Nie ma wątpliwości, że Jessica Miemiec to najjaśniejszy punkt 5. edycji "Rolnik szuka żony" i doskonały przykład historii od zera do bohatera. 24-latka z Leszna zawróciła w głowie nie tylko Krzysztofowi, który zdecydował się zaprosić ją do swojego domu, ale również internautom. Ci początkowo nie byli dla niej zbyt przychyli, nazywając ją "zaginioną siostrą Godlewską", ale wkrótce ich nastawienie i postrzeganie Jessiki zmieniło się dosłownie o 180 stopni.

Studentka wrocławskiej szkoły kosmetycznej ujęła miliony widzów swoją autentycznością i po prostu: byciem sobą. W pamięci na długo zostaną nam jej powiedzonka i gafy, które popełniła w show TVP.

Jessica - kandydatka Krzysztofa ulubienicą widzów. Przed programem wyglądała zupełnie inaczej!

Redakcja serwisu Telemagazyn.pl postanowiła sprawdzić, jaka prywatnie jest uczestniczka "Rolnik szuka żony". To waśnie Jessica Miemiec została gwiazdą 3. odcinka programu "MiauCzat", w którym znani, w towarzystwie uroczych kociaków odpowiadają na pytania od widzów i naszej redakcji.

Czy po występie w "Rolnik szuka żony" planuje skupić się na nauce, czy kontynuować dalszą karierę w telewizji? Co sądzi o programie "Warsaw Shore" i czy chciałaby wystąpić w tego typu formacie? Tylko u nas Jessica z "Rolnik szuka żony" zaprezentowała prawidłową technikę dojenia krowy i zdradziła swoje najskrytsze tajemnice!

Powiedzenia Jessiki z show TVP stały się już internetowymi klasykami. Czy tym razem będzie podobnie? Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

Podoba Ci się Miauczat? Subskrybuj Telemagazyn, a nie ominie Cię kolejny odcinek!