Kiedy przyjdzie ksiądz po kolędzie [PLAN KOLĘD, ADRESY, GODZINY]

Kinga CzernichowskaZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne Fot. Janusz WóJtowicz / Polska Press
Kolęda 2019 trwa. Sprawdź, kiedy będzie u Ciebie ksiądz po kolędzie - wybierz swoją parafię z poniższej listy, by zobaczyć harmonogram wizyt duszpasterskich na najbliższe dni.

Wybierz swoją parafię z listy


Parafia Bożego Ciała
Parafia Chrystusa Króla
Parafia św. Elżbiety, ul. Grabiszyńska 103
Parafia św. Ignacego Loyoli
Parafia św. Karola Boromeusza
Parafia św. Klemensa Dworzaka
Parafia św. Maurycego
Parafia św. Mikołaja
Parafia św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława
Parafia św. Augustyna
Parafia św. Józefa Rzemieślnika
Parafia św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Jagodzińska 3/5
Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia św. Andrzeja Boboli
Parafia św. Jadwigi Śląskiej
Parafia św. Anny
Parafia św. Andrzeja Apostoła
Parafia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Parafia św. Wawrzyńca, ul. Żernicka 249
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego
Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Bajana 47a
Parafia św. Jadwigi
Parafia św. Agnieszki
Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
Parafia św. Michała Archanioła
Parafia Opatrzności Bożej
Parafia Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
Parafia Najświętszego Imienia Jezus
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego
Parafia Najświętszej Maryi Panny na Piasku
Parafia św. Bonifacego
Parafia św. Elżbiety - parafia Ordynariatu Polowego WP, ul. św. Elżbiety 1
Parafia św. Jana Chrzciciela
Parafia św. Michała Archanioła
Parafia św. Wawrzyńca, ul. O. Bujwida 51
Parafia Świętego Krzyża
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
Parafia Opieki św. Józefa
Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia Trójcy Świętej
Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Parafia św. Anny
Parafia sw. Ojca Pio z Pietrelciny
Parafia Ducha Świętego
Parafia św. Franciszka z Asyżu
Parafia św. Henryka
Parafia św. Stanisława Kostki
Parafia św. Stefana
Parafia Najświętszego Zbawiciela
Parafia św. Antoniego
Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Parafia Odkupiciela Świata
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
Parafia św. Alberta Wielkiego
Parafia św. Jadwigi
Parafia św. Anny
Parafia św. Faustyny
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia
Parafia Świętej Rodziny
Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
Parafia św. Jakuba i św. Krzysztofa
Parafia św. Jacka
Parafia św. Jana Apostoła
Parafia św. Kazimierza

KOLĘDA 2019. Dekanat Katedra

Salezjańska Parafia Najświętszego Serca Jezusowego we Wrocławiu

pl. Grunwaldzki 3

2 stycznia, wtorek

ul. M.C. Skłodowskiej 49, 51, 53, 63, 65, 79, od godz. 15:30 – ks. M. Tyszkiewicz
ul. M.C. Skłodowskiej 3, 5, 7, 9, od godz. 15.30 – ks. G. Dłużniak
ul. Janiszewskiego 16, ul. Smoluchowskiego 22, 24/26, 28, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz
ul. Marcinkowskiego 12, 10, ul. Wrocławczyka 42, 40, 37, od godz. 15.30 – ks. S. Pacierpnik

3 stycznia, środa

ul. M.C. Skłodowskiej 81, 81 A, 83-85, 87, 89, 91, od godz. 16:00 – ks. M. Tyszkiewicz
ul. M.C. Skłodowskiej 11,15, od godz. 15.30 – ks. G. Dłużniak
ul. Nauczycielska – cała – od godz. 15.30 – ks. M. Kostrzewski
ul. Smoluchowskiego 30, 32, 34, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz

4 stycznia, czwartek

pl. Grunwaldzki 4, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan
ul. M.C. Słodkowskiej 36, 38, 40, od godz. 16:00 – ks. M. Tyszkiewicz
ul. M.C. Skłodowskiej 29, 31, 33, 35, od godz. 15.30 – ks. G. Dłużniak
ul. Smoluchowskiego 50, 52, 54, 56, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz
ul. Pasteura 16A, 16, 14, 12, od godz. 15.30 – ks. S. Pacierpnik

5 stycznia, piątek

pl. Grunwaldzki 6A, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan
ul. M.C. Skłodowskiej 44, 46, 48, od godz. 15:30 – ks. M. Tyszkiewicz
ul. M.C. Skłodowskiej 37, 39, 41, 43, 45, 47, od godz. 15.30 – ks. G. Dłużniak
ul. Wrońskiego 14 A, B, C, D, od godz. 15.30 - ks. M. Kostrzewski
ul. Norwida 9, 11, 13, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz

6 stycznia, sobota

ul. Wrońskiego 15 - 22, od godz. 15.30 - ks. M. Kostrzewski

7 stycznia, WOLNA NIEDZIELA

8 stycznia, poniedziałek

pl. Grunwaldzki 8, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan
ul. Polaka 12 – 20 PARZYSTE, od godz. 15.30 – ks. M. Kostrzewski
ul. Norwida 15, 17, 19, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz
ul. Pasteura 17A, 17, od godz. 15.30 – ks. S. Pacierpnik
Wyb. Wyspiańskiego 9, 10, 13, 15, 16, od godz. 16:30 – ks. M. Tyszkiewicz
Wyb. Wyspiańskiego 32, 33, 34, od godz. 16.00 – ks. G. Dłużniak

9 stycznia, wtorek

pl. Grunwaldzki 10, od godz. 16.00) – ks. D. Kułan
ul. Norwida 18, 20, 22, 24, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz
ul. Pasteura 15A, 15, 13, od godz. 15.30 – ks. S. Pacierpnik
ul. Polaka 19, 21, od godz. 17.00 – ks. M. Kostrzewski
Wyb. Wyspiańskiego 17, 18, 19, 20, od godz. 15:30 – ks. M. Tyszkiewicz
Wyb. Wyspiańskiego 35, 36, 36a, 37, 39a, od godz. 15.30 – ks. G. Dłużniak

10 stycznia, środa

ul. Norwida 26, 28, 32, 36, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz

11 stycznia, czwartek

pl. Grunwaldzki 16, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan
ul. Norwida 38, 40, 42, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz
ul. Pasteura 11, 9, od godz. 15.30 – ks. S. Pacierpnik

12 stycznia, piątek

pl. Grunwaldzki 17, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan
ul. Łukasiewicza 8, 10, 12, 14, 16, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz

13 stycznia, sobota

pl. Grunwaldzki 19, 21, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan

14 stycznia, WOLNA NIEDZIELA

15 stycznia, poniedziałek

pl. Grunwaldzki 35, Dom Naukowca, od godz. 16.00 – ks. D. Kułan
ul. Łukasiewicza 11, 13, 15, od godz. 16.00 – ks. P. Druszcz

Parafia św. Michała Archanioła

ul. Bolesława Prusa 78
Informacje wkrótce

Parafia Najświętszej Maryi Panny na Piasku

ul. Katedralna 4

2 stycznia, środa
ul. Modrzewskiego 12, 14 ks. Krystian Charchut, od 16.00
ul. Piaskowa 1,3, ks. Grzegorz Michalski, od 19.00

3 stycznia, czwartek
ul. Piaskowa 5, 7, 9, 11, 13 ks. Grzegorz Michalski od 19.00

3 stycznia, czwartek
pl. Nankiera 5/6, 7 ks. Krystian Charchut, od 19.00

4 stycznia, piątek
pl. Nankiera 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, ks. Krystian Charchut, od 19.00
pl. Nowy Targ 9, 10, 11 ks. Grzegorz Michalski, od 19.00

5 stycznia, sobota
pl.Nowy Targ 12, 13, 14, 15, 16, ks. Grzegorz Michalski, od 16.00
ul. Bernardyńska 5, ks. Krystian Charchut, od 19.00

7 stycznia, poniedziałek
pl. Nowy Targ 17, 18, 19, 20, 21, ks. Grzegorz Michalski, od 16.00

8 stycznia, wtorek
pl. Nowy Targ 22, 23, 24, 25, 26, 27, ks. Grzegorz Michalski, od 19.00
ul. św. Jadwigi 9, 10, ks. Krystian Charchut, od 19.00

9 stycznia, środa
ul. Kraińskiego 2, 4, 6, 8, ks. Krystian Charchut, od 16.00
ul. Jodłowa 1, ks. Grzegorz Michalski, od 19.00

10 stycznia, czwartek
ul. Kotlarska 5, ks. Grzegorz Michalski, godz. 16.00
ul. Łaciarska 23, 25, 27, 29, 29a

10 stycznia, czwartek
ul. Nożownicza 48, ks. Krystian Charchut, godz. 19.00

11 stycznia, piątek
ul. Kraińskiego 3, 5, 10, 12, ks. Krystian Charchut, godz. 16.00

Parafia św. Wawrzyńca

ul. O. Bujwida 51
Informacje wkrótce

Parafia pw. św. Bonifacego

pl. Staszica 4

2 stycznia, środa
Pomorska, numery parzyste od 48 do 52
pl. Strzelecki, numery parzyste, od 2 do 30

3 stycznia 2019, czwartek
Pomorska, numery parzyste od 28 do 46
Pomorska, numery nieparzyste od 55 do 61

4 stycznia, piątek
Pomorska, numery nieparzyste od 45 do 53
Nobla numery 3,5
Rydygiera 43

5 stycznia, sobota
Rydygiera, numery parzyste od 38 do 62
Rydygiera, numery nieparzyste od 45 do 63

Parafia św. Krzyża

pl. Kościelny
Informacje wkrótce

Kościół Garnizonowy św. Elżbiety

ul. św. Elżbiety 1

7 stycznia, poniedziałek
od godz. 9:30 i od godz. 16:00

Rynek 2 – 27/28
Rynek 38 – 60
Rynek - Ratusz 13/14; 15; 16/19; 20/21

8 stycznia, wtorek
od godz. 9:30 i od godz. 16:00

Przejście Garncarskie
Sukiennice
Kuźnicza 3, 5, 11/13,14, 60/62, 63/64, 65/66
Więzienna
św. Mikołaja 13, 14, 15, 64, 71
Kiełbaśnicza 1-34
Rzeźnicza 2-34

9 stycznia, środa
od godz. 9:30 i od godz. 16:00

Ruska 4 – 68
Białoskórnicza 3 –27

10 stycznia, czwartek
od godz. 9:30 i od godz. 16:00

Odrzańska 1-5, 2/3, 6-29
Igielna 6 – 17
pl. Solny 4 – 17
Oławska 1 – 5

11 stycznia, piątek
od godz. 9:30 i od godz. 16:00

Szewska 59 – 70

12 stycznia, sobota
od godz. 9:30

Szewska 78 – 80
Wita Stwosza 56 – 58
Malarska 3/6; 7/11; 12/15; 16/18; 25; 30

14 stycznia, poniedziałek
od godz. 9:30 i od godz. 16:00

Kolęda uzupełniająca

Katedra św. Jana Chrzciciela

pl. Katedralny 18

2 stycznia, środa
św. Marcina / Pl. Bema /
Ul. Prusa1 / Ul. Bema /
ul. Katedralna 6,8 /ul. Hlonda/ pl. Katedralny 12, 11 /
ul. Mieszka 1

3 stycznia, czwartek
Ul. Na Szańcach,
ul. Bema 5a,5b,5c,5d,
ul. Świętokrzyska

4 stycznia, piątek
ul. Prusa / ul. Przeskok / ul. Sienkiewicza nr parzyste 2 -38

5 stycznia, sobota
ul. Sienkiewicza

6 stycznia, wolna niedziela

7 stycznia, poniedziałek
ul. Matejki

Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia

Al. Brücknera 20/22

2 stycznia, środa

Czajcza, Działdowska, Ełcka, Grajewska, Mokra, Olsztyńska, Rakowa

3 stycznia, czwartek

Bociania
Kowalska
Szczygla

4 stycznia, piątek

Gęsia
Gołębia
Jaskółcza
Kukułcza
Kuropatwia
Kwidzyńska
Sikorcza
Szpacza

6 stycznia, niedziela

Mewia
Wilgowa
Wronia

7 stycznia, poniedziałek

Czajkowskiego 1-15
Giżycka

8 stycznia, wtorek

ks. J. Długosza

9 stycznia, środa

Galla anonima
Toruńska

10 stycznia, czwartek

Bydgoska
Łąka Mazurska

11 stycznia, piątek

bpa M. KROMERA 2-27

12 stycznia, sobota

Boya-Żeleńskiego
Bażancia
bpa M. Kromera 51-69

14 stycznia, poniedziałek

Krzywoustego 1-31a

15 stycznia, wtorek

Krzywoustego 33-71

16 stycznia, środa

Krzywoustego 73-111

17 stycznia, czwartek

Poprzeczna
Krzywoustego (parzyste)

18 stycznia, piątek

Grudziądzka 72-122 (parzyste)

19 stycznia, sobota

Grudziądzka 55-91 (nieparzyste)

20 stycznia, niedziela
Grudziądzka 93-103 (nieparzyste)
Kętrzyńska
na zaproszenie

Parafia Opieki św. Józefa

ul. Ołbińska 1

7 stycznia, poniedziałek
Browarna
Czochralskiego: 1, 5
Słonimskiego: 3 a, d, e, f, h, j,
Ustronie
Zakładowa: 5, 7, 9, 11 a, d, f, g, j, k, p, r, s, u, x, y, w; 13 b, d

8 stycznia, wtorek

Jedności Narodowej: numery parzyste: 116, 118, 120, 146, 148, 150, 152, 154, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 188; numery nieparzyste: 119 i 123
Namysłowska
Rychtalska

9 stycznia, środa

Jedności Narodowej: numery parzyste: 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 122; numery nieparzyste: 89, 95, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 125

10 stycznia, czwartek

Jedności Narodowej: numery parzyste: 42, 42/44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68, 82, 84, 86, numery nieparzyste: 49, 49a, 51/53, 55/57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 91a

11 stycznia, piątek
Jedności Narodowej: numery: 45, 45a, 47
Poniatowskiego: numery parzyste: 8, 10, 12;
numery nieparzyste: 1, 1a, 3, 3a, 5, 7, 7a, 15, 17
Prusa: numery: 2, 4, 16a, 16b, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28a, 30, 32, 34/36, 38/40, 42, 44

12 stycznia, sobota
Drobnera
Kilińskiego: numery: 19, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33/35, 34, 36,
Poniatowskiego: numery parzyste: 16, 18, 20, 22, 24; numery nieparzyste: 19, 21, 23, 25, 27

Parafia Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

al. Kochanowskiego 11

od godz. 16.00, w sobotę od 15.00

2 stycznia, środa
ul. Moniuszki

3 stycznia, czwartek
ul. Lipińskiego
Różyckiego

4 stycznia, piątek
ul. Noskowskiego
Szymanowskiego

5 stycznia, sobota
ul. Karłowicza

Parafia Najświętszego Imienia Jezus

pl. Uniwesytecki 1

2 stycznia, środa
ul. Kotlarska 24, 25a, 25, 35/36, 37, 38, 39
ul. Kotlarska 7, 9, 11, 13, 15, 17
ul. Kotlarska 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 29, 30

3 stycznia, czwartek
ul. Śrutowa 14, 13, 12, 9/11, 8, 8a, 17 + ul. Rydygiera 2a, 14, 16
ul. Oławska 6, 8, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29
ul. Wita Stwosza 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44

4 stycznia, piątek
ul. Cybulskiego 2/4, 6, 6a, 8, 8a, 10, 12,11
ul. Krawiecka 10, 12,14
ul. Nożownicza 46, 44, 42, 40

5 stycznia, sobota
ul. Nożownicza 1, 2, 4, 6/8, 10, 12, 14, 16, 28, 30
ul. Szewska 18, 19/21, 22/23, 24/26, 27, 27a

7 stycznia, poniedziałek
ul. Cybulskiego 22, 24, 26, 28, 31, 33,
ul. Cybulskiego 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29
ul. Biskupia 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10a

8 stycznia, wtorek
ul. Szewska 44, 46, 47, 47a, 35, 52, 31, 29
ul. Kuźnicza 56, 19, 18, 17, 25, 48, 43/45, 30, 31, 33, 34

9 stycznia, środa
ul. Łokietka 4, 6, 3, 5, 7, 9,
ul. Cybulskiego 41, 39, 37, 35, 35a,
ul. Cybulskiego 1, 3, 5, 7, 9

10 stycznia, czwartek
ul. Rydygiera 37, 35, 33, 31, 7/9
ul. Księcia Witolda 1, 16, 33, 35, 45, 47, 49
ul. Rydygiera 36, 34, 32, 30, 11, 13, 5

11 stycznia, piątek
ul. Dubois 39, 33/35, 31, 29, 27, 25
ul. Rydygiera 29, 29a, 27, 25, 23, 17, 15, 3
ul. Łokietka 8, 10, 12, 14, 16

14 stycznia, poniedziałek
ul. Rostafińskiego 9, 7, 5
ul. Kurkowa 21, 23, 25, 27, 29
ul. Otwarta 2, 4, 7, 9, 11, 13, 15

15 stycznia, wtorek
ul. Więzienna 5,7,16,18,19,21,21 a,b,c,
ul. Wita Stwosza 12a,13,14,18,19/20,
ul. Odrzańska 18/19a, 8, 9/10, 13, 14, 15, 17, 17a,b,

16 stycznia, środa
Pl. Św. Macieja 2, 1, 21, 20, 19
Pl. Św. Macieja 11, 12, 13, 15, 18
ul. Otwarta 16, 16a, 14, 14a, 12, 12a, 8

17 stycznia, czwartek
ul. Brodatego 11, 9, 7, 5, 3
ul. Drobnera 4, 6, 10 + ul. Łokietka 2, 13, 15
ul. Dubois 18, 18a, 37, 16, 16a, 12

18 stycznia, piątek
ul. Rostafińskiego 16, 14, 12, 10, 11
ul. Pomorska 39, 41, 43 + ul. Wąska 3, 4
ul. Pomorska 11/13a, 15/17, 15/17a + ul. Dubois 19, 21, 23

19 stycznia, sobota
ul. Nożownicza 37, 35, 29, 27
ul. Brodatego 8, 6, 4, 2, 1
ul. Brodatego 12, 14, 14a, 16, 18

21 stycznia, poniedziałek
ul. Zyndrama 3/4, 5/6, 16, 18, 18a
ul. Brodatego 26, 24, 22, 20 + ul. Rostafińskiego 8
ul. Żiżki 5, 3 + ul. Jagiełły 3, 5 + ul. Księcia Witolda 78, 80, 82

22 stycznia, wtorek
ul. Łaciarska 36, 39, 11, 9, 7, 5, 59, 59 a,b
ul. Garbary 9 + ul. Uniwersytecka 3/5, 11/12, 19/20, 27/28
ul. Grodzka 7, 6, 5 + Pl. Uniwersytecki 15a, 15b, 7, 8

23 stycznia, środa
ul. Brodatego 10, 10/28 + ul. Pomorska 10, 12, 14, 16
ul. Dubois 26a, 8/10a, 8/10, 6, 4, 2, 3, 7
ul. Dubois 20, 20a, 22, 22a

24 stycznia, czwartek
ul. Pomorska 4, 6, 8
ul. Otwarta 6 + ul. Pomorska 26, 24,2 2, 20, 18
ul. Pomorska 9, 19, 21, 25, 27,29

25 stycznia, piątek
ul. Kurkowa 14 + ul. Księcia Witolda 43
Kolęda na życzenie - zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii do 24 stycznia

Wróć do listy parafii

KOLĘDA 2019. Dekanat Krzyki

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

ul. Karmelkowa 94

2 stycznia, środa
ul. Piernikowa
ul. Marcepanowa

3 stycznia, czwartek
ul. Wolinian
ul. Chyżan

4 stycznia, piątek
ul. Szparagowa
Zabrodzie 1-5, 7

5 stycznia, sobota
ul. Czekoladowa- nry parzyste: 82-30
ul. Połabian- nry nieparzyste
ul. Słowińców

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Agrestowa 20
Informacje wkrótce

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Pszczelarska 10

2 stycznia, środa
Parafialna 69A-63; Świt
Parafialna 75,73d,73,71,71d,46,44,38,36
Parafialna 63a-61

3 stycznia, czwartek
Masztalerza 9-7; Dąbka 25-1; Wittek 18-3; Jarzynowa 44-2
Unruga (nieparzyste); Rubinowa 17a-3
Unruga (parzyste); Tulipanowa 33-11; Frankowskiego 12-4

4 stycznia, piątek
Łubinowa 3g-3; Ametystowa 13-1
Łubinowa 1g-1; Łubinowa 44-7
Czołgistów

5 stycznia, sobota
Starzyńskiego 45-1; Sojowa 17-2
Traktorowa; Nektarowa
Piechoty; Sosnkowskiego; Białoszewskiego

7 stycznia, poniedziałek
Agatowa 50-2
Storczykowa
Pszczelarska 37-11; Rzepakowa 8-2; Filipowicza 12-1

8 stycznia, wtorek
Szmaragdowa
Motylkowa 78,73,70,68,62,60,58,45,47,9-2
Motylkowa 43-11

9 stycznia, środa
Ułańska 50-2
Ułańska 44-28(bloki)
Ułańska 78-46(bloki)

10 stycznia, czwartek
Uczniowska (nieparzyste)
Uczniowska (parzyste)
Kryniczna

11 stycznia, piątek
Zdrojowa; Orawska; Skotnickiego
Bursztynowa 31-7
Opalowa

12 stycznia, sobota
Turkusowa
Radomierzyce: Lawendowa, Wrocławska, Wspólna, Lawendowa parzyste 34-20
Radomierzyce: Lawendowa blok

14 stycznia, poniedziałek
Kutrzeby (parzyste)
utrzeby (nieparzyste)
Kutrzeby blok nr 64

15 stycznia, wtorek
Grota Roweckiego 117-111
Grota Roweckiego 190-160; 133-75
Grota Roweckiego 213-137

16 stycznia, środa
Sucharskiego (parzyste)
Gałczyńskiego
Sucharskiego (nieparzyste)

17 stycznia, czwartek
Nefrytowa (parzyste)
Jaspisowa; Malachitowa
Nefrytowa (nieparzyste)

18 stycznia, piątek
Abrahama (parzyste)
Synów Pułku; Kleeberga; Kryształowa
Abrahama (nieparzyste)

19 stycznia, sobota
Kurpiów
Zwiadowców; Szczepowa
Szafera

21 stycznia, poniedziałek
Strączkowa
Strachowskiego
Brylantowa

22 stycznia, wtorek
Nenckiego 147-108
Nenckiego 184-148
Nenckiego 107-17

23 stycznia, środa
Gerberowa 22-18(bloki)
Gerberowa 16-10(bloki)
Gerberowa 8-1

24 stycznia, czwartek
Goetla
Kolęda dodatkowa
Diamentowa

Parafia św. Anny

ul. Sobótki 42

2 stycznia, środa
ul. Balzaka 1 do 17; 12,14,16,18,20,22,24 oraz 14a do14h

3 stycznia, czwartek
ul. Balzaka od 61 – 95; 49,51,53,55 i ul. Wiejska 12,14, 21,23,25

4 stycznia, piątek
ul. Balzaka 26,28,30,32,34,36,38,40,41,42,43,44,45,46,47

5 stycznia, sobota
ul. Bukowskiego od 5 do 59 i od 4 do 74
ul. Bukowskiego od 96 do 180 oraz ul. Darwina i Leszczynowa

6 stycznia, poniedziałek
ul. Solskiego

7 stycznia, wtorek
ul. Zoli

9 stycznia, środa
Os. Balzaka 2,4,6 (Nowe bloki) i Os. Cesarzowicka 10-82

9 stycznia, czwartek
Al. Piastów 2 i 4 (Nowy blok) i Cesarzowicka 2,4,6

10 stycznia, piątek
ul. Wiejska 3,3a,4a,5,5a,7,9,9a,9b,11,11a,19,19a,19b,
Wiejska 2-20c ,22,22a,22b,28,32,34a,36
Wiejska (Nowy blok) 33 i 35
Dzierżonia (Nowe bloki) 32,36 i 38

11 stycznia, sobota
ul. Stefki i Osiedle Stefki, Steinhausa, Kupiecka i Kadłubka

12 stycznia, poniedziałek
ul. Wysłoucha
ul. Jutrzenki, Feichta, Suskiego, Nikliborca i Nałkowskiej

13 stycznia, wtorek
ul. Ostroroga

14 stycznia, środa
ul. Maleczyńskich i Kowalskiego

15 stycznia, czwartek
ul. Trentowskiego i ul. Jordanowska (Nowe bloki)

16 stycznia, piątek
ul. Mikulskiego i Sobótki

17 stycznia, sobota
ul. Avicenny (Nowe bloki) 34,36,38,40,42 i 44 oraz nowe numery i Morelowskiego

18 stycznia, niedziela
ul. Rosponda i Pękalskiego, Stanki i Al. Piastów 71 – 97

19 stycznia, poniedziałek
Al. Piastów od 1do 69 i od 6 do 34
Al. Piastów od 36 do 98

20 stycznia, poniedziałek
Kolęda dodatkowa

Parafia św. Ojca Pio z Pietrelciny

Ołtaszyńska 114

2 stycznia, środa
godz. 17.00 – ul. Zwycięska 9–35; ul. Kawalerzystów 2–24; ul. Kawalerzystów 1– 25,

3 stycznia, czwartek
godz. 17.00 – ul. Kawalerzystów 27 – 39; ul. Jagodowa, ul. Poziomkowa, ul.Truskawkowa, ul. Agrestowa 103- 129; ul. Agrestowa blok nr 137, 139,141

4 stycznia, piątek
godz. 17.00 – ul. Agrestowa blok nr 143, 145; ul. Agrestowa 131(str. lewa); ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 1a, 1b; 5–17c; ul. Zwycięska 12–12g;

5 stycznia, sobota
godz. 12.00 – ul. Agrestowa 131(str. prawa), ul. Zwycięska 14(wszystkie), ul. Zwycięska nr 16 – 40

6 stycznia, niedziela (Trzech Króli)
godz. 14.00 – Wrocław ul. Agrestowa 133, 135

Wróć do listy parafii

KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław Południe

Parafia Ducha Świętego

ul. Bardzka 2/4

2 stycznia, środa
Krynicka 11-29 (nieparzyste)

3 stycznia, czwartek
Krynicka 31-49 (nieparzyste), Orzechowa 91-95 (nieparzyste)

4 stycznia, piątek
Orzechowa 97-113 (nieparzyste), 108-114 (parzyste), Orłowicza 1 i 2

5 stycznia, sobota
Orłowicza 4-20 (parzyste), Owocowa, Śliwkowa, Zmorskiego,Zaruskiego, Glogera, Śliczna 2-12 (parzyste)

7 stycznia, poniedziałek
Śliczna 14-36 (parzyste)

8 stycznia, wtorek
Śliczna 38-66 (parzyste)

9 stycznia, środa
Śliczna 5-57 (nieparzyste)

10 stycznia, czwartek
Śliczna 59, Widna, Wieczysta 63-75

11 stycznia, piątek
Wieczysta 77-113

12 stycznia, sobota
Wieczysta 115-165

14 stycznia, poniedziałek
Wieczysta 167-175, Kamienna, Armii Krajowej

15 stycznia, wtorek
Hubska, Piękna 4-54 (parzyste)

16 stycznia, środa
Piękna 54A-64F (parzyste)

17 stycznia, czwartek
Piękna 64G-74 (parzyste), Piękna 5-23D (nieparzyste)

18 stycznia, piątek
Piękna 23E-23G (nieparzyste), Nyska 60-86 (parzyste)

19 stycznia, sobota
Piękna 25-25G (nieparzyste), Nyska 14-50A (parzyste)

21 stycznia, poniedziałek
Nyska 21-65 (nieparzyste), Nyska 52-58B – (parzyste),Henrykowska 1-13 (nieparzyste)

22 stycznia, wtorek
Henrykowska: 15-17 (nieparzyste) + 2-8 (parzyste), Sernicka:1-19 (nieparzyste), 14- 40 (parzyste), Jesionowa 43 i 45

23 stycznia, środa
Jesionowa 9-41 (nieparzyste), Jesionowa 18-64 (parzyste)

24 stycznia, czwartek
Jesionowa 66-78 (parzyste), Otmuchowska, Paczkowska

26 stycznia, sobota
Kolęda dodatkowa

Kolęda rozpoczyna się od poniedziałku do piątku od godz. 16.00, natomiast w sobotę od godz. 14.00.

Parafia św. Franciszka z Asyżu

ul. Borowska 174

2 stycznia, środa
ul. Strońska nieparzyste
ul. Strońska 1 – 11
ul. Strońska 13 – 25
ul. Strońska 27 – 33
ul. Strońska 35 – 45

3 stycznia, czwartek
ul. Strońska parzyste
ul. Strońska 2 – 2 C
ul. Strońska 4 – 6
ul. Strońska 8 – 14
ul. Strońska 16 – 24

4 stycznia, piątek
ul. Długopolska
ul. Kudowska
ul. Radkowska

5 stycznia, sobota
ul. Działkowa

Parafia św. Henryka

ul. Gliniana 16

2 stycznia, środa
ul. Gliniana 43-69, 32/34-44

3 stycznia, czwartek
ul. Gliniana 23-41, ul. Gajowa 21-31, ul. Hubska 4 i 27,

4 stycznia, piątek
ul. Gajowa 8/10-44,

5 stycznia, sobota
ul. Sucha 15, ul. Dyrekcyjna 33-43, ul. Joannitów 8-22, ul. Gajowa 1-3, ul. Dawida 8-32,

7 stycznia, poniedziałek
ul. Ślężna 151-227

8 stycznia, wtorek
ul. Ślężna 174-220,

9 stycznia, środa
ul. Ślężna 90 i 96 ,158a-172

10 stycznia, czwartek
ul. Pułtuska 20-50, ul. Weigla 2-4

11 stycznia, piątek
ul. Weigla 1-3A, 6-8, ul. Ślężna 2/24, 9-27, ul. Sanocka 15

12 stycznia, sobota
ul. Ślężna 78, 88, 92, 112-114-116 f

14 stycznia, poniedziałek
ul. Sanocka 1-13

15 stycznia, wtorek
ul. Swobodna 2-16, Wielka 32-34,

16 stycznia, środa
ul. Wielka 20-30,

17 stycznia, czwartek
ul. Studzienna 1-11,

18 stycznia, piątek
ul. Studzienna 13-15, Skwerowa 1-9, 2-12,

19 stycznia, sobota
ul. Ciepła 2-16, 7-15 a,

21 stycznia, poniedziałek
ul. Ciepła 18-24, ul. Łódzka 6-10,

22 stycznia, wtorek
ul. Łódzka 12-40,

23 stycznia, środa
ul. Łódzka 15-47, 42-46 a,

24 stycznia, czwartek
ul. Łódzka 1-13, Przestrzenna 1, 2-20,

25 stycznia, piątek
ul. Przestrzenna 22-28,19-29, ul. Borowska 28-74,

26 stycznia, sobota
ul. Tomaszowska 1-29,

28 stycznia, poniedziałek
ul. Komandorska 30-62,

29 stycznia, wtorek
ul. Komandorska 64-98,

30 stycznia, środa
ul. Pabianicka 4-14, 1-23,

31 stycznia, czwartek
ul. Pabianicka 16-26, ul. Kamienna 90-104, ul. Wesoła 2-4,

1 lutego, piątek
ul. Wesoła 6-42,

2 lutego, sobota
ul. Wesoła 1-23,

4 lutego, poniedziałek
ul. Wesoła 25-35, 44-50
kolęda uzupełniająca

Parafia św. Stanisława Kostki

ul. Hubska 91

3 stycznia, czwartek
Boczna 1 do 9, Boczna 6 do 8, Hubska 35-37

4 stycznia, piątek
Boczna 11 -15, Hubska 41-45, Hubska 44-58

5 stycznia, sobota
Hubska 47-69

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.30, natomiast w sobotę od 16.00

Parafia św. Stefana

ul. Kamieniecka 72

2 stycznia, środa
od godz. 17.00 – Kamieniecka 4-72

3 stycznia, czwartek
od godz. 17.00 – Kamieniecka 5-69

4 stycznia, piątek
od godz. 17.00 – Złotostocka 3-21

5 stycznia, sobota
od godz. 14.00 – Złotostocka 38 i 6-22

7 stycznia, poniedziałek
od godz. 17.00 – Złotostocka 23-27

8 stycznia, wtorek
od godz. 17.00 – Złotostocka 29-35

9 stycznia, środa
od godz. 17.00 – Złotostocka 24a-32a 24-32

10 stycznia, czwartek
od godz. 17.00 – Tarnogajska 61-55

11 stycznia, piątek
od godz.17.00 – Tarnogajska 53-47

12 stycznia, sobota
od godz. 14.00 – Tarnogajska 45-41

13 stycznia, niedziela
od godz. 15.00 – Gazowa 16-22

14 stycznia, poniedziałek
od godz. 17.00 – Tarnogajska 39-33

15 stycznia, wtorek
od godz. 17.00 – Ząbkowicka 3-71

16 stycznia, środa
od godz. 17.00 – Ząbkowicka 4-72

17 stycznia, czwartek
od godz. 17.00 – Klimasa 37, 37a,b,c

18 stycznia, piątek
od godz. 17.00 – Klimasa 37d,e,f

19 stycznia, sobota
od godz. 14.00 – Klimasa 39,39a

20 stycznia, niedziela
od godz. 15.00 – Ziębicka 88-46

21 stycznia, poniedziałek
od godz. 17.00 – Klimasa 39b,c

22 stycznia, wtorek
od godz. 17.00 – Klimasa 39d,e,f

23 stycznia, środa
od godz. 17.00 – Klimasa 41,41a,b

24 stycznia, czwartek
od godz. 17.00 – Klimasa 41c,d

25 stycznia, piątek
od godz. 17.00 – Klimasa 43,43a,b

26 stycznia, sobota
od godz. 14.00 – Klimasa 43c

27 stycznia, niedziela
od godz. 15.00 – Klimasa (naprzeciw skarbowki)

28 stycznia, poniedziałek
od godz. 17.00 – Klimasa 43d,e

29 stycznia, wtorek
od godz. 17.00 – Klimasa 45, 47, 49

30 stycznia, środa
od godz. 17.00 – Międzyleska 1, 1a,b

31 stycznia, czwartek
od godz. 17.00 – Międzyleska 3, 3a,b,c,d,e

1 lutego, piątek
od godz. 17.00 – Międzyleska 3f,g

2 lutego, sobota
od godz. 14.00 – na zamówienie

Parafia Najświętszego Zbawiciela

ul. Pawła Jasienicy 4-6

2 stycznia, środa
Oboźna osiedle 36-70
Oboźna domki 93-151

3 stycznia, czwartek
Żniwna,
Oboźna domki 1-91

4 stycznia, piątek
Przystankowa,
Glebowa

5 stycznia, sobota
Parafialna,
Nenufarowa, ul. Daleka

7 stycznia, poniedziałek
Ratajów, ul. Bliska, ul. Siewców, ul. Żeńców, ul. Marmurowa

8 stycznia, wtorek
Zawiszy Czarnego numery parzyste, numery nieparzyste 1-59

9 stycznia, środa
Zawiszy Czarnego numery nieparzyste od 61 do końca,
Szarych Szeregów, ul. Olgi Drahonowskiej

10 stycznia, czwartek
Hufcowa

11 stycznia, piątek
Pawia – Bloki Numery 20 i 20A, oraz 40, 40A do 40I

12 stycznia, sobota
Pawia – oprócz numerów: 20 i 20A, oraz 40, 40A do 40I

14 stycznia, poniedziałek
Asfaltowa,
ul. Granitowa

15 stycznia, wtorek
Klasztorna domki
Klasztorna osiedle nr parzyste
Klasztorna nr 17

16 stycznia, środa
Klasztorna osiedle pozostałe nr nieparzyste

17 stycznia, czwartek
Małkowskiego, ul. Zuchowa, ul. Lechonia ul. Białoszewskiego, ul. Zastępowa, ul. Pachnąca, ul. Oraczy, ul. Gałczyńskiego

18 stycznia, piątek
Smardzowska, ul. Wierzyńskiego

19 stycznia, sobota
Czechowa, ul. Będzińska, ul. Wylotowa, ul. Radłowa

21 stycznia, poniedziałek
Biwakowa, ul. Snopkowa

22 stycznia, wtorek
Radarowa, ul. Spokojna

23 stycznia, środa
Kosmiczna, ul. Chlebowa, ul. Świt

24 stycznia, czwartek
Iwaszkiewicza nr parzyste 2-22 oraz nr nieparzyste 1-7

25 stycznia, piątek
Iwaszkiewicza nr 1a; 3(a,b); 5(a,b,c,d); 7(a,b,c,d)

26 stycznia, sobota
Iwaszkiewicza od nr 9 (nieparzyste) do końca, ul. Iłłakowiczówny

28 stycznia, wtorek
Poronińska, ul. Rozmarynowa,
Kwitnąca

29 stycznia, środa
Terenowa

30 stycznia, czwartek
Komedy 1-5

31 stycznia, piątek
Komedy 6-8

1 lutego, sobota
Kolęda dodatkowa

Wróć do listy parafii

KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - północ I (Osobowice)

Parafia św. Antoniego Padewskiego

al. Jana Kasprowicza 26

2 stycznia, środa
Sportowa, Czajkowskiego 20 – 136 oraz 73 – 107;

3 stycznia, czwartek
Czajkowskiego 19 – 71;

4 stycznia, piątek
Koszarowa 4 – 50, Przesmyckiego;

5 stycznia, sobota
Koszarowa 52 – 80, Sołtysowicka, Przybyszewskiego;

7 stycznia, poniedziałek
Chrzanowskiego, Makuszyńskiego, Konopnickiej, Oppmana, Filomatów, Grochowiaka;

8 stycznia, wtorek
Asnyka, Boya-Żeleńskiego, Berenta, pl. Daniłowskiego, pl. Piłsudskiego, Micińskiego;

9 stycznia, środa
Orkana, Staffa, Syrokomli, Piętaka, Pola, Perzyńskiego;

10 stycznia, czwartek
Romanowskiego, Mochnackiego, Nabielaka, Lenartowicza, Anczyca, Brzechwy;

11 stycznia, piątek
Krasickiego, Karpińskiego, Wybickiego, Lindego, Kasprowicza 1 – 111a oraz 16 – 112;

12 stycznia, sobota
Klaczki, Potockiego, Tetmajera, Dygasińskiego, Gajcego, Ujejskiego, Zelenaya, Leśmiana;

13 stycznia, niedziela
Bończyka, Zawalna, Żmigrodzka, Kocha, Skwer Obrońców Helu, Zaleskiego, Goszczyńskiego;

14 stycznia, poniedziałek
Kasprowicza 2 – 6, Rowerowa, Jutrosińska;

15 stycznia, wtorek
Baczyńskiego, Brodzińskiego, Gąsiorowskiego, Kamieńskiego;

20 stycznia, niedziela
Kolęda uzupełniająca

Parafia Odkupiciela Świata

ul. Macedońska 2

Informacje wkrótce

Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus

ul. Osobowicka 129

2 stycznia, środa
ul. Jarocińska /do skrzyż. z Krotosz. od 15.30/ i Ćwiczebna

3 stycznia, czwartek
ul. Ostrowska /od 15.30/

4 stycznia, piątek
ul. Palisadowa, Opłotkowa i Żywopłotowa /od 15.30/

5 stycznia, sobota
ul. Jarocińska /pozostała część od 14.00/ i Wieluńska

6 stycznia, niedziela
ul. Św. Huberta, Osob. – wille, Witkowska /str. parzysta od 14.00/

Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

ul. Kamieńskiego 230

2 stycznia, środa
ul. Postolińska, Twardogórska
ul. Sulmierzycka, Złotowska, Wierzchowicka

3 stycznia, czwartek
ul. Rudawska, Bukowicka, Osiecka, Torowa
ul. Pakosławska (domki i bloki nr 32-40)

4 stycznia, piątek
Aleje Polanowickie, czyli ul. Polanowicka 8-8W i 10-10Y
Osiedle Milart, czyli ul. Kamieńskiego (bloki) numery: 263,265,267,269,271,273 oraz nr 275 i 277

5 stycznia, sobota
Żmigrodzka, Lekarska
ul. Poświęcka od 18 do 68 (bez numerów: 22, 22 A-P oraz 51 i 53) i ul. Poświęcka 1-16 (domki)
ul. Polanowicka (bez osiedla Aleje Polanowickie)
ul. Raszowska, Stradomska, Krośnicka, Skoroszowska, Osolska, Zawońska, Brzostowska, Cerekwicka

6 stycznia, niedziela
Pensjonat (Kamieńskiego 190) mieszkania od dołu
Pensjonat (Kamieńskiego 190) mieszkania od góry

Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

ul. Bałkańska 4

2 stycznia, środa
ul. Chorwacka 50, 52
ul. Chorwacka 54, 56
ul. Chorwacka 58, 60

3 stycznia, czwartek
Chorwacka 62, 64
Chorwacka 66, 68
Chorwacka nieparzyste 1-19 (domki)

4 stycznia, piątek
ul. Chorwacka 70, 72
ul. Chorwacka 74, 76, 78, 80
ul. Chorwacka 82, 84, 86, 88

5 stycznia, sobota
ul. Chorwacka 90, 92, 94, 96
ul. Osobowicka 13-23
ul. Osobowicka 25 do końca

7 stycznia, poniedziałek
ul. Czeska 1-18
ul. Czeska 19 do końca
ul. Morawska 1-14

8 stycznia, wtorek
ul. Morawska 15 do końca
ul. Jugosłowiańska (domki numery parzyste od Bałtyckiej 40-70)
ul. Jugosłowiańska 45-98 (najpierw nieparzyste od Bałtyckiej)

9 stycznia, środa
ul. Jugosłowiańska 70b – 132a
ul. Jugosłowiańska 100 – 144 (tylko parzyste)
ul. Jugosłowiańska 65c, 65d, 67

10 stycznia, czwartek
ul. Jugosłowiańska 69, 71, 73, 75
ul. Jugosłowiańska 77, 79, 81, 83
ul. Jugosłowiańska 85, 87, 89, 91

11 stycznia, piątek
ul. Jugosłowiańska 93, 95, 97, 99
ul. Jugosłowiańska 101, 103, 105, 107
ul. Jugosłowiańska 109, 111, 113

12 stycznia, sobota
ul. Obodrzycka, Lutycka i Bułgarska
ul. Bezpieczna 3-13
ul. Bezpieczna 15, 17, 29, 31

12 stycznia, niedziela
ul. Bezpieczna 33, 35, 37, 39
ul. Bezpieczna 41, 43, 45, 47
ul. Bezpieczna 49, 51, 53, 55

14 stycznia, poniedziałek
ul. Bezpieczna 57, 59, 61, 63
ul. Bezpieczna 65, 67, 69, 71
ul. Bezpieczna 73, 75, 77, 79

15 stycznia, wtorek
ul. Bezpieczna 81, 83, 85, 87
ul. Bezpieczna 89, 91 i Bałkańska
ul. Bezpieczna 10, 12

16 stycznia, środa
ul. Bezpieczna 14, 16
ul. Bezpieczna 18, 20
ul. Bezpieczna 22, 24

17 stycznia, czwartek
ul. Bezpieczna 26, 28
ul. Bezpieczna 30, 32
ul. Bezpieczna 34, 36

18 stycznia, piątek
ul. Bezpieczna 38, 40, 42, 44
ul. Bezpieczna 46, 48, 50, 52
ul. Serbska 2-16a

19 stycznia, sobota
ul. Serbska 17 do końca i Słowacka
ul. Łużycka 30-15a
ul. Łużycka 14a-2a

20 stycznia, niedziela
ul. Bezpieczna 28a, 30a, 32a
Kolęda uzupełniająca

Parafia św. Alberta Wielkiego
ul. Redycka 10/12

2 stycznia, środa
ul. Torfowa, ul. Bagatela.

3 stycznia, czwartek
ul. Sołtysowicka 32, 32a, b, c, d.

4 stycznia, piątek
ul. Sołtysowicka (pozostałe numery).

5 stycznia, sobota
ul. Lekcyjna numery nieparzyste od 1-169 (całość).

6 stycznia, niedziela, Trzech Króli
ul. Czytankowa,

7 stycznia, poniedziałek
ul. Lekcyjna numery parzyste.

8 stycznia, wtorek
ul. Wojaczka 1, numery parzyste 6, 8, 10, 12.

9 stycznia, środa
ul. Wojaczka 3 i 5.

10 stycznia, czwartek
ul. Wojaczka 7, 9, 11.

11 stycznia, piątek
ul. Redycka numery parzyste, ul. Marczewskiego.

12 stycznia, sobota
ul. Redycka numery nieparzyste, ul. Elementarzowa.

13 stycznia, niedziela
ul. Wojaczka 13 i 15.

14 stycznia, poniedziałek
ul. Wojaczka 17, 19.

15 stycznia, wtorek
ul. Wojaczka 21, ul. Przejazdowa, ul. Knastera.

16 stycznia, środa
ul. Gimnazjalna, ul. Fortowa.

17 stycznia, czwartek
al. Poprzeczna, ul. Falskiego,

20 stycznia, niedziela
kolęda uzupełniająca

Parafia św. Jadwigi

ul. Pęgowska 10

2 stycznia, środa
ul. Pęgowska 1b, 1c, 1a, 1d, 1e, 1f

3 stycznia, czwartek
ul. Pęgowska 2 – 23

4 stycznia, piątek
ul. Pęgowska 24 do końca, Zaziębie

5 stycznia, sobota
ul. Mikory

7 stycznia, poniedziałek
ul. Zagaje, Dalimira

8 stycznia, wtorek
ul. Zabłocie

Parafia św. Anny

ul. Zduńska 8

Psary
2 stycznia, środa
ul. Parkowa str. nieparzysta 1 - 27
ul. Parkowa str. parzysta 2 - 38

3 stycznia, czwartek
ul. Długa od Polnej do końca
ul. Rakowiecka i ul. Rzemieślnicza

4 stycznia, piątek
ul. Malinowa

5 stycznia, sobota
ul. Łąkowa

7 stycznia, poniedziałek
ul. Nowa
ul. Kasztanowa

8 stycznia, wtorek
ul. Wolności z dwóch stron

Wróć do listy parafii

KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - północ II (Sępolno)

Parafia św. Faustyny

ul. Jackowskiego 40

2 stycznia, środa
ul. Bacciarellego 16-40

3 stycznia, czwartek
ul. Bacciarellego 40a, 40B, 42-52

4 stycznia, piątek
ul. Canaletta 2, 2A, 6-10

5 stycznia, sobota
ul. Canaletta 3-101, 14-30

6 stycznia, niedziela
ul. Gersona 5-27

7 stycznia, poniedziałek
ul. Gersona 29-47

8 stycznia, wtorek
ul. Gersona 4-14

9 stycznia, środa
ul. Sempołowskiej 55 – 73

10 stycznia, czwartek
ul. Sempołowskiej 50-52, 64-74, ul. Norblina

11 stycznia, piątek
ul. Olszewskiego 61-119

12 stycznia, sobota
ul. Olszewskiego 123 – do końca (nr nieparzyste)

13 stycznia, niedziela
ul. Olszewskiego 116 – 178 (strona parzysta)

14 stycznia, poniedziałek
ul. Wyczółkowskiego, ul. Ślewińskiego

15 stycznia, wtorek
ul. Bartoszowicka, ul. Żmichowskiej

16 stycznia, środa
ul. Rodakowskiego, Michałowskiego, Orłowskiego

17 stycznia, czwartek
ul. Wojtkiewicza, Noakowskiego

18 stycznia, piątek
ul. Jackowskiego, Partyzantów

19 stycznia, sobota
ul. Pankiewicza, Żaka

20 stycznia, niedziela
ul. Braci Gierymskich

21 stycznia, poniedziałek
ul. Kotsisa 1-41, 2- 20

22 stycznia, wtorek
ul. Kotsisa 22-42,

23 stycznia, środa
ul. Stanisławskiego 1-35 (nr nieparzyste)

24 stycznia, czwartek
ul. Stanisławskiego 2-36 (nr parz.)

25 stycznia, piątek
ul. Mielczarskiego

26 stycznia, sobota
kolęda dodatkowa

Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia

ul. Wittiga 10

2 stycznia, środa
ul. Kazimierska nr 3-11;

3 stycznia, czwartek
ul. Kazimierska nr 13-25;

4 stycznia, piątek
ul. Kazimierska 27- 29, Ul. Olszewskiego numery 1-17 i 4-34

5 stycznia, sobota
ul. Dembowskiego nr 12-16 i 11-31 oraz ul. Partyzantów numery parzyste i nieparzyste;

6 stycznia, niedziela
Olszewskiego 23, 23a, 23,b 23 c

7 stycznia, poniedziałek
ul. Pugeta (cała), ul. Malczewskiego (cała);

8 stycznia, wtorek
ul. Tramwajowa (cała), ul. Wróblewskiego (cała),

9 stycznia, środa
ul. 9-go Maja (cała);

10 stycznia, czwartek
ul. Zielonego Dębu (cała), ul. Grottgera (cała);

11 stycznia, piątek
ul. Chełmońskiego (cała), ul. Kożuchowska (cała), ul. Czarnoleska (cała);

12 stycznia, sobota
ul. Wittiga (cała), ul. Biegasa (cała), ul. Wiwulskiego ul. Rzeźbiarska, ul. Urbańskiego;

13 stycznia, niedziela
ul. Siemiradzkiego (cała), ul. Brandta ul. Kossaka, ul. Fałata

19 stycznia, sobota
Kolęda uzupełniająca

Parafia św. Rodziny

ul. Monte Cassino 68
poniedziałek-piątek: od 16.00 do 21.00
sobota: od 14.00 do 21.00

2 stycznia, środa
ul. Głowackiego
ul. Jezierskiego

3 stycznia, czwartek
ul. Szanieckiego
ul. Godebskiego

4 stycznia, piątek
ul. Wysockiego

5 stycznia, sobota
ul. Kosynierów Gd. (26-58 parzyste)
ul. Kosynierów Gd. (2a-24 parzyste)

7 stycznia, poniedziałek
ul. Kosynierów Gd. (60-94 parzyste)
ul. Kosynierów Gd. (nieparzyste)

8 stycznia, wtorek
ul. Sowińskiego (numery nieparzyste)

9 stycznia, środa
ul. Sowińskiego (numery parzyste)

10 stycznia, czwartek
ul. Mierosławskiego

11 stycznia, piątek
ul. Konarskiego
ul. Smętna, Ściegiennego

12 stycznia, sobota
ul. Partyzantów (49-87 nieparzyste)
ul. Partyzantów (7-47 nieparzyste)

14 stycznia, poniedziałek
ul. Partyzantów (parzyste)
ul. Partyzantów (89-123 nieparzyste)

15 stycznia, wtorek
ul. Becka
ul. Pierwszej Dywizji, Waryńskiego

16 stycznia, środa
ul. Kasprzaka

17 stycznia, czwartek
ul. Okrzei

18 stycznia, piątek
ul. Nulla

19 stycznia, sobota
ul. Potebni

21 stycznia, poniedziałek
ul. Libelta

22 stycznia, wtorek
ul. Sierakowskiego
ul. Borelowskiego

23 stycznia, środa
ul. Plater

24 stycznia, czwartek
ul. Monte Cassino (1-43 nieparzyste)
ul. Monte Cassino (45-77 nieparzyste)

25 stycznia, piątek
ul. Żmichowskiej, Monte Cassino (parzyste)
ul. Mielczarskiego

26 stycznia, sobota
ul. Spółdzielcza

28 stycznia, poniedziałek
ul. Sempołowskiej
ul. Jackowskiego

29 stycznia, wtorek
ul. Stefczyka

30 stycznia, środa
ul. Abramowskiego

31 stycznia, czwartek
ul. Piramowicza, Korczaka
ul. Brata Alberta, Cicha, Jasna

1 lutego, piątek
ul. Promień (1-15 nieparzyste)
ul. Promień (parzyste, 17-31 nieparzyste)

2 lutego, sobota
ul. Promień (45-57 nieparzyste)
ul. Promień (33-45 nieparzyste)

4 lutego, poniedziałek
ul. Olszewskiego (34-76 parzyste)
ul. Olszewskiego (78-110 parzyste)

5 lutego, wtorek
ul. Dembowskiego (18-58 parzyste)
ul. Dembowskiego (60-96 parzyste)

6 lutego, środa
ul. Dembowskiego (nieparzyste)
ul. Dembowskiego (98-130 parzyste)

7 lutego, czwartek
Kolęda dodatkowa

Parafia Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

ul. Tatarakowa 1-3

2 stycznia, środa
Osadnicza, Strachocińska, numery parzyste od 44 do 82

3 stycznia, czwartek
Strachocińska numery parzyste od 88 do 114

4 stycznia, piątek
Strachocińska, parzyste od 122 do końca

5 stycznia, sobota
Zamoyskiego, Strachocińska, nieparzyste od 23 do 137

6 stycznia, niedziela
Wschodnia

7 stycznia, poniedziałek
Strachocińska, nieparzyste od 139 do 191

8 stycznia, wtorek
Strachocińska, nieparzyste od 199 do końca

9 stycznia, środa
Włościańska, nry parzyste od 2 do 34 b

10 stycznia, czwartek
Włościańska, nry parzyste od 36 do końca i nieparzyste od 63 do 29

11 stycznia, piątek
Włościańska od 1 do 27

12 stycznia, sobota
Odcinek

13 stycznia, niedziela
Wieśniacza

14 stycznia, poniedziałek
Badury, Kmieca

15 stycznia, wtorek
Słomiana, Siewna, Kołodziejska

16 stycznia, środa
Gitarowa, nry parzyste od 2 do 18

17 stycznia, czwartek
Gitarowa od 20 do końca i Perkusyjna, 19a, 21a, 23a, 25a

18 stycznia, piątek
Ubocze, Perkusyjna od 11 do 25

19 stycznia, sobota
Strumykowa, Dobrzykowicka

20 stycznia, niedziela
Nadolicka

21 stycznia, poniedziałek
Sobocińska, Perkusyjna od 27 do końca

22 stycznia, wtorek
Jaśkowicka i Gitarowa, nieparzyste od 1 do 9

23 stycznia, środa
Przy Torze i Gitarowa, nieparzyste od 11 do 49

24 stycznia, czwartek
Gitarowa od 51 do końca i Perkusyjna 11a, 13a, 15a, 17a,

25 stycznia, piątek
Narciarska i Rolnicza od 44 do 28

26 stycznia, sobota
Rolnicza 3-27

27 stycznia, niedziela
Błotna

1 lutego, piątek
Treski, Dobrackiego

2 lutego, sobota
Smocza

3 lutego, niedziela
Łaniewska

4 lutego, poniedziałek
Wołczyńska, Witosa

5 lutego, wtorek
Rataja, Drobuta

6 lutego, środa
Zagrodnicza od 1 do 23

7 lutego, czwartek

Radzionkowska, Zagrodnicza od 25 do końca

8 lutego, piątek
Wałowa, Zagajnikowa, Śródleśna,

9 lutego, sobota
Jelczańska, Laskowicka

10 lutego, niedziela
Wykładowa, wszystkie numery parzyste

11 lutego, poniedziałek
Niedziałkowskiego

12 lutego, wtorek

Wykładowa numery nieparzyste od 3 do 25

13 lutego, środa
Wykładowa, nieparzyste od 27 do końca

14 lutego, czwartek
Leśna

Wróć do listy parafii

KOLĘDA 2019. Dekanat Wrocław - północ III (Psie Pole)

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

ul. Starodębowa 30a

2 stycznia, środa
Pawłowicka 86 - 130

3 stycznia, czwartek
Pawłowicka od początku - 85, Jaśminowa

5 stycznia, sobota
Pruszowice: Słoneczna, Wiosenna, Letnia, Łozińska, Wrocławska, Leśna, Szczęśliwa, Radosna, Księżycowa, Gwiezdna, Pogodna, Spokojna

7 stycznia, poniedziałek
Pruszowice: Osiedlowa, Parkowa, Stawowa, Spacerowa, Różana, Konwaliowa, Wrzosowa, Liliowa, Lawendowa, Zielna

8 stycznia, wtorek
Daliowa

9 stycznia, środa
Krokusowa, Mieczykowa, Stokrotkowa

10 stycznia, czwartek
Malwowa, Azaliowa

11 stycznia, piątek
Przylaszczkowa, Złocieniowa, Ramiszów 60-87

12 stycznia, sobota
Pruszowice: Dębowa, Oleśnicka, Trzebnicka
Ramiszów 90-185

14 stycznia, poniedziałek
Widawska, Konwaliowa, Przebiśniegowa, Forsycjowa, Kwiatowa, Nagietkowa, Astrowa bez numeru 4

15 stycznia, wtorek
Bratkowa, Ruciana, Szarotkowa, Szafranowa

16 stycznia, środa
Starodębowa, Astrowa 4

17 stycznia, czwartek
Barwinkowa, Liliowa, Mirtowa

18 stycznia, piątek
Jeziorowa, Sasankowa

19 stycznia, sobota
Przedwiośnie

Parafia św. Jakuba i św. Krzysztofa

ul. Bolesława Krzywoustego 291

2 stycznia, środa
ul. Piwnika 101 - 113 ; ul. Kiełczowska od 10 (12,14,16) do 16A.

3 stycznia, czwartek
ul. Miłostowska 1 - 9; ul. Kiełczowska od 18 (18A, 18B, 18C, 20, 22) do 22A.

4 stycznia, piątek
Miłostowska 10-17; ul. Kiełczowska od 24 (28, 28A, 30, 32, 39, 40, 43-LZN, 47) - do 49.

5 stycznia, sobota
ul. Miłostowska 18 - 25; Mulicka - cała (1,2,3,4,5,6,6a,7,11)
(dalszy ciąg kolędy na ul. Miłostowskiej – będzie w tygodniu po 6 stycznia). Ministranci dzień wcześniej powiadomią poszczególne rodziny o wizycie księdza

Parafia św. Jacka

ul. Miłoszycka 20 A

2 stycznia, środa
ul. Chłopska numery parzyste

3 stycznia, czwartek
ul. Chłopska (nieparzyste) i Szczycieńska

4 stycznia, piątek
ul. Kowalska (parzyste)

5 stycznia, sobota
ul. Kowalska – (nieparzyste)

7 stycznia, poniedziałek
ul. Działdowska i Niborska

8 stycznia, wtorek
ul. Gołdapska i Lechitów

Parafia św. Jana Apostoła

ul. Królewska 30

2 stycznia, środa
Zatorska 60 do 78 (numery parzyste)

3 stycznia, czwartek
Zatorska 80 do 110d (numery parzyste)

4 stycznia, piątek
Zatorska 112 do 126 (numery parzyste), 43 do 59 (numery nieparzyste)

5 stycznia, sobota
Zatroska 61 do 67b (numery nieparzyste)

Parafia św. Kazimierza

ul. Litewska 1

2 stycznia, środa
Malborska
Rzeczna
Szewczenki

3 stycznia, czwartek
Sienna, Nadbrzeżna
Mazepy
Palacha, Witebska
Kordiana, Bławatna

4 stycznia, piątek
Miejska
Grodzieńska
Dłutowa, Mroźna
Nowogródzka

5 stycznia, sobota
Kowieńska

7 stycznia, poniedziałek
Franki, Lidzka
Żmudzka 1-11

8 stycznia, wtorek
Żmudzka 13-15
Żmudzka nowe osiedle 25-35

9 stycznia, środa
Żmudzka 17-19
Litewska 50-58
Litewska 62-72
Żmudzka 21-23

10 stycznia, czwartek
Kiełczowska 135-137
Kiełczowska 143-145
Kiełczowska 155-165
Kiełczowska 139-141

11 stycznia, piątek
Kiełczowska 125-131
Kiełczowska 115-123
Kiełczowska 93-101
Kiełczowska 103-113

12 stycznia, sobota
Kiełczowska 65-73
Kiełczowska 91-83
Kiełczowska 53-63

14 stycznia, poniedziałek
Litewska 42-46
Litewska 30-34
Litewska 24-28
Litewska 36-40

15 stycznia, wtorek
Litewska 16
Litewska 14
Litewska 12

16 stycznia, środa
Litewska 6
Litewska 8
Litewska 10
Litewska 4

17 stycznia, czwartek
Inflancka 23-29
Inflancka 31-37
Litewska 2
Inflancka 15-21

18 stycznia, piątek
Inflancka 7-11
Inflancka 1-5
Inflancka 1-5
Inflancka 7-11

19 stycznia, sobota
Poleska 40-36
Poleska 32-28
Poleska 46-42

21 stycznia, poniedziałek
Litewska 20
Poleska 20-26
Poleska 2-8
Poleska 10-18

22 stycznia, wtorek
Poleska 1-7
Poleska 13-23
Poleska 9-11

23 stycznia, środa
Poleska 27-29
Poleska 39-41
Poleska 35-37
Poleska 31-33

24 stycznia, czwartek
Kiełczowska 51c, 51d, 51 e
Poleska 47
Poleska 43-45
Kiełczowska 51, 51a, 51b

25 stycznia, piątek
Gorlicka 74, 76, 78
Gorlicka 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92
Gorlicka, 68, 70, 72

26 stycznia, sobota
Gorlicka 60,62
Gorlicka 65-73
Gorlicka 64,66

27 stycznia, niedziela
Litewska 23, 27, 33-59
Kolęda na życzenie
Gorlicka 54 a-d, 56 a-d, 58 a-d

Wróć do listy parafii

Wideo

Materiał oryginalny: Kiedy przyjdzie ksiądz po kolędzie [PLAN KOLĘD, ADRESY, GODZINY] - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 91

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
g
gosciu

Skoro w wykazie nie ma Parafii św.Jadwigi w Lesnicy to dlaczego place podatki na rzecz Wroclawia?

zgłoś
K
Katolik

W mojej parafii ksiądz odwiedza wiernych od 10 do 15 codziennie dziwne tak jakby nie chciał spotkać nikogo.Gdy trafi do niepracujących mówi ,,ludzie są dla mnie" zaprzeczenie wszystkiego.Czas wymienić tego księdza proboszcza. Wstyd.

zgłoś
O
Ola

Czekaliśmy na księdza podanym terminie. Nie przeszedł.

zgłoś
J
Jozek gnijaca watroba

Ja bym z tobą się napił, ale kilonek, to mało.

zgłoś
j
juz piszą

jak się zgłosicie do redaktora na pewno napisze

zgłoś
k
kto chce

ten wpuszcza i kasę daje ;) nic komu do tego

zgłoś
P
Piotr

Czy ktoś jeszcze wpuszcza katabasów ? współczuję.

zgłoś
G
Gość

...bo wystarczy mu, że wlazł już do naszego kraju i na każdego mieszkańca ma wpływ przez jego władze.
Dlatego nie można być obojętnym na to "kolędowanie". Należy reagować. Intruza trzeba przegonić.

zgłoś
p
prawie

bo i tak łażą mi po klatce schodowej i dzwonią do drzwi

zgłoś
J
Jola

:)

zgłoś
P
POŁUDNIA

ODCZUWAM ULGĘ ;)

zgłoś
J
Jola

Powiedz jeszcze coś zajmującego, proszę.

zgłoś
Ż
ŻE DZIŚ WYPRÓŻNIŁEM SIĘ

WZORCOWO ;)

zgłoś
J
Jola

TY masz tyle mądrego do powiedzenia. Ohhhhhhh

zgłoś
G
Gość

MY SOM JUŻ AMERYKANY ;)

zgłoś
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3