Kolejny występ Lubambo Musondy w reprezentacji Zambii

Lubambo Musonda
Lubambo Musonda FOT. ANDRZEJ BANAŚ
Lubambo Musonda, pomocnik Śląska Wrocław, rozegrał kolejny mecz w narodowych barwach. Reprezentacja Zambii z Musondą w podstawowym składzie przegrała 0:1 z Botswaną w meczu eliminacji do Pucharu Narodów Afryki.

Lubambo Musonda i jego Zambia drugi raz na przestrzeni jednej przerwy na reprezentacje rywalizowała z Botswaną. W miniony czwartek (12 listopada) Zambijczycy wygrali na swoim stadionie 2:1, a Musonda zaliczył nawet ładną asystę, o czym pisaliśmy TUTAJ

Piękna asysta Lubambo Musondy w reprezentacji Zambii (WIDEO)

W poniedziałek Zambia grała z Botswaną na wyjeździe w meczu 4. kolejki eliminacji w grupie H. Musonda wyszedł w podstawowym składzie i grał do 63 min, lecz tym razem jego drużyna schodziła z boiska pokonana. Botswana wygrała 1:0, po bramce strzelonej już w 6 minucie meczu. Zambia obecnie zajmuje ostatnie miejsce w grupie H za Algierią, Zimbabwe i właśnie Botswaną.