów - LZS Komorniki 10:0, Victoria Siciny - Zryw Kotla 3:1, LZS Buczyna - Gwardia Białołęka 3:1, Zawisza Serby - Iskra Droglowice odwołany.

1. Płomień Radwanice174466:20

2. Pogoń Góra173858:25

3. Dragon Jaczów163650:26

4. LZS Buczyna173558:30

5. Zawisza Serby162970:45

6. Mieszko Ruszowice172865:37

7. Victoria Parchów172855:34

8. Gwardia Białołęka172649:35

9. Sokół Jerzmanowa172350:49

10. Victoria Siciny172134:41

11. Łagoszowia Łagoszów172034:56

12. Korona Czernina171730:66

13. LZS Komorniki171633:65

14. Orzeł Czerna171132:61

15. Iskra Droglowice15630:58

16. Zryw Kotla17614:80

Następna kolejka (25-26.03) :Serby - Jaczów, Droglowice - Buczyna, Białołęka - Siciny, Kotla - Parchów, Komorniki - Jerzmanowa, Czernina - Góra, Łagoszów - Radwanice, Ruszowice - Czerna.

Grupa II

KS Legnickie Pole - Albatros Jaśkowice 1:1, Wilki Różana - Zryw Kłębanowice 2:2, Ikar Miłogostowice - Mewa Kunice odwołany, Orzeł Mikołajowice - Górnik Lubin 0:5, Relaks Szklary Dolne - Sparta Parszowice 0:3 (walkower), Fortuna Obora - Czarni Dziewień 9:0, Sparta Rudna - Błękitni Koskowice 11:0, Unia Miłoradzice - Polgeo Lusina 6:4.

1. Sparta Rudna1746104:20

2. KS Legnickie Pole174257:14

3. Ikar Miłogostowice164187:18

4. Górnik Lubin173548:25

5. Sparta Parszowice173466:37

6. Zryw Kłębanowice173063:38

7. Wilki Różana172969:36

8. Orzeł Mikołajowice172834:45

9. Czarni Dziewień172039:53

10. Albatros Jaśkowice172047:43

11. Fortuna Obora171968:70

12. Unia Miłoradzice171846:63

13. Mewa Kunice161025:76

14. Polgeo Lusina17928:76

15. Błękitni Koskowice17936:110

16. Relaks Szklary Dolne17320:113

Następna kolejka (25-26.03):Jaśkowice - Miłoradzice, Lusina - Rudna, Koskowice - Obora, Dziewień - Szklary Dolne, Parszowice - Mikołajowice, Lubin - Miłogostowice, Kunice - Różana, Kłębanowice - Legnickie Pole.

Grupa III

GKS Męcinka - Bazalt Piotrowice 3:0, Nysa Wiadrów - Sokół Krzywa 1:0, Orzeł Zagrodno - Huragan Proboszczów 2:0, Fenix Pielgrzymka - Park Targoszyn 1:3, Radziechowianka Radziechów - Wilkowianka Wilków 2:6, Skora Jadwisin - Błękitni Kościelec 2:1, Czarni II Rokitki - Zjednoczeni Snowidza 6:0.

1. Skora Jadwisin164172:28

2. GKS Męcinka154053:14

3. Nysa Wiadrów153240:17

4. Fenix Pielgrzymka163152:32

5. Błękitni Kościelec162846:30

6. Orzeł Zagrodno162850:30

7. Park Targoszyn162643:33

8. Sokół Krzywa162433:33

9. Wilkowianka Wilków152433:23

10. Huragan Proboszczów162345:26

11. Czarni II Rokitki161534:53

12. Bazalt Piotrowice161519:61

13. Zjednoczeni Snowidza16916:65

14. Burza Gołaczów15525:65

15. Radziechowianka16318:69

Następna kolejka (25-26.03): Piotrowice - Rokitki II, Snowidza - Jadwisin, Gołaczów - Radziechów, Wilków - Pielgrzymka, Targoszyn - Zagrodno, Proboszczów - Wiadrów, Krzywa - Męcinka.

Klasa B - Legnica

Grupa I

Błysk Studzionki - LZS Żelazny Most 4:0, Błyskawica Luboszyce - Wiewierzanka Wiewierz 2:1, Kłos Moskorzyn - Viktoria Borek 4:1, Skarpa Orsk - Victoria Tymowa 5:1, Odra Grodziec Mały - Tęcza Kwielice 0:4, Sokół Niechlów - Sparta Przedmoście 2:4.

1. Wiewierzanka Wiewierz133260:26

2. Kłos Moskorzyn132531:22

3. Tęcza Kwielice132544:29

4. Błyskawica Luboszyce132439:22

5. Sparta Przedmoście132338:29

6. Błysk Studzionki132237:30

7. Viktoria Borek132143:39

8. Skarpa Orsk131838:34

9. Victoria Tymowa131528:30

10. LZS Retków121526:39

11. Odra Grodziec Mały131228:36

12. LZS Żelazny Most13720:49

13. Sokół Niechlów13121:68

Następna kolejka (25-26.03): Niechlów - Studzionki, Przedmoście - Retków, Kwielice - Orsk, Tymowa - Moskorzyn, Borek - Luboszyce, Wiewierz - Żelazny Most.

Grupa II

Perła Potoczek - Kryształ Chocianowiec 3:2, LZS Nowa Wieś Lubińska - Kalina Sobin 3:6, Stal II Chocianów - Huzar Raszówka 9:1, Unia Szklary Górne - GLKS Gaworzyce 15:2, Transportowiec Kłopotów - Amator Wierzchowice 1:0, Kupryt 02 Sucha Górna - Zamet II Przemków 4:3.

1. Unia Szklary Górne154092:15

2. Stal II Chocianów153684:22

3. Kalina Sobin153451:26

4. Victoria Niemstów142841:42

5. Perła Potoczek142656:35

6. Kryształ Chocianowiec152540:37

7. LZS Koźlice142347:38

8. Transportowiec Kłop.152128:37

9. Zamet II Przemków141942:41

10. Sucha Górna151732:58

11. Amator Wierzchowice151530:33

12. Huzar Raszówka15618:77

13. Nowa Wieś Lubińska15622:59

14. GLKS Gaworzyce15116:79

Następna kolejka (25-26.03): Przemków II - Kłopotów, Wierzchowice - Szklary Górne, Gaworzyce - Chocianów II, Raszówka - Nowa Wieś Lubińska, Sobin - Potoczek, Chocianowiec - Koźlice.

Grupa III

Gryf Olimpia Krotoszyce - Start Osetnica 5:5, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Polonia Ernestynów, Iskra II Kochlice - Płomień Michów 0:10, Iskra Niedźwiedzice - Orlik Okmiany 3:0, Czarni Miłkowice - Olimpia Olszanica 11:1, Lubiatowianka Lubiatów - Sokół II Krzywa 4:1, LZS Biała - Mewa Goliszów 2:5.

1. Czarni Miłkowice1439104:18

2. Płomień Michów143868:13

3. Lubiatowianka142646:45

4. Huragan Nowa Wieś Z.132458:45

5. Polonia Ernestynów132155:35

6. Iskra II Kochlice142148:48

7. Mewa Goliszów142053:43

8. Sokół II Krzywa141832:50

9. Start Osetnica141652:65

10. Orlik Okmiany141641:42

11. Gryf Krotoszyce141561:61

12. LZS Biała141226:66

13. Olimpia Olszanica141037:94

14. Iskra Niedźwiedzice14625:81

Następna kolejka (25-26.03): Miłkowice - Krzywa II, Biała - Krotoszyce, Goliszów - Lubiatów, Olszanica - Niedźwiedzice, Okmiany - Kochlice II, Michów - Nowa Wieś Złotoryjska, Ernestynów - Osetnica.

Grupa IV

LZS Budziszów Wielki - Zjednoczeni Gościsław 0:1, Czarni Golanka Dolna - Ikar II Miłogostowice 0:10, Orzeł Konary - Cicha Woda Tyniec Legnicki 3:5, Unia Rosochata - Polder-a Damianowo 2:2, Korona Kawice - Orzeł Pichorowice 3:0, Krokus Kwiatkowice - Gama Ujazd Górny 8:0, Kuźnia II Jawor - Chełmy Chełmiec Piotrowice 0:4.

11. Krokus Kwiatkowice143860:13

2. LZS Budziszów Wielki143244:23

3. Zjednoczeni Gościsław143045:25

4. Chełmy Piotrowice142842:24

5. yniec Legnicki142851:22

6. Kuźnia II Jawor142644:22

7. Unia Rosochata142555:32

8. Korona Kawice142531:18

9. Ikar II Miłogostowice142158:37

10. Orzeł Konary141237:58

11. Polder:a Damianowo14923:43

12. Gama Ujazd Górny14516:98

13. Czarni Golanka Dolna14420:65

14. Orzeł Pichorowice14313:59

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie