Jesteś kierowcą ciężarówki? Weź udział w bezpłatnych...

  Jesteś kierowcą ciężarówki? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach

  BO

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Od 4 do 7 kwietnia w Długołęce potrwają bezpłatne szkolenia dla kierowców ciężarówek. Uczestnicy dowiedzą się przede wszystkim, jak jeździć efektywniej i bezpieczniej. Zapisy już trwają.
  Już za niespełna dwa tygodnie w województwie dolnośląskim rozpoczną się bezpłatne szkolenia w ramach drugiej edycji akcji „Profesjonalni kierowcy”. Kierowcy mogą skorzystać z szansy na zdobycie praktycznych umiejętności i podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych.

  Kursy organizowane w ramach akcji są bezpłatne. Zapisy na szkolenia ruszyły na początku marca. Rejestracja na kursy w Długołęce zakończy się 31 marca.
  Osoby zainteresowane udziałem muszą wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej www.profesjonalnikierowcy.pl. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie w dniu szkolenia ważnego prawa jazdy kategorii C+E oraz brak zatrudnienia na stanowisku kierowcy zawodowego w firmie z branży transportowej.

  W 2016 roku w ramach akcji „Profesjonalni kierowcy” takie szkolenie ukończyło 100 osób. Organizatorzy zapowiadają, że w tegorocznej edycji będzie ich trzykrotnie więcej.

  – W ubiegłym roku akcja obejmowała 12 sesji szkoleniowych, które odbywały się w centralnej części kraju. Tym razem zajęcia zorganizujemy w różnych regionach Polski. W trakcie 15 sesji planujemy przeszkolić 300 osób, które po zakończeniu kursu otrzymają od nas specjalny certyfikat – zapowiada Marcin Majak, Marketing Manager Renault Trucks.

  Dane kierowców, którzy uzyskają certyfikat, trafią następnie do specjalnej bazy, do której będą miały dostęp największe firmy transportowe i logistyczne w kraju. To zwiększy szanse na znalezienie stabilnej i atrakcyjnej finansowo pracy w firmach o międzynarodowym zasięgu.

  Nowością w tegorocznej edycji akcji jest także specjalna kampania Volvo Trucks, w ramach której firma dofinansuje szkolenia kwalifikacji wstępnej dla 100 przyszłych kierowców.

  Uczestnicy tegorocznych szkoleń nauczą się nie tylko, jak jeździć bardziej efektywnie, ale przede wszystkim zwiększą swoją wiedzą na temat bezpiecznej jazdy.

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Co znaczy ważne prawo jazdy

  gość (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  Prawo jazdy jest zawsze ważne bezterminowo


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  no

  i (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  dlatego to szkolenie nie jest dla ciebie. Zawodowy kierowca wie co to znaczy ważne prawo jazdy .


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mowisz o korporacyjnie dostosowywanych...

  dlugo_pis (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  ...ustawach przez grupy nacisku które by zapewnić sobie zyski nie zawsze uczciwe przepchaja przez okraglak wszystko co slepi i glusi przyklepia?samo pozwolenie na prowadzenie nie oznacza ze stales...rozwiń całość

  ...ustawach przez grupy nacisku które by zapewnić sobie zyski nie zawsze uczciwe przepchaja przez okraglak wszystko co slepi i glusi przyklepia?samo pozwolenie na prowadzenie nie oznacza ze stales sie kierowca...do tego trzeba miec dryg i powołanie nie tylko na księdza...szkolen nigdy za wiele bo to forum wymiany doświadczeń...szkoda,ze znów kasa z oproznianego budżetu ma tu znaczenie jak widac po restrykcjach udziału...gdzie dzis znalezc bezrobotnego szofera?chyba na Antarktydzie...zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo