Lechia - Wisła na żywo. Lechiści chcą wygrać u siebie [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]

Redakcja
Lechia - Wisła  [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV]
Lechia - Wisła [TRANSMISJA LIVE, ONLINE, GDZIE W TV] Karolina Misztal/Polskapresse
Lechia Gdańsk chce dziś ograć Wisłę Kraków. Mecz Lechia - Wisła może być dobrą okazją do pokazania, że lechiści potrafią pokonać Białą Gwiazdę. Przypomnijmy, że Lechia z Wisłą po powrocie do ekstraklasy siedmiokrotnie rywalizowała przed własną publicznością w rozgrywkach ligowych i Pucharu Polski. Żadnego z tych spotkań nie wygrała. Podpowiadamy, gdzie oglądać spotkanie Lechia - Wisła na żywo w TV. Mecz Lechia Gdańsk - Wisła Kraków także online - zobacz, gdzie obejrzeć go na żywo w internecie. Wynik Lechia - Wisła live online także na gazetawroclawska.pl!

Mecz Lechia - Wisła już dziś, 28.05.2014, o godzinie 20:30. Lechiści chcą zwycięstwem pożegnać się z kibicami (to ostatni ich mecz u siebie), ale też zdobyć trzy punkty, bo cały czas wierzą w możliwość zakończenia sezonu na trzecim miejscu.

- Na pewno nie składamy broni w walce o trzecie miejsce. Przed nami mecz z Wisłą, który koniecznie chcemy wygrać - informuje Ricardo Moniz, szkoleniowiec biało-zielonych. - Wierzę, że wyniki dobrze się ułożą i nasza strata do podium nieco zmniejszy się po tej kolejce ligowej.

Sędzią w spotkaniu Lechia - Wisła będzie Szymon Marciniak z Płocka.

LECHIA - WISŁA NA ŻYWO - Relację minuta po minucie można śledzić po kliknięciu na wynik

Lechia - Wisła - gdzie w TV
Mecz Lechia - Wisła w środę, 28.05.2014. Spotkanie w Gdańsku będzie transmitowane w telewizji. Relację z meczu Lechia - Wisła będzie można śledzić od godziny 20:30. Transmisja na żywo w nSport (z półgodzinnym opóźnieniem - bo od godz. 21 w Eurosport 2 i Eurosport 2 HD). Powtórka spotkania Lechia - Wisła 29.05.2014 w CANAL+ SPORT o godz. 7:15 i 17:40.