MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: ODDZIAŁ HUTA MIEDZI LEGNICA...
fot. KGHM

Jest praca w KGHM. Firma ma 50 wolnych etatów w fabryce, magazynie, biurach [OFERTY]

SPECJALISTA DS. INFORMACJI

Miejsce pracy: ODDZIAŁ HUTA MIEDZI LEGNICA

Zakres obowiązków:
Zapewnianie merytorycznej i technicznej obsługi informacyjnej komórek organizacyjnych Huty oraz koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Departamentem Komunikacji i CSR a Oddziałem HML.

Zadania:
1. Przygotowywanie audycji i programów informacyjnych do radiowęzła zakładowego oraz wewnętrznej Telewizji KGHM.
2. Koordynacja przepływu wszelkich istotnych informacji zarówno dla Oddziału jak i dla całej Spółki pomiędzy Departamentem Komunikacji i CSR a Oddziałem, oraz bieżąca współpraca z Departamentem Komunikacji.
3. Ścisła współpraca przy tworzeniu wydawnictw wewnętrznych (zgłaszanie tematów, przygotowywanie informacji, pisanie tekstów, wykonywanie zdjęć itp.) oraz programu TV KGHM.
4. Merytoryczna i techniczna obsługa informacyjna komórek organizacyjnych Huty, w tym m.in.: obsługa i nadzór nad Intranetem w zakresie należącym do Oddziału, obsługa wizyt przedstawicieli mediów, wykonywanie zdjęć, obsługa spikerska uroczystości w miarę potrzeb dyrekcji, przygotowywanie scenariuszy imprez okolicznościowych, nadzór nad dostępnością informacji dla pracowników dot. imprez, wycieczek, itp.
5. Nadzór nad stosowaniem Systemu Identyfikacji Wizualnej w Oddziale.
6. Prowadzenie bieżącego przeglądu prasy lokalnej i informowanie dyrekcji Huty o ukazujących się w czasopismach informacji dotyczących całej Spółki KGHM Polska Miedź S.A.
7. Prowadzenie spraw związanych z zamawianiem prenumeraty prasy codziennej, czasopism oraz wydawnictw fachowych.

Wymagania:
Wykształcenie średnie ogólne/ profilowane.
3 lata stażu pracy na stanowisku administracyjnym lub dziennikarskim (przy wykształceniu średnim) 1 rok stażu pracy na stanowisku administracyjnym lub dziennikarskim (przy wykształceniu wyższym)
Podstawowa znajomość warsztatu dziennikarskiego oraz prawa administracyjnego i ekonomii, zaawansowana znajomość obsługi urządzeń audiowizualnych i programów komputerowych wspomagających wykonywanie powierzonych obowiązków.
Komunikatywność, rzetelność, energiczność, entuzjazm, umiejętność współpracy.

Mile widziane:
Pożądane wykształcenie wyższe.
Doskonalenie zagadnień dotyczących public relations.