Bieńkowice
Biskupin
Bartoszowice
Borek
Brochów
Dąbie
Gaj
Gajowice
Gądów
Grabiszyn
Grabiszynek
Huby
Jagodno
Jerzmanowo
Jarnołtów
Karłowice
Klecina
Kleczków
Kowale
Księże
Kuźniki
Krzyki
Leśnica
Ligota
Lipa Piotrowska
Maślice
Muchobór Mały
Muchobór Wielki
Nadodrze
Nowy Dwór
Ołbin
Ołtaszyn
Oporów
Osiniec
Osobowice
Pawłowice
Pilczyce
Kozanów
Partynice
Popowice Płn.
Popowice Płd.
Plac Grunwaldzki
Polanowice
Poświętne
Powstańców Śląskich
Pracze Odrzańskie
Przedmieście Oławskie
Przedmieście Świdnickie
Psie Pole
Rędzin
Różanka
Sołtysowice
Stare Miasto
Strachocin
Strachowice
Sępolno
Swojczyce
Szczepin
Szczytniki
Świniary
Tarnogaj
Widawa
Wojnów
Wojszyce
Zacisze
Zalesie
Zawidawie
Żerniki
Okręg wyborczy nr 1
Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn, Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Dominik Kłosowski
2. Jerzy Skoczylas
3. Magdalena Nowak
4. Anna Daleszyńska
5. Agna Krasińska
6. Małgorzata Wójcik
7. Iwona Włodarczyk
8. Jan Chmielewski
Prawo i Sprawiedliwość
1. Janusz Chudzik
2. Małgorzata Kellner
3. Urszula Mrozowska
4. Barbara Dobrzańska-Buczek
5. Justyna Mikołajczyk
6. Elżbieta Klubińska
7. Jerzy Skoczylas
8. Edward Pałysa
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Jacek Sutryk
2. Agata Gwadera
3. Andrzej Puzio
4. Mateusz Jędrachowicz
5. Igor Wójcik
6. Łukasz Wyszkowski
7. Agata Mazur
7. Jolanta Niezgodzka
Bezpartyjny Wrocław
1. Krzysztof Matolicz
2. Anna Kuś
3. Bartosz Jungiewicz
4. Elżbieta Banot
5. Władysław Andrejewicz
6. Teresa Pancewicz
7. Patrycja Nocula-Rydz
8. Jan Lupomesky
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Jerzy Michalak
2. Izabela Duchnowska
3. Tomasz Szymczyszyn
4. Sylwia Semeniuk - Przymęcka
5. Joanna Kamecka
6. Agata Wawryniuk
7. Paweł Lorkowski
8. Małgorzata Subzda
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Bartłomiej Drogosz
2. Anna Szurmak
3. Piotr Chodor
4. Stanisław Paderewski
5. Renata Kwapisz
6. Janusz Piechota
7. Krystyna Orzechowska
8. Edyta Drogosz
Komitet KUKIZ'15
1. Zbigniew Jarząbek
2. Joanna Mitłaszewska
3. Mikołaj Statkiewicz
4. Marcin Bogucki
5. Jacek Bylica
6. Halina Bielecka
7. Jolanta Dumnicka
8. Andrzej Zajst
Komitet Jesteśmy Stąd
1. Anna Bienias
2. Karolina Kondracka
3. Małgorzata Merta
4. Andrzej Sompoliński
5. Marta Sompolińska
6. Michał Laskowski
7. Agata Klakoćar
8. Adam Jachimowicz
Partia Zieloni
1. Paweł Pomian
2. Katarzyna Fedyk
3. Andrzej Sobuńko
4. Agnieszka Ciechowicz
5. Jacek Tabisz
6. Aleksandra Mazurkiewicz
7. Hana Reisigová-Kielawska
Komitet Wolni i Solidarni
1. Arkadiusz Chwaścik
2. Urszula Bukała
3. Henryk Kula
4. Justyna Szychowiak
5. Irena Bożycka
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Wojciech Browarny
2. Halina Bielecka-Gołka
3. Michał Sznajder
4. Katarzyna Boratyn
5. Artur Stępień
6. Marta Szumielewicz
7. Jan Niemiec
8. Magdalena Tuła
Okręg wyborczy nr 2
Swojczyce, Strachocin, Wojnów, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze, Zalesie, Szczytniki, Biskupin, Sępolno, Dąbie, Bartoszowice
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Bohdam Aniszczyk
2. Leon Susmanek
3. Wanda Ziembicka-Has
4. Beata Śnieżek
5. Anna Witkowska
6. Bożena Bamwenda
7. Robert Wagner
Prawo i Sprawiedliwość
1. Piotr Maryński
2. Tomasz Motyka
3. Ryszard Cebryń
4. Iwona Szyrocka
5. Grażyna Chlewicka
6. Daniel Butyter
7. Marta Płońska
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Piotr Uhle
2. Henryk Koczan
3. Marta Kozłowska
4. Malwina Szczygłowska-Hołubowicz
5. Marek Zalewski
6. Jacek Boniecki
7. Agnieszka Superson-Wińkowska
Bezpartyjny Wrocław
1. Karol Przywara
2. Magdalena Janusik
3. Tomasz Kozłowski
4. Marta Muraszkowska
5. Kamila Drelich
6. Paweł Kierakowicz
7. Marzena Klakocar
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Przemysław Filar
2. Mariusz Tomczak
3. Agnieszka Wolska
4. Ewa Poźniak
5. Stanisław Piątek
6. Elżbieta Majchrzak
7. Mariusz Tokarz
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Małgorzata Łabędzka
2. Szymon Styrczula
3. Dariusz Stępiński
4. Marta Czech
5. Mariola Ochmann
6. Ewa Pałac
7. Dominik Warzecha
Komitet KUKIZ'15
1. Halszka Bielecka
2. Rafał Jurneczko
3. Bogusława Jarząbek
4. Tadeusz Kiliński
5. Łukasz Brożek
6. Zdzisława Zajst
7. Andrzej Koleśnik
Komitet Jesteśmy Stąd
1. Joanna Gibasiewicz
2. Marek Nawara
3. Wojciech Elżbieciak
4. Leszek Boczek
5. Katarzyna Krajewska
Partia Zieloni
1. Małgorzata Tracz
2. Robert Reisigová-Kielawski
3. Danuta Pozlewicz
4. Przemysław Paluszek
5. Małgorzata Kaliczak
6. Zbigniew Kośnicki
7. Patrick Kozakiewicz
Komitet Wolni i Solidarni
1. Małgorzata Porębska
2. Damian Widera
3. Paweł Wiśniewski
4. Krzysztof Cyrnek
5. Elżbieta Kuczyńska-Kula
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Alina Szeptycka
2. Maciej Pokrzywa
3. Magdalena Rozwadowska
4. Andrzej Chałupniak
5. Katarzyna Danielewska-Drzazga
6. Jarosław Skórski
7. Bożena Powaga
Okręg wyborczy nr 3
Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Jarosław Krauze
2. Bronisława Rosińska
3. Jan Piontek
4. Sylwia Szurant
5. Stanisław Rogala
6. Agnieszka Piskorska
7. Łukasz Malitowski
Prawo i Sprawiedliwość
1. Mirosław Lach
2. Robert Grzechnik
3. Robert Łapot
4. Bogusław Kryszczuk
5. Agnieszka Torzewska
6. Ewa Pokusińska-Martowicz
7. Anna Dimmich-Szałkowska
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Jarosław Charłampowicz
2. Agnieszka Rybczak
3. Maciej Wiśniewski
4. Piotr Lipiński
5. Aleksandra Pieńczykowska
6. Maria Stawicka
7. Krzysztof Zalewski
Bezpartyjny Wrocław
1. Krzysztof Bielański
2. Joanna Rosińczuk
3. Tomasz Turalski
4. Katarzyna Kocik
5. Martyna Prawdzik
6. Michał Aksak
7. Adam Przybyszewski
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Aleksandra Lemańska
2. Piotr Palacz
3. Jolanta Bielańska
4. Katarzyna Baron
5. Konrad Rychlewski
6. Iwona Piątek
7. Marek Hamerlik
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Katarzyna Walczyk
2. Jerzy Żłobiński
3. Anna Sochańska
4. Małgorzata Toporek
5. Zbigniew Nysler
6. Anna Szczepuła
7. Mateusz Brandt
Komitet KUKIZ'15
1. Krzysztof Mojzesowicz
2. Aleksandra Wabik
3. Stefan Skotis
4. Andrzej Gliński
5. Marta Jasińska
6. Zofia Bogdanowicz
7. Gerard Dudziński
Komitet Jesteśmy Stąd
1. Michał Sawicki
2. Andrzej Wilk
3. Katarzyna Całus
4. Paweł Dziewulski
5. Marlena Kaczmarek
Partia Zieloni
1. Martyna Wilk
2. Krzysztof Tyczyński
3. Magdalena Banach
4. Witold Miklaszewski
5. Ewa Śpiewak
6. Adam Komarnicki
7. Beata Luba-Lewicka
Komitet Wolni i Solidarni
1. Tomasz Małek
2. Tadeusz Wosinek
3. Ewa Boerner
4. Norbert Widera
5. Martyna Jaśkiewicz
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Natalia Pancewicz
2. Marcin Czerwiński
3. Anna Gajdzińska
4. Grzegorz Karcz
5. Natalia Kwaśnicka
6. Maciej Szcześniak
7. Anna Kowalczyk-Derlęga
Okręg wyborczy nr 4
Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki, Partynice, Klecina, Oporów
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Bartłomiej Ciążyński
2. Jacek Ossowski
3. Marzena Szocińska-Klein
4. Alicja Lewandowska
5. Dobrosława Binkowska
6. Krzysztof Szłapka
7. Krzysztof Szczerba
Prawo i Sprawiedliwość
1.Andrzej Kilijanek
2. Anita Wojtasik
3. Wojciech Świderski
4. Waldemar Krowiński
5. Urszula Stopa
6. Wilhelm Semaniszyn
7. Aleksandra Dutka
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Sebastian Lorenc
2. Dorota Galant
3. Michał Młyńczak
4. Edyta Skuła
5. Anna Przyjemska-Śpiewak
6. Przemysław Gruca
7. Stanisław Dzierniejko
Bezpartyjny Wrocław
1. Katarzyna Obara-Kowalska
2. Paweł Bochen
3. Ewelina Niźnik
4. Patryk Ciechanowski-Mirek
5. Katarzyna Hałaczkiewicz
6. Marek Granowicz
7. Małgorzata Burnecka
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Agnieszka Kubit
2. Tomasz Jakub Sysło
3. Agnieszka Nehring
4. Mateusz Cedro
5. Magdalena Wersocka
6. Paweł Cymbor
7. Wiktoria Bobowiec
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Regina Liszka
2. Mirosław Krawczyk
3. Joanna Kuriata
4. Adam Kruciński
5. Klaudia Leszczyńska
6. Iwona Zybała
7. Kuba Sieczka
Komitet KUKIZ'15
1. Witold Studniarczyk
2. Magdalena Zglińska
3. Sebastian Gonciarz
4. Jarosław Kuciapiński
5. Iwona Piotrowska
6. Przemysław Wiślicki
7. Irena Studniarczyk
Komitet Jesteśmy Stąd
1. Agata Pacholska
2. Mateusz Sokolik
3. Maciej Olearczuk
4. Grzegorz Pietruszczak
5. Aneta Cinglewicz
6. Adrian Godniewicz
Partia Zieloni
1. Julia Rokicka
2. Jerzy Luty
3. Irena Terpiłowska
4. Wojciech Ośmiałowski
5. Jacek Uryn
6. Edward Krzyżak
7. Joanna Furtak-Pobrotyn
Komitet Wolni i Solidarni
1. Marek Rządkowski
2. Marta Terkiewicz
3. Jadwiga Ilnicka
4. Tomasz Barański
5. Arkadiusz Szir
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Marta Stożek
2. Łukasz Olszewski
3. Dorota Kłodnicka
4. Robert Dąbrowski
5. Aleksander Mosingiewicz
6. Emilia Kolus
Okręg wyborczy nr 5
Szczepin, Gądów, Popowice Pd., Pilczyce, Kozanów, Popowice Pn.
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Czesław Cyrul
2. Małgorzata Zawada
3. Jolanta Furdyna
4. Władysław Szopa
5. Kaja Bryx
6. Renata Witkowska
7. Jacek Owczarek
Prawo i Sprawiedliwość
1. Dariusz Piwoński
2. Michał Piechel
3. Ewelina Kondziela
4. Tadeusz Szczyrbak
5. Ewa Goumissi
6. Aleksandra Gumkowska
7. Leszek Nowakowski
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Tadeusz Grabarek
2. Renata Granowska
3. Dariusz Ślusarek
4. Adam Kosmecki
5. Anna Krupowicz
6. Aleksandra Padiasek
7. Krzysztof Kulig
Bezpartyjny Wrocław
1. Dariusz Mącarz
2. Karolina Tybor
3. Bartłomiej Matura
4. Emilia Chmura
5. Łukasz Walaszczyk
6. Eleonora Maras
7. Jacek Hamkało
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Tomasz Owczarek
2. Aleksandra Taras
3. Rafał Kowalski
4. Daniel Karpowicz
5. Anna Sokół
6. Ewa Trzeciak-Cymbor
7. Krzysztof Rink
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Ewa Kostrzewa
2. Ewa Fiedorowicz
3. Aleks Szewczuk
4. Zbigniew Gala
5. Magdalena Paździor
6. Zuzanna Niżałowska
7. Sylwester Adamczyk
Komitet KUKIZ'15
1. Grażyna Walczak
2. Teresa Tadeuszyk
3. Krzysztof Garczarek
4. Kamila Szczepaniak
5. Marcin Maras
6. Mirosław Żygadło
7. Waldemar Wietrzykowski
Partia Zieloni
1. Mateusz Hertman
2. Sylwestra Kuranda-Laskowska
3. Arkadiusz Nowicki
4. Barbara Osłowska-Spychalska
5. Krzysztof Poluch
6. Wioletta Rusinek
7. Krzysztof Mroczko
Komitet Wolni i Solidarni
1. Mieczysław Maj
2. Sabina Talaga
3. Aleksander Gostyński
4. Agnieszka Małek
5. Maria Żakowska
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Agnieszka Wywrot
2. Tomasz Warulik
3. Daria Sudoł
4. Paweł Zięba
5. Dorota Skórska
6. Krzysztof Łazarczuk
7. Anna Staniorowska
Okręg wyborczy nr 6
Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo, Jarnołtów, Strachowice, Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Tomasz Hanczarek
2. Marlena Joks
3. Urszula Wanat
4. Maciej Chładziński
5. Bartosz Smoliński
6. Łukasz Kocur
7. Ewa Glińska
8. Krzysztof Wydrowski
Prawo i Sprawiedliwość
1. Sergiusz Kmiecik
2. Łukasz Olbert
3. Jarosław Góral
4. Krystyna Przygoda
5. Andrzej Wrona
6. Agnieszka Pełech-Pyrsz
7. Mirosław Skupień
8. Jolanta Hajewska
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Michał Górski
2. Paweł Karpiński
3. Anna Pietrońska
4. Joanna Stasiak
5. Arkadiusz Kęsoń
6. Ewelina Stysiak
7. Tomasz Kucharski
8. Maciej Zieliński
Bezpartyjny Wrocław
1. Patryk Hałaczkiewicz
2. Wojciech Partyka
3. Jakub Szrajber
4. Dorota Dzioba
5. Teresa Marcinów
6. Michał Tekliński
7. Bożena Wyszomirska-Pióro
8. Karolina Serafin
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Sławomir Czerwiński
2. Katarzyna Pacyna
3. Michał Garstka
4. Elżbieta Krzak
5. Wojciech Biskup
6. Grażyna Skurczyńska
7. Magdalena Orłoś
8. Andrzej Michalak
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Iwona Górak
2. Ryszard Lubecki
3. Anna Jędrzejczak
4. Krzysztof Pałac
5. Marcin Żechałko
6. Stanisława Liszka
Komitet KUKIZ'15
1. Iwo Matecki
2. Agnieszka Kożuch
3. Bartosz Michalak
4. Dariusz Kłodnicki
5. Aleksandra Gross
6. Krzysztof Martyniak
7. Łukasz Macałaał
8. Agnieszka Krassowska
Komitet Mateusza Adamczyka
1. Mateusz Adamczyk
2. Marta Świątek
3. Mateusz Górecki
4. Ewa Oraczyńska
5. Adrian Stegliński
6. Maria Adamczyk
Partia Zieloni
1.Piotr Tegnerowicz
2. Aneta Dukszto
3. Aleksandra Szczygieł
4. Krzysztof Piłat
5. Joanna Zamaria-Kłyk
6. Dorota Kozłowska
7. Robert Suligowski
8. Olga Słodkowska
Komitet Wolni i Solidarni
1. Zbigniew Barański
2. Elżbieta Wojtuś
3. Henryk Charucki
4. Maria Mączyńska-Bobek
5. Sylwia Szir
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Marta Lempart
2. Artur Brzozowski
3. Lidia Kułaga
4. Tomasz Stereńczak
5. Agata Kreska
6. Wiesław Kułaga
7. Justyna Hołyńska
8. Robert Wojciechowski
Okręg wyborczy nr 7
Karłowice, Różanka, Kowale, Psie Pole, Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice, Poświętne, Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice, Rędzin
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Dutkiewicza-Sojusz dla Wrocławia
1. Agnieszka Kędzierska
2. Paweł Rańda
3. Kasper Zaręba
4. Marzena Mickiewicz
5. Hanna Szłapka
6. Marcin Nowakowski
7. Maciej Nikolczuk
Prawo i Sprawiedliwość
1. Robert Pieńkowski
2. Michał Kurczewski
3. Mariola Skowron
4. Beata Ochman
5. Paweł Bamberski
6. Alicja Wysoczańska
7. Michał Zaporowski
Koalicja Obywatelska - Platforma i Nowoczesna
1. Ewa Wolak
2. Magdalena Razik-Trziszka
3. Mateusz Żak
4.Mikołaj Brachmański
5. Grzegorz Krzak
6. Daria Gilar
7. Mieczysław Konik
Bezpartyjny Wrocław
1. Grzegorz Maślanka
2. Katarzyna Figaszewska
3. Rafał Włodarski
4. Łukasz Ziarkowski
5. Monika Wójta-Kempa
6. Katarzyna Klimkowska
7. Jacek Orzechowski
Bezpartyjny Ruch Obywatelski Jerzego Michalaka
1. Aleksander Obłąk
2. Przemysław Zankowski
3. Daria Lorenz
4. Henryk Kozłowski
5. Jagoda Olczak
6. Izabela Smolarczyk
7. Radosław Skawski
Komitet Jarka Bogusławskiego
1. Krzysztof Tarnawski
2. Wojciech Olszewski
3. Magdalena Krajewska
4. Janina Juszczak
5. Ewa Jasiukiewicz
6. Jerzy Olenderek
7. Wojciech Szymanek
Komitet KUKIZ'15
1. Grzegorz Święcicki
2. Bogdan Napierała
3. Joanna Wróbel
4. Danuta Bober
5. Mariusz Gajda
6. Magdalena Trojanowska
Partia Zieloni
1. Marek Wąsowski
2. Joanna Nawrot
3. Piotr Gabara-Piętka
4. Anna Salamon
5. Anna Pasikowska
6. Maria Mazurkiewicz
7. Piotr Wyborski
Komitet Wolni i Solidarni
1. Agnieszka Marczak
2. Izabella Zambrzycka
3. Tadeusz Szczerba
4. Przemysław Godowski
5. Halina Łoboda
Komitet Wrocław dla Wszystkich
1. Tadeusz Mincer
2. Joanna Lebiedzińska
3. Grzegorz Stachowiak
4. Marzena Gabryk
5. Jarosław Folusz
6. Ewa Łukasiewicz
7. Krzysztof Bełkowski
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?