Fontanna w centrum zamieniona w basen dla Cyganów (LIST CZYTELNICZKI)

List Czytelniczki
fot. Polskapresse
Udostępnij:
- Lubię ze swoim synkiem posiedzieć w parku św. Macieja przy fontannie. Jednak we wtorek fontanna zamieniła się w basen dla okolicznych Cyganów - pisze do nas Czytelniczka Ewa (nazwisko do wiadomości redakcji). - Nagie, biegające po trawie bez majtek Cyganki i Cyganie, to niekoniecznie widok, który chciałabym oglądać będąc z moim dzieckiem na spacerze w parku. Bardzo zbulwersowała mnie dzisiejsza sytuacja, bo czy ja właśnie teraz muszę tłumaczyć swojemu dziecku, np.jakie są różnice między chłopcem a dziewczynką? - pyta nasza Czytelniczka.

Oto cały list naszej Czytelniczki:

Witam,
codziennie wracam z dzieckiem z przedszkola przez park św..Macieja. Lubimy wraz z synkiem usiąść na ławce, poopowiadać jak spędził dzień w przedszkolu a przy tym popatrzeć na fontannę.
Niestety, gdy przychodzą upały, fontanna zamienia się w basen dla okolicznych Cyganów (i nie tylko). Dzisiejszy powrót do domu nie był tak przyjemny jak zwykle. Grupa ok. 15 Cyganów kapiących się w fontannie, nagie, biegające po trawie bez majtek Cyganki i Cyganie, to niekoniecznie widok, który chciałabym oglądać będąc z moim dzieckiem na spacerze w parku. Bardzo zbulwersowała mnie dzisiejsza sytuacja, bo czy ja właśnie teraz muszę tłumaczyć swojemu dziecku, np.jakie są różnice między chłopcem a dziewczynką?
No i oczywiście ojcowie, dziadkowie, wujkowie grillujący kawałek dalej zadowoleni, że ich pociechy tak świetnie się bawią. Niby przed wejściem jest tabliczka -PARK MONITOROWANY tylko gdzie i po co.... to tyczy się również nas Polaków. Również dzisiaj na trawce leżał tatuś, który przyprowadził swojego synka na ta pływalnie, kocyk, piwko, a dziecko świetnie się bawi.
Czy park i fontanna to odpowiednie miejsce do kąpieli waszych dzieci? Nie obawiając się kar które grożą za kapiel w fontannie, bo to najlepszy przykład, że straż miejska ma ciekawsze zajęcia i można się kąpać całymi rodzinami, to pomyślcie o zdrowiu swoich dzieci i syfie który tam się znajduje.
Pozdrawiam i bardzo proszę o niepodawanie moich danych

Wideo

Dodaj ogłoszenie