Kombajn zablokował wjazd do Wrocławia. Osiedle bez prądu

Kinga CzernichowskaZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Pixabay
W niedzielę ok. godziny 16.00 na zwężonym ze względu na remont odcinku ulicy Zajączkowskiej, na wysokości numeru 15, kombajn wjechał w słup energetyczny.

Naprawa planowana jest przez Tauron na godz. 20.30 i potrwa do trzech godzin. Ulica Zajączkowska będzie całkowicie nieprzejezdna. Przypomnijmy, że to droga Wrocław - Oborniki Śląskie. Na miejscu będzie policja.

Do czasu zakończenia prac związanych z naprawą mieszkańcy osiedla Świniary pozostaną bez prądu.

ZOBACZ TAKŻE:

Wrocławska komunikacja w latach 90. To był inny świat! (ZDJĘCIA)

Mercedes szuka pracowników. Mnóstwo ofert na Dolnym Śląsku

ZOBACZ TEŻ: SOBOTNIA MANIFESTACJA LGBT WE WROCŁAWIU

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Allach... Akbar
2019-07-29T11:48:18 02:00, ANALityk:

Nie jeden pan chcialby byc wymłucony przez takiego kombajniste..ahhh

Chyba tylko ty, tęczowy hivoludzie.

G
Gość
2019-07-28T20:37:54 02:00, Miastowy:

Nie wiedziałem, panie, że po Wrocławiu kombajny jeżdżą. A że słupy młócą, też nie wiedziałem. Cie choroba!

2019-07-28T20:40:57 02:00, Gość:

To nie słupy. To kombajnista. Musiał być nagrzany.

2019-07-28T22:04:26 02:00, Gość:

Żal ogarnia, zastanówcie się nad sobą! Proponuję wsiąść w tak dużą maszynę i spróbować przejechać jednym pasem ruchu zastawionym znakami, barierkami i innym gównem, a nie osądzać kogoś o jeżdżenie po alkoholu! Najlepiej siedzieć na dupie, gówno robić, a oceniać kogoś kto w tym samym czasie zostawia w niedzielę swoją rodzinę na rzecz pracy, jasne z własnego wyboru... Proponuję poprostu mniej jadu w wypowiedziach i pozdrawiam wszystkich prostaków!

2019-07-29T00:05:26 02:00, Gość:

To może trzeba było zostać nocnym stróżem, a nie pchać się na kombajn.

2019-07-29T08:13:22 02:00, Gość:

Nie komentuj w ten sposób lalusiu bo na codzień masz problem zmieścić się swoją taczką w osiedlowej uliczce. O skręcanie w prawo od osi jezdni, czy montażu kamery/czujnikow cofania w samochodzie typu Micra, Ka nie wspomnę. Naucz się ogarniać swoje 4 kółka, bo inaczej to powiem Ci: won do kuchni

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie władowałem się na słup, ty mój 100% samcu alfa, powożący kombajnem. LOL

Beka z gumofilca, który myśli że jest taki ważny bo zablokował pół miasta.

A
ANALityk

Nie jeden pan chcialby byc wymłucony przez takiego kombajniste..ahhh

G
Gość
2019-07-28T20:37:54 02:00, Miastowy:

Nie wiedziałem, panie, że po Wrocławiu kombajny jeżdżą. A że słupy młócą, też nie wiedziałem. Cie choroba!

2019-07-28T20:40:57 02:00, Gość:

To nie słupy. To kombajnista. Musiał być nagrzany.

2019-07-28T22:04:26 02:00, Gość:

Żal ogarnia, zastanówcie się nad sobą! Proponuję wsiąść w tak dużą maszynę i spróbować przejechać jednym pasem ruchu zastawionym znakami, barierkami i innym gównem, a nie osądzać kogoś o jeżdżenie po alkoholu! Najlepiej siedzieć na dupie, gówno robić, a oceniać kogoś kto w tym samym czasie zostawia w niedzielę swoją rodzinę na rzecz pracy, jasne z własnego wyboru... Proponuję poprostu mniej jadu w wypowiedziach i pozdrawiam wszystkich prostaków!

2019-07-29T00:05:26 02:00, Gość:

To może trzeba było zostać nocnym stróżem, a nie pchać się na kombajn.

2019-07-29T08:04:13 02:00, Gość:

Łatwiej obrażać i komentować nie znając człowieka, jakie to polskie!

2019-07-29T09:51:09 02:00, Lider:

Typowe zachowanie pisuarów.

Chyba lewaków plujących jadem

G
Gość
2019-07-28T21:33:37 02:00, Pan z *********:

A po co wieśniakom na Zajączkowskiej prąd?

Pisowcom ********

Wzajemnie, wieśniaku! Bo na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze, a ty z pewnością nie masz ani tego pierwszego, ani drugiego, nie wspominając już o inteligencji...

G
Gość

Słup był mały, niewidoczny i nieoznakowany. Agresywnie rzucil sie na prawidlowo jadacego kierowcę kombajnu.

L
Lider
2019-07-28T20:37:54 02:00, Miastowy:

Nie wiedziałem, panie, że po Wrocławiu kombajny jeżdżą. A że słupy młócą, też nie wiedziałem. Cie choroba!

2019-07-28T20:40:57 02:00, Gość:

To nie słupy. To kombajnista. Musiał być nagrzany.

2019-07-28T22:04:26 02:00, Gość:

Żal ogarnia, zastanówcie się nad sobą! Proponuję wsiąść w tak dużą maszynę i spróbować przejechać jednym pasem ruchu zastawionym znakami, barierkami i innym gównem, a nie osądzać kogoś o jeżdżenie po alkoholu! Najlepiej siedzieć na dupie, gówno robić, a oceniać kogoś kto w tym samym czasie zostawia w niedzielę swoją rodzinę na rzecz pracy, jasne z własnego wyboru... Proponuję poprostu mniej jadu w wypowiedziach i pozdrawiam wszystkich prostaków!

2019-07-29T00:05:26 02:00, Gość:

To może trzeba było zostać nocnym stróżem, a nie pchać się na kombajn.

2019-07-29T08:04:13 02:00, Gość:

Łatwiej obrażać i komentować nie znając człowieka, jakie to polskie!

Typowe zachowanie pisuarów.

T
Trol

Kombajny na tory.

P
POpapraniec
2019-07-28T21:33:37 02:00, Pan z *********:

A po co wieśniakom na Zajączkowskiej prąd?

Pisowcom ********

no nie wiem kulfon czy PiS,aków stać na takie bogate Wile Głównie to PO i LBGT

p
proste jak druk

Kombajn zablokował wjazd i wyjazd do Wrocławia

i można prościej kombajn wjechał w słup energetyczny ,przy ulicy Zajączkowskiej

c
cypisek

Jedzie chłop po polu, jedzie na kombajnie,

Berecik na głowie wduszony ma fajnie.

Dziewuchy z telefonami na niego kiwają,

Gdyby nie robota, oj, by się nimi zajął.

G
Gość
2019-07-28T20:37:54 02:00, Miastowy:

Nie wiedziałem, panie, że po Wrocławiu kombajny jeżdżą. A że słupy młócą, też nie wiedziałem. Cie choroba!

2019-07-28T20:40:57 02:00, Gość:

To nie słupy. To kombajnista. Musiał być nagrzany.

2019-07-28T22:04:26 02:00, Gość:

Żal ogarnia, zastanówcie się nad sobą! Proponuję wsiąść w tak dużą maszynę i spróbować przejechać jednym pasem ruchu zastawionym znakami, barierkami i innym gównem, a nie osądzać kogoś o jeżdżenie po alkoholu! Najlepiej siedzieć na dupie, gówno robić, a oceniać kogoś kto w tym samym czasie zostawia w niedzielę swoją rodzinę na rzecz pracy, jasne z własnego wyboru... Proponuję poprostu mniej jadu w wypowiedziach i pozdrawiam wszystkich prostaków!

2019-07-29T00:05:26 02:00, Gość:

To może trzeba było zostać nocnym stróżem, a nie pchać się na kombajn.

Nie komentuj w ten sposób lalusiu bo na codzień masz problem zmieścić się swoją taczką w osiedlowej uliczce. O skręcanie w prawo od osi jezdni, czy montażu kamery/czujnikow cofania w samochodzie typu Micra, Ka nie wspomnę. Naucz się ogarniać swoje 4 kółka, bo inaczej to powiem Ci: won do kuchni

G
Gość
2019-07-28T21:44:00 02:00, Gość:

Jak już to koło 13 a nie 16 to się stało

Jak już to o 11:15

G
Gość
2019-07-28T23:56:48 02:00, jasiu śmietana:

ale wiela promilów miał kumbajnista?!!!

normalni ludzie nie piją w pracy! Nie mierz wszystkich swoją miarą! Żenujące, usiądź w kombajn i spróbuj sam w takich warunkach drogowych jeździć, a później oceniaj!

G
Gość
2019-07-28T20:37:54 02:00, Miastowy:

Nie wiedziałem, panie, że po Wrocławiu kombajny jeżdżą. A że słupy młócą, też nie wiedziałem. Cie choroba!

2019-07-28T20:40:57 02:00, Gość:

To nie słupy. To kombajnista. Musiał być nagrzany.

2019-07-28T22:04:26 02:00, Gość:

Żal ogarnia, zastanówcie się nad sobą! Proponuję wsiąść w tak dużą maszynę i spróbować przejechać jednym pasem ruchu zastawionym znakami, barierkami i innym gównem, a nie osądzać kogoś o jeżdżenie po alkoholu! Najlepiej siedzieć na dupie, gówno robić, a oceniać kogoś kto w tym samym czasie zostawia w niedzielę swoją rodzinę na rzecz pracy, jasne z własnego wyboru... Proponuję poprostu mniej jadu w wypowiedziach i pozdrawiam wszystkich prostaków!

2019-07-29T00:05:26 02:00, Gość:

To może trzeba było zostać nocnym stróżem, a nie pchać się na kombajn.

Łatwiej obrażać i komentować nie znając człowieka, jakie to polskie!

Dodaj ogłoszenie