Dzień singla w Chinach czyli jak kupić coś za 4 grosze?

am
Czy słyszeliście kiedykolwiek o Aliexpress lub Gearbest? Czy mówi Wam coś hasło cebula lub super deal? Jeśli do tej pory ominęło Was “aliexpressowanie” to czas to nadrobić! Zwłaszcza, że już 11.11 największe święto zakupowe w Chinach – Dzień Singla w trakcie którego czekają na Was ogromne obniżki!

Zakupy online to jedno z ulubionych hobby Polaków, wielu z nich nie wie jednak, że można to robić dużo taniej niż np. na popularnym Allegro. Składane silikonowe lejki? Przenośne kubki do picia wina? A może słynna gra, w której dostajesz ciasteczkiem w twarz? Te i inne gadżety znajdziecie na chińskich serwisach zakupowych przez które przeprowadzi Was założycielka grupy Aliexpress Gearbest Polska – Zakupy z Chin online!

Natalia od lat zamawia z Chin ale przede wszystkim doradza w zakupach właściwie wszystkiego: od telefonów, przez tablety, inteligentne odkurzacze i laptopy, które tam można kupić często za połowę ceny! W prowadzeniu grupy pomaga Ula i Kasia - na półce Uli leży 40 par słuchawek, Kasia uwielbia wszystko co związane z wężami a Natalia przerobiła już prawie 30 różnych modeli robotów sprzątających. Doradzają zatem to, co same znają i przetestowały, nie proponują nic w ciemno.
A w zakupach z Chin nie ma nic trudnego! Coraz częściej okazuje się też, że zakupy z Chin to tanie okazje wyszukiwane w europejskich magazynach, które niejednokrotnie przychodzą do naszego domu szybciej niż paczki krajowe! Bezpieczne transakcje, polski język oraz płatności z Przelewy24 ułatwiają pierwsze kroki. Dziewczyny zadbały też o poradniki , który każdemu umożliwi zrobienie pierwszych zakupów!
Niezależnie od tego czy jesteś nowym użytkownikiem czy starym wyjadaczem zapraszamy Cię do podzielenia się lub zdobycia wiedzy na grupie Aliexpress Gearbest Polska – Zakupy z Chin online!

Sztuczna inteligencja “nie radzi” sobie z hejtem?

Wideo