Górnik Łęczna - Górnik Polkowice 1:2. Porażka beniaminka z Polkowic na koniec roku

Górnik Polkowice kończy 2019 rok porażką. Beniaminek II ligi w 20. kolejce, ostatniej rozgrywanej przed zimową przerwą, przegrał z Górnikiem Łęczna na wyjeździe 1:2. Polkowiczanie mogą mówić o sporym pechu, bo to oni jako pierwsi zdobyli bramkę, a łęcznianie gola na 2:1 zdobyli w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Bramki: Paweł Wojciechowski 67, Tomasz Midzierski 90+2 - Michał Bednarski 12.

Łęczna: Kostrzewski – Orłowski, Midzierski, Baranowski, Leandro, Lewandowski, Tymosiak (46. Banaszak), Stromecki, Wójcik (40. Korczakowski) Stasiak, Wojciechowski. Trener: Kamil Kiereś

Polkowice: Kopaniecki – Magdziak, Kowalski-Haberek, Mucha, Radziemski, Szuszkiewicz, Bednarski (71. Ekwueme), Fryzowicz, Baranowski (46. Szymkowiak), Wacławczyk (78. Sobków), Opałacz. Trener: Enkeleid Dobi

Żółte kartki: Tymosiak, Banaszak, Leandro – Baranowski, Radziemski, Wacławczyk, Szuszkiewicz

Sędziował: Paweł Dziopak (Tychy)

ZGŁOŚ KANDYDATA! Sportowiec Roku 2019 na Dolnym Śląsku - 67. Plebiscyt Gazety Wrocławskiej